Top 8 ONPIRA Kabelbrücke – Přechodové lišty pro kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ONPIRA

#ad

ONPIRA Kabelový můstek 1kanálová ochrana proti přejetí kabelový kanál most rampa Protector osobní a nákladní automobily, černožlutá

#ad
ONPIRA #ad - 1kanálová hadice – kabelový můstek: s extra velkým kanálem 70 x 50 mm nabízí tento most z vulkanizované tvrdé gumy dostatek místa pro více kabelů nebo hadic. Vysoce kvalitní tvrdá guma: vyrobeno z vulkanizované tvrdé gumy, má dlouhou životnost a je odolný vůči zatížení.

Nosnost až 7, 5 t: tento můstek je schopen unést zatížení až 7, 5 tuny. Mnohostranné využití: perfektně se hodí na staveniště, akce, festivaly a všude tam, veletrhy, kde jsou potřeba dočasné přejezdy kabelů a hadic. Bezpečnost a ochrana: zabraňuje nebezpečí zakopnutí a chrání vaše kabely a trubky před poškozením. Velikost a hmotnost: s rozměry 100 × 25 × 7 cm délka × šířka × výška a hmotností 9, 5 kg je tento kabelový můstek stabilní a přesto snadno ovladatelný.

Je ideální pro vozidla všech typů, která jezdí rychlostí chůze pod 10 km/h. Snadná instalace: kabelový můstek lze snadno umístit a odstranit, bez dalšího nářadí. Bezpečnostní vlastnosti: černo-žluté zbarvení a design profilu zajišťují zvýšenou viditelnost a poukazují na potenciální nebezpečná místa. Ochrana proti přejetí kabelů a trubek: tento kabelový můstek slouží jako spolehlivá ochrana kabelů, hadic a trubek, aby se zabránilo poškození a zajistila bezpečnost.
ZnačkaONPIRA #ad
VýrobceOnpira #ad
Výška2.76
Délka39.37
Hmotnost9
Šířka9.84
Číslo díluC 0210

2. ONPIRA

#ad

Most rampa protector, ochrana proti přejetí, černo-žlutá, ONPIRA Kabelový můstek, 1kanálový kabelový kanál, ochrana proti zastavení

#ad
ONPIRA #ad - Otvor kanálu: Š x v: 20 x 18 mm, upevňovací otvory: 6. Rozměry d x Š x v: 99 x 15 x 3 cm, hmotnost: 4 kg. Ochrana proti přejetí, nosnost až 7, 5 t. Ochrana proti přejetí nebo zakopnutí kabelů, hadic atd.
ZnačkaONPIRA #ad
VýrobceOnpira #ad
Výška1.18
Délka38.98
Hmotnost8.82
Šířka5.91
Číslo díluC0158.
Modelka1 Kanal Kabelschutz

3. ONPIRA

#ad

2kanálový kabelový můstek ochrana proti přejetí kabelový kanál most rampa chránič osobních a nákladních vozidel

#ad
ONPIRA #ad - Vysoce viditelná barva: zářivě žlutá barva zajišťuje dobrou viditelnost jak ve dne, tak i v noci. Bezpečnost je na prvním místě: chraňte své kabely a zabraňte nebezpečí zakopnutí a zároveň zajistíte bezpečnost v dopravě.

Bezpečný tvar: náš kabelový můstek je navržen tak, že jej lze bezpečně používat na silnicích, parkovištích, veletrzích a staveništích. Snadná instalace: díky modulárnímu designu je montáž hračkou a nevyžaduje žádné náročné nářadí. Design s dvojitým kanálem: se dvěma oddělenými kanály můžete položit a chránit proudové a datové kabely odděleně od sebe. Zatížitelnost až 7, 5 t: náš kabelový můstek může unést vozidla všech druhů rychlostí chůze
ZnačkaONPIRA #ad
VýrobceOnpira #ad
Výška1.97
Délka38.58
Hmotnost15.43
Šířka9.84
Číslo díluC 0125

4. VEVOR

#ad

Kabelový můstek z komerční termoplastické gumy s modulárním designem pro parkoviště, sklady, černá, VEVOR Kabelová ochranná rohož 3 kusy 2 kanály, 101 x 25 x 5 cm ochrana proti přejetí na kabely

#ad
VEVOR #ad - Dné starosti s nepořádkem: tento kabelový můstek je ideální pro zabránění zakopnutí a dobré ochraně kabelů. Iroké použití: tato vysoce výkonná kabelová rampa je ideální pro parkoviště, nákupní centra, staveniště atd.

Podklad má silnou stabilitu. Je vyrobena z běžné termoplastické gumy a je pevná, raktická a snadno se řeže pro různé účely. Ikmé hrany pro pohodlný průchod. Vylepšená struktura: spojení více ramp pro překlenutí větších délek kabelů. Stabilní a dlouhá životnost: nosnost kabelového můstku: 22, 406 liber cca 10 tun / náprava. Nezávislé kanály zajišťují pořádek a komplexní ochranu pro každé vedení. Nedělejte si starosti se zamotáním kabelů! bezpečnost: dobře viditelné žluté víko s bezpečnostními výstražnými symboly slip & electrical.

