Top 9 Rear Speaker Kabellos – Příslušenství a komponenty hi-fi reproduktorů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Marmitek

#ad

Audio vysílač pro reproduktor – Marmitek Surround Anywhere 221 – digitální přenos bez latence – bezdrátový prostorový reproduktor – připojte dva reproduktory bezdrátově

#ad
Marmitek #ad - Secured pairing - vysílač a přijímač jsou vzájemně propojeny Secure Pairing, takže můžete používat více sad v jedné a téže místnosti 6 max.

Vstupy a výstupy reproduktorů – díky přímému připojení k výstupu reproduktoru ve vaší sadě Surround se hlasitost automaticky změní, pokud zvuk nastavíte hlasitěji nebo tišší. Regulátor hlasitosti – regulátor hlasitosti na přijímači zajišťuje vyvážený balan mezi předními a zadními reproduktory. Vestavěné zesilovače – vestavěný zesilovač v přijímači má více než dostatečný výkon pro vaše reproduktory. Nekomprimovaný – nekomprimovaný digitální přenos zajišťuje zvuk, který je lepší než kvalita CD a neruší ani neopožděná.
ZnačkaMarmitek #ad
VýrobceMarmitek #ad
Výška1.38
Délka4.33
Hmotnost0.44
Šířka6.1
Číslo dílu08200
Modelka08200
ZárukaDA agreement

2. LG

#ad

LG SPQ8-S bezdrátový zadní reproduktor 140 W pro LG Soundbars DS90QY & DS80QY, Dark Steel Silver modelový rok 2022

#ad
LG #ad - Výkon: 140 w 2 x 70 w; rozšiřuje výkon vašeho soundbaru pro skutečný prostorový zvuk. Vč. Doplňuje soundbary lg ds90qy & ds80qy volitelně o dva zadní kanály pro ještě lepší zvukový zážitek; vytváří vynikající 360stupňový zvuk.

Návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit, 5 x 5, rozměry wifi boxu: 17, kabel zadního reproduktoru; rozměry zadního reproduktoru: 10, 0 cm, 0 x 10, 0 x 14, 8 x 17, 5 cm. 2. 0kanálový zadní reproduktor sada se dvěma zadním reproduktorem a bezdrátovým přijímačem. Wifi box umožňuje bezdrátové spojení se zvukem; jednoduchá a nekomplikovaná instalace zadních reproduktorů volně v místnosti.
ZnačkaLG #ad
VýrobceLG Electronics #ad
Výška6.89
Délka6.89
Šířka2.4
Číslo díluSPQ8-S.DEUSLLK
ModelkaSPQ8-S.DEUSLLK
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Samsung

#ad

Schwarz, Samsung Kabellose Rücklautsprecher SWA-9200S 2022

#ad
Samsung #ad - Ideale surround Sound-Erweiterung. Kabelloser Musikgenuss. Kompatibel mit den 2022 soundbars q610b, Q64B, s6xB, S56B und Soundbars der B-Serie.2. 0-kanal Rücklautsprecher.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška13.5
Délka7.76
Hmotnost5.42
Šířka6.1
Číslo dílu716956
ModelkaSWA-9200S/ZG
Záruka24 Monate

4. Marmitek

#ad

Digitaler Sender ohne Latenz, Marmitek Audio Sender für Lautsprecher Surround Anywhere 221, Verbinden Sie 2 hintere Lautsprecher ohne laufende Kabel, Wireless Surround Lautsprecher Verbindung

#ad
Marmitek #ad - Lautstärkeregler – lautstärkeregler am Empfänger sorgt für die richtige Balance zwischen vorderen und hinteren Lautsprechern. Unkomprimiert – die unkomprimierte digitale Verbindung bietet besseren Klang als CD-Qualität, ohne Störungen oder Verzögerungen.

