Top 9 Viereckige Pfanne 28×28 Mit Deckel – Pánve na opékání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GSW

#ad

Hliník, GSW 414579 Čtyřhranný pekáč Gourmet Granit 28 x 28 cm, černý, sklo

#ad
GSW #ad - Energeticky úsporné, extra silné ferrothermdno pro optimální rozložení tepla na všech typech sporáků – také indukční. Vysoce kvalitní hliníkový odlitek – robustní kvalita s aroma skleněným víkem. Cca 4, 9 l. Tyřhranný pekáč s aroma skleněnou poklicí ø cca 28 × 28 × v 8, 5 cm. Uvnitř několikanásobná nepřilnavá povrchová úprava VITAFLONGRANIT s dlouhou životností. Vhodné do myčky, pro všechny typy sporáků – vhodné i pro indukci, vhodné do trouby do 240 °C.
ZnačkaGSW #ad
VýrobceGSW #ad
Číslo dílu414579
Modelka414579
Záruka2 roky záruka výrobce.

2. GSW

#ad

28 cm, litý hliník, černá/modrá, GSW 167413 Ceramica Kobaltově modrá indukční čtyřúhelníkový pekáč s aroma skleněným víkem 28 x 28 x 8,5 cm / cca 5,0 litru, 2 jednotky

#ad
GSW #ad - Robustní zpracování – díky vysoce kvalitnímu hliníkovému odlitku a ušlechtilému keramickému povrchu má hrnec na pečení obzvlášť dlouhou životnost a je odolný proti poškrábání a opotřebení.

Vaření bez námahy – díky optimální akumulaci tepla a rozložení extra silného dna FerroTherm vaří pokrmy rovnoměrně a úsporně. Plná chuť – praktický hrnec na dušení je vybaven víkem, které usnadňuje vaření pokrmů a zajišťuje zachování aroma a chuti. Mnohostranně použitelný – kobaltově modrý čtyřhranný pekáč ceramica se výborně hodí na pečení, ryb, vaření a dušení masa, dušení, zeleniny a mnoha dalších. Kromě toho je hrnec vhodný také do trouby do 240°. Univerzální – vhodné pro všechny běžné typy sporáků včetně indukčních, a nabízí tak maximální flexibilitu v kuchyni.
ZnačkaGSW #ad
VýrobceGSW #ad
Výška3.35
Délka11.02
Hmotnost4.19
Šířka11.02
Číslo dílu167413
Modelka167413

3. Hoffmann

#ad

Hoffmann Pánev z litiny hliníku 28 x 28 cm Indukce čtyřhranná vysoký okraj I Pánev na dušení Vnitřní výška 6 cm I čtyřhranná pánev s povrchovou úpravou I rohová pánev nepřilnavá obdélníková pánev skleněná poklice

#ad
Hoffmann #ad - Ištění se podaří rychle a jednoduše, protože pokrmy již nelepí. Vaše pánev na celý život: robustní ruční litina hliníku, 100% made in Germany, pro všechny druhy sporáků a 100% dno bez deformace – jinak vrácení peněz. Při použití na sporáku se rukojeť nezahřívá, nehrozí nebezpečí popálení.

Absolutně udržitelná díky opětovnému povrstvení Hoffmann. Technické údaje: hranatá pánev 28 x 28 cm i vnitřní výška 6 cm i 10 mm silné termdno pro všechny typy sporáků i pro varnou desku 20-24 cm I 2, 2 kg I 2, 4 litru I nepřilnavé I znovu povrstvitelné I hliník ruční litina I odolné do trouby do 250 °C I dno bez deformace. Odnímatelná rukojeť této pánve umožňuje prostorově úsporné uložení a zjednodušuje použití v troubě až 250 °C.

Nejlepší výsledky pečení dosáhnete díky vynikající distribuci tepla až po okraj. Optimalizovaná plocha na pečení tak nabízí dostatek místa pro současnou přípravu většího množství steaků, rolád nebo zeleniny. Jednoduché vaření bez tuku vám umožní prvotřídní nepřilnavé vlastnosti této praktické pánve. Tyřúhelníkové pánve nabízejí díky své konstrukci cca o 30 % větší objem než srovnatelné kulaté pánve.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceProfi Aluguß Alugussbräter Kochgeschirr Testsieger Alugußbräter antihaft beschichtet Gussbräter #ad
Výška2.36
Délka11.02
Hmotnost4.63
Šířka11.02

4. ELO

#ad

ELO 86681 Alucast 28 x 28 cm servírovací pánev hranatá 28 cm, hliníková litina, černá

#ad
ELO #ad - Kvalitní hliníkový odlitek; děrované indukční dno. Vhodné do myčky; se skleněnou poklicí lze prát v troubě do 180 °c, bez skleněné pokličky do 240 °C; vhodné pro všechny typy sporáků, také pro indukci.