V žádném případě neexistuje žádný škodlivý plyn chloru. Ochrana před prodlužovacími kabely, školy, koncerty, obce, sklady, sportovní akce, hotely, jeviště, elektrickými vedeními a hadicemi a síťovými kabely. Hladký, čistý povrch bez zápachu je odolný proti oděru, nezmění barvu slunečním světlem.
ZnačkaVEVOR #ad
VýrobceVEVOR #ad
Výška5.5
Délka40.6
Hmotnost14.5
Šířka11.4
Číslo dílu3JTLCGXB000Stück
Modelka3JTLCGXB000Stück
Záruka3

5. ONPIRA

#ad

2kanálový kabelový most 30° BOGEN ochrana proti přetížení kabelový kanál hadicový můstek

#ad
ONPIRA #ad - Lze navzájem připojit zásuvný systém. Víko je drženo ve výstražné žluté, že je snadno rozpoznatelné, aby bylo zajištěno, pro všechny účastníky dopravy. Rozměry: 28 x 25 x 5 cm velikost kanálu: 2 x 40 x 35 mm. Oblouk 30° pro naše kabelové mosty z masivní tvrdé gumy! Bezpečná ochrana proti přetížení nebo nárazům pro kabely, hadice nebo trubky.
ZnačkaONPIRA #ad
VýrobceOnpira #ad
Hmotnost4.41
Číslo díluC 0150

6. ONPIRA

#ad

Hadicový můstek ČERVENÝ Nekonečný systém Ochrana proti přejetí kabelů a hadic, 2kanálový kabelový můstek

#ad
ONPIRA #ad - 2kanálový kabelový můstek: se dvěma oddělenými kanály vždy 30 x 30 mm nabízí tento kabelový můstek místo pro více kabelů. Ochrana proti zakopnutí a ochrana kabelů: náš 2kanálový kabelový můstek slouží jak k ochraně kabelů, tak i jako ochrana proti zakopnutí, aby se zabránilo nehodám.

Univerzální použití: ideální pro akce, staveniště, jeviště, studia a všude tam, veletrhy, kde je potřeba chránit kabely. Nápadná barva: Červené a žluté zbarvení zajišťuje zvýšenou viditelnost a varuje před potenciálními nebezpečnými místy. Nekonečné prodloužení: díky zásuvnému systému můžete bez problémů spojit několik kabelových můstků a dosáhnout tak požadované délky. Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z polyetylenu, kabelový můstek má dlouhou životnost a je odolný, aby splňoval požadavky v interiéru i exteriéru.

Bez zápachu a bezpečné: náš kabelový můstek je bez zápachu a bezpečný při používání, ideální pro vnitřní i venkovní použití. Snadná instalace: kabelový můstek se snadno přenáší a lze jej jednoduše položit, bez náročné instalace. Velká velikost: s rozměry 98 × 25 × 4 cm d × š × v nabízí tento kabelový můstek dostatek místa pro kabely a hadice. Robustní a zatížitelný: kabelový můstek váží 1, 9 kg a je dimenzován pro maximální nosnost 1000 kg, aby chránil kabely i chodce.
ZnačkaONPIRA #ad
VýrobceOnpira #ad
Výška1.57
Délka38.58
Šířka9.84
Číslo díluC 0251
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

7. ONPIRA

#ad

Kabelový můstek 2kanálová ochrana proti přejetí kabelový kanál most rampa Protector osobní a nákladní vozidla

#ad
ONPIRA #ad - Rozměry: 100x24x5cm / velikost kanálu: 2x40x35mm Hmotnost: 7kg. Víko je ve výstražné žluté barvě, že je snadno rozpoznatelné, aby bylo zajištěno, pro všechny účastníky silničního provozu. Nekonečné zasunutí do sebe zásuvný systém. Hadicový můstek a kabelový můstek z masivní tvrdé gumy! Bezpečná ochrana proti přejetí nebo zakopnutí kabelů, hadic nebo trubek.
ZnačkaONPIRA #ad
VýrobceONPIRA #ad
Výška1.97
Délka39.37
Hmotnost16.53
Šířka9.45
Číslo dílu00020

8. Pronomic

#ad

Kabel ochrana proti přejetí na zem, Pronomic Protector 1-100N kabelový můstek 1 kanál s konektorem 100 x 15 x 3 cm, plastový kabelový kanál pro akce, černá/žlutá

#ad
Pronomic #ad - Rozměry d x Š x v: 100 x 15 x 3 cm, hmotnost: 4, 1 kg. Vhodné pro venkovní použití, materiál: Kaučuk/plast, barva: černá/signální žlutá. Kabelová rampa/ochrana proti přejetí, nosnost až 7, 5 t platí pro vozidla s rychlostí chůze
ZnačkaPronomic #ad
VýrobcePronomic #ad
Číslo dílu00038358
ModelkaProtector 1-100N