Eingebauter verstärker – der eingebaute Verstärker des Empfängers bietet viel Leistung für Ihre hinteren Lautsprecher. Sichere kopplung – sender und empfänger sind gepaart sicheres Pairing, sodass Sie mehrere Sets im gleichen Bereich verwenden können 6 max. Lautsprecher-ein- und ausgänge – aufgrund der direkten Verbindung zum Lautsprecherausgang Ihres Surround-Sets entspricht die Lautsprecherlautstärke automatisch der Lautstärke des Surround-Sets.
ZnačkaMarmitek #ad
VýrobceMarmitek #ad
Výška1.38
Délka3.86
Hmotnost0.44
Šířka6.1
Číslo dílu08179
Modelka08179

5. VOCOMO

#ad

VOCOMO AirX-RearKit Hires audio rádiový systém pro pasivní surround reproduktor v domácím kině 5.1

#ad
VOCOMO #ad - Systém pro bezdrátový přenos zvuku hires na 2 pasivní reproduktory např. Minimální zpoždění typu end-to-end 19 ms, automaticky kompenzovatelné všemi běžnými systémy měření AV přijímače. Stabilní 2, 4 ghz rádiový přenos s externími anténami a adaptivním postupem skoku frekvence. 2 x přijímač s integrovaným zesilovačem 36W třídy D ve špičkové kvalitě zvuku. 1 x vysílač s předzesilovačem a vstupy pro reproduktory integrovaný High-Low převodník. Prostorové reproduktory, bezdrátový zadní reproduktor.
ZnačkaVOCOMO #ad
Výrobcevocomo GmbH #ad
Číslo díluAirX-RearKit
ModelkaAirX-RearKit
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Teufel

#ad

Teufel Efekt 2 bezkabelové, aktivní pár stereo reproduktorů jako zadní reproduktor – černý

#ad
Teufel #ad - Náročný 2cestný systém se širokou charakteristikou vyzařování a dlouhotrvajícím basovým reproduktorem pro syté, jasné úrovně na všech sedadlech. Novinka oproti předchůdci: vyšší maximální hlasitost, vyšší výkon zesilovače, více basů, odnímatelný napájecí kabel, detailnější výšky, LED se automaticky ztlumí.

2, integrovaný nástěnný držák, reproduktory se navíc hodí na nožky k&m ac 6001 sp, s nástěnným držákem ac 3500 sm lze reproduktory vyrovnat, 5metrový napájecí kabel, K&M AC 6001 Flex oba jsou napájecí kabel integrován a AC 1001 SP napájecí kabel není integrován nebo do regálu. Nohy nejsou součástí dodávky. Přenos signálu probíhá bezdrátově, jednoduché nastavení, funkce automatického zapnutí a vypnutí, dosah až 15 m, vysoce účinný zesilovač třídy D.

Bezdrátový, aktivní pár stereo reproduktorů jako rozšiřující sada zadního reproduktoru pro vhodné systémy Teufel. Zavěste naplocho a decentně na stěnu, matné a nenápadné lakování. Vhodné pro ultima 25 aktiv, cinebar pro, ultima 40 aktiv, cinebar 11 od 2021, cinebar lux, cinebar ultima, cinebar duetT od roku 2020. Vhodné pro dolby, hudba, hry, dts a jiné prostorové nebo stereo obsahy filmový tón, TV.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška6.3
Délka4.65
Šířka4.37
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Sony

#ad

černý, Sony SA-RS3S bezdrátový dvojitý zadní reproduktor celkový výkon 50 W

#ad
Sony #ad - Díky elegantnímu ideálnímu designu se váš sA-RS3S ideálně hodí k vašemu soundbaru HT-A700015 kg. Se dvěma 50w zadním reproduktorem, z nichž každý má vysoký a jeden hluboký reproduktor. Hmotnost balení: 3. Velikost balení: 16, 29 v x 31, 9 d x 36, 6 W cm. Vytvoření zvukového obrazu vyplňujícího místnost s mimořádnou jasností. Vychutnejte si vylepšený zážitek prostorového zvuku.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSONY #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost6.61
Šířka27.17
Číslo díluSARS3S.CEL
ModelkaSARS3S.CEL
Záruka2