Dbejte prosím na to, aby se nádobí v prázdném prázdném stavu nepřehřívalo možné poškození nepřilnavého povrchu. Nepřilnavé povrchy jsou podle doporučení bfr vhodné pro přímý kontakt s potravinami. Uvnitř černá povrchová úprava ilag basic; vnější černá povrchová úprava PTFE. Velmi snadné čištění, rovnoměrné rozložení tepla až po okraj, protože nic nedrží, šetří čas a energii. Zapracované boční kování z litého hliníku; skleněné víko s nárazuvzdorným okrajem z ušlechtilé oceli a aromatickým knoflíkem.
ZnačkaELO #ad
VýrobceELO #ad
Výška3.74
Délka14.17
Hmotnost5.89
Šířka11.02
Číslo dílu86681
Modelka86681

5. Hoffmann

#ad

Vhodná pro indukci vhodná do trouby, Hoffmann Dušený kastrol 28 x 28 cm indukční čtyřhranná pánev I Made in Germany I servírovací pánev hranatá I litinový pekáč I čtyřhranný pekáč se skleněnou poklicí, dušená pánev

#ad
Hoffmann #ad - Ty se při použití na sporáku nezahřívají, nehrozí nebezpečí popálení. Současně se spolehlivě zadržuje teplo, vaří absolutně úsporně, dokud se nerozvinou všechna aromata. Vysoce kvalitní víko bezpečnostního skla spolehlivě chrání vás a vaši kuchyň před postříkáním tuku.

Jednoduché vaření bez tuku vám umožní prvotřídní nepřilnavé vlastnosti této pánve na dušení v troubě. Váš pekáč na celý život: robustní ruční litina hliníku, 100% made in Germany, pro všechny typy sporáků a 100% bez prodlevy – jinak peníze vrátíte. Jednoduchá manipulace vám umožní dvě robustní rukojeti. Technické údaje: pekáč z hliníkové litiny 28 x 28 cm i vnitřní výška 9, 5 cm i 2, 5 cm i 10 mm silné termdno pro všechny typy sporáků i pro varnou desku 19, 5 – 23, 5 kg I 4, 7 litru I nepřilnavé I znovu povrstvitelné I hliník ruční litina I odolná proti poklesu do 240 °C I podlapodla.

Nejlepší výsledky vaření dosáhnete díky vynikající distribuci tepla až do vysokého okraje 10, 5 cm. Ištění se podaří rychle a jednoduše, protože pokrmy již nelepí. Zesílený okraj umožňuje snadné porcování. Absolutně udržitelná díky opětovnému povrstvení Hoffmann.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceProfi Aluguß Alugussbräter Kochgeschirr Testsieger Alugußbräter antihaft beschichtet Gussbräter #ad
Výška3.54
Délka11.02
Hmotnost4.85
Šířka11.02
Číslo díluAluguss Schmorpfanne beschichtet
Modelka7963

6. STONELINE

#ad

Obdélníková pánev, šedá, 28 × 28 cm, STONELINE Rohová pánev, s aroma skleněnou poklicí, vaření a smažení bez tuku nebo oleje, nepřilnavá povrchová úprava s částicemi pravého kamene, hliník, indukční

#ad
STONELINE #ad - Speciálně vyvinutá povrchová úprava se vyznačuje optimálními nepřilnavými vlastnostmi a současně robustním povrchem odolným proti poškrábání. Rozsah dodávky: 1 x rohová pánev stoneline 28 x 28 cm, 9 l; indukční dno: Ø cca 21, výška cca 7, 5 cm, 8 cm; 1 x víko s aroma sklem, objem cca 4, 28 x 28 cm; materiál: hliník.

Stoneline pánve jsou vhodné pro všechny typy sporáků: použitelné pro plynové, vhodné do trouby do 220 °C bez víka / do 180 °C s víkem, sklokeramické, indukční a elektrické varné desky, extra silné dno bez deformace, vhodné pro indukci. Vaření a smažení bez tuku a oleje: pánev stoneline umožňuje smažení masa a ryb bez tuku a oleje, ale lze ji použít také jako obvykle na smažení s tukem nebo olejem.

Nepřilnavý povrch stoneline odolný proti poškrábání: hrnce a pánve od stoneline mají celosvětově jedinou nepřilnavou vrstvu s pravými kamennými částicemi. Snadné čištění: snadné čištění – efekt easy clean umožňuje vyčistit hranatou pánev jednoduchým otřením vlhkým hadříkem, obdélníková pánev je samozřejmě vhodná i do myčky.
ZnačkaSTONELINE #ad
VýrobceWarimex GmbH #ad
Výška5.12
Délka15.94
Hmotnost4.63
Šířka15.55
Číslo dílu12918
Modelka12918

7. Kopf

#ad

Kopf Pekáč Santorin hliníkový odlitek 35 x 28 cm 5 litrů vč. skleněné poklice

#ad
Kopf #ad - Materiál: vysoce kvalitní a robustní keramická povrchová úprava Greblond, pro smažení s nízkým obsahem tuku a vitamínů šetřící vitamíny. Vlastnosti: vhodné pro elektrické, vhodné pro indukci, keramické a plynové sporáky, vhodné do trouby do 260 °C víko do 180 °C, vhodné do myčky.

Vnější rozměry: cca 35 x 28 x 15 cm dxŠxv, 5 x 10 cm, vnitřní rozměry: cca 27, objem: cca 5, 5 x 27, 0 litrů. Vhodnost: obdélníkový pekáč se výborně hodí na smažení, dušení, páření, dušení, zahřátí a udržování tepla různých druhů pokrmů. Typ: pekáč z hliníkové litiny vč. Skleněné pokličky s aromatickým knoflíkem pro profesionální aromatizaci vašich pokrmů – lze použít také jako pekáčovou misku.
ZnačkaKopf #ad
VýrobceKopf #ad
Výška5.91
Délka13.78
Hmotnost5.64
Šířka11.02
Číslo dílu124870
Modelka124870

8. Woll

#ad

S odnímatelnou rukojetí – vhodné pro sklokeramiku, 28 x 28 cm, elektrické, výška 6 cm, antracit, plyn, Woll Čtyřhranná pánev Diamond Lite, litý hliník, halogen – nevhodné pro indukci

#ad
Woll #ad - Pětivrstvá diamantová povrchová úprava odolná proti pořezání a oděru. Výrobní proces a zapečetění bez PFOA. Odnímatelná násada – jednoduchá, praktická, bezpečná. Rychlá distribuce tepla a jeho akumulace. Vysoká odolnost proti nárazu a čisté vylévání omáček díky zesílenému okraji.
ZnačkaWoll #ad
VýrobceNorbert Woll GmbH #ad
Výška2.75
Délka11
Hmotnost3
Šířka11
Číslo dílu1628DPS
Modelka1628DP
Záruka25 let na těle a 3 roky na zapečetění.

9. FLORINA

#ad

FLORINA Hrnec z hliníku 5,8 l | H x Š x V: 28 x 28 x 11 cm | Hrnec na vaření se skleněnou poklicí – nepřilnavý povrch | indukční hrnec – obdélníkový | ideální pro indukční sporák, plynový sporák a

#ad
FLORINA #ad - Vnitřek hrnce je nepřilnavý povrch, takže pokrmy lze připravovat s menším množstvím tuku. Zdravé pečení: nevzdávejte se svých oblíbených jídel. To zaručuje pohodlné používání hrnce.

Materiál: hrnec na vaření chef je vyroben z hliníkové litiny, která perfektně vede teplo. Rozmanité použití: hrnec chef můžete použít na vaření, pečení a pečení v troubě bez skleněné poklice. V hrnci chef lze smažit s menším množstvím oleje. Hrnec s vařeným jídlem lze bezpečně přenášet na libovolné místo. Servírujte připravenou misku ve čtvercovém hrnci přímo na stůl.

Připravte je zdravějším způsobem. Hrnec lze snadno umýt pod tekoucí vodou. Snadné čištění: nepřilnavá vrstva použitá uvnitř květináče má vynikající nepřilnavé vlastnosti. Pokrmy se neusazují na dně, ale budou křupavé a plné chuti. Další výhody: pozoruhodné jsou rukojeti hrnce, které se odlévají společně s korpusem.
ZnačkaFLORINA #ad
VýrobceFlorentyna Sp. z o.o #ad
Výška11.02
Délka11.02
Hmotnost5.73
Šířka4.33
Číslo dílu1G0049
Modelka1G0049