8. ULTIMEA

#ad

3D prostorový zvukový systém, soundbar pro TV přístroje se subwooferem a zadními reproduktory, ULTIMEA 5.1 Surround Soundbar, TV reproduktor, Poseidon D50, nastavitelné domácí kino, surround a basy

#ad
ULTIMEA #ad - Pohlcující prostorový zvuk díky technologii surroundx: surroundx algoritmus přemění 2. 0 pcm na prostorový signál 5. 1 tak, aby se zvuk pohyboval kolem vás. Stisknutím dálkového ovládání můžete přepnout do libovolného režimu. Perfektní pro vaši ložnici a obývací pokoj. Pomocí jasných pokynů od ultimeA je můžete snadno nastavit a objevit radost z prostorového zvuku.

Protože je tento subwoofer bezdrátový, použili jsme u tohoto systému prostorového zvuku pro televizory technologii BassMAX, můžete jej umístit všude tam, kde chcete dosáhnout nejlepšího efektu prostorového zvuku. Tento štíhlý soundbar můžete také umístit na stojan, skříň nebo pod televizi. Hluboké basy vyplňující místnost s technologií ultimate bassmax: abychom dosáhli hlubokých a silných basů, vylepšený design magnetického kruhu a větší kryt. Jednoduché nastavení a decentní design: soundbary ultimea pro televizory podporují více kabelových a bezdrátových připojení.

Kabel o délce 19, takže můžete reproduktory prostorového zvuku umístit na libovolné místo podle vašeho výběru. Soundbary ultimea pro televizor se subwooferem mají 3 modely pro různé scény: film, dialog a hudbu. Individuální basy a prostorový zvuk: můžete plně ovládat své audio prostředí nastavením prostorového a basového zvuku podle vašich preferencí a vytvořit tak skutečně přizpůsobený zvukový zážitek. Ultimea používá magnety ndfeb v kosmické kvalitě, aby reproduktory poskytovaly jasný a zřetelný prostorový zvuk.
ZnačkaULTIMEA #ad
VýrobceULTIMEA #ad
Výška2.76
Délka15.75
Šířka3.54
ModelkaPoseidon D50
Záruka2 roky

9. ULTIMEA

#ad

Poseidon D60, soundbar Bluetooth 5.3 s nastavitelnými basy, soundbar pro TV přístroje se subwooferem, ULTIMEA 5.1 Dolby Atmos Soundbar, 2 zadní reproduktory, 3D prostorový zvukový systém

#ad
ULTIMEA #ad - Díky technologii dolby atmos je zvukový zdroj přesně lokalizován a obklopí vás ze všech úhlů. Přizpůsobitelný prostorový zvuk: dva prostorové reproduktory mají 6metrový prodlužovací kabel a jsou nastavitelné podle osobního vkusu a uspořádání prostoru.

Rozšířené dekódování dolby atmos: poseidon d60 je kompatibilní s blu-ray a streamovacími službami jako Netflix a Prime Video. Zažijte intenzivnější zvukový zážitek: poseidon d60 s dolby atmos nabízí ještě realističtější trojrozměrnou zvukovou krajinu než běžné systémy. Poseidon d60 však nepodporuje dekódování DTS. Výsledkem je individuální a intenzivní zvukový zážitek. Technologie bassmax od ultimea zajišťuje nízké frekvence a nastavitelné basy pro pulzující zvuk.

Zažijte zvuk, který se volně pohybuje ve 3D prostoru a umožňuje hlubší ponoření do příběhu. Nejvyšší kvalita zvuku díky hdmi-earc: s hdmi-earc si užijete vyšší šířku pásma a pokročilé možnosti přenosu zvuku pro bezztrátovou kvalitu zvuku. Křišťálově čistý dialog a 3d prostorový zvuk: soundbar má tři hlavní zvukové kanály, dva prostorové reproduktory a subwoofer pro skutečný prostorový zvuk 5. 1.
ZnačkaULTIMEA #ad
VýrobceULTIMEA #ad
Výška2.76
Délka15.75
Hmotnost11.68
Šířka3.54
ModelkaPoseidon D60
Záruka2 roky