Top 10 Xjd Kinderrutsche mit Basketballkorb – Volně stojící skluzavky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIG Spielwarenfabrik

#ad

červeno-modrá skluzavka & Sammy-Rocker, Fun-Slide, 152 cm dlouhá kluzná dráha, použití pro domácí použití, dětská kolébka pro 1 až 3 osoby, se sladkými šupinkami a stabilními rukojeťmi, Big

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Produkt 1: rychlá montáž: součástí dodávky je potřebné nářadí pro snadnou montáž. Výrobek 2: bezpečnost: promyšlená houpačka a sedák s hlubokým těžištěm a stabilními rukojeťmi zaručují bezpečnost, kůlny zad se spolehlivě zastaví bouřlivá zábava při houpání.

Výrobek 2: uv stabilní plast: kolébka je z ekologického, vysoce stabilního plastu a hodí se pro použití v dětském pokoji jako na zahradě, snadno čistitelný materiál. Výrobek 1: jednoduchá přeprava: skluzavka je perfektní pro použití v dětském pokoji, ale i venku. Lze ji složit a tím snadno přepravovat a také dobře uložit. Výrobek 2: houpací páka: ať už houpací partie sami, ve dvou nebo ve třech s BIG Sammy Rocker je zábava ze hry zaručena, nosnost až 50 kg.

Velká držadla a stupně umožňují bezpečné lezení nahoru. Výrobek 2: big outdoor: outdoorová řada od big je ideálně doplněna houpačkami, skluzavkami, pískovištěmi a vodními dráhami. Výrobek 1: vysoká nosnost: díky stabilnímu materiálu odolá plastová skluzavka hmotnosti až 50 kilogramů. Díky tomu funguje montáž rychle a 152 cm dlouhá skluzavka je rychle připravena k použití. Produkt 1: různé úhly sklonu: výška skluzavky lze nastavit různými úhly sklonu několika málo kroků.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad

2. Smoby

#ad

S protiskluzovým výtokem, pro děti od 2 let, délka 1,5 metru, Smoby – KS skluzavka – kompaktní dětská skluzavka s přípojkou na vodu, držadly, vzpěrami

#ad
Smoby #ad - Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let.

V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti. Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku.

Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku. Demontáž a přeprava jsou rovněž možné. Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška39.37
Délka62.6
Hmotnost14.33
Šířka26.77
Číslo dílu310262
Modelka310262
Záruka1 rok.

3. Smoby

#ad

Große Rutsche mit Wasseranschluss, 2 Meter lang, für Kinder ab 2 Jahren, Smoby, Funny II Wellenrutsche, mit Rutschauslauf

#ad
Smoby #ad - Mit wasseranschluss der integrierte Wasserauslass macht die Rutsche zur XL-Wasserrutsche Einfach einen Gartenschlauch anschließen und der Rutschspaß kann beginnen. Einfacher aufund abbau die gartenrutsche kann in wenigen Schritten schnell und einfach zusammengebaut werden.

Soll die rutsche im Kinderzimmer überwintert werden ist die Demontage genauso einfach. Smoby qualität seit 1924 durch stetige qualitätskontrollen, langjährige Erfahrung, den Einsatz hochwertiger Materialien und modernster Produktionsanlagen sorgen wir für sicheres Spielzeug. Der breite rutschauslauf sorgt für weiche und sichere Landungen.

Für kinder ab 2 jahren durch das stabile geländer, die breiten Stufen mit Anti-Rutsch-Beschichtung und dem tiefen Schwerpunkt ist die Kinderrutsche für Jungen und Mädchen ab 2 Jahren ideal geeignet. Xl kinderrutsche die riesenrutsche sorgt mit ihrer Doppelwelle für großen und abwechslungsreichen Rutschspaß.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby Toys #ad
Výška19.37
Délka74.57
Hmotnost17.64
Šířka13.07
Číslo dílu820402
ModelkaFunny Garden Slide with

4. Smoby

#ad

GM Slide

#ad
Smoby #ad - Demontáž a přeprava jsou rovněž možné. Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku. V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti.

Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let.

Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít. Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška62.59
Délka39.37
Hmotnost14.33
Šířka59.05
Číslo dílu310269
Modelka310269
Záruka1.

5. Smoby

#ad

Smoby – XL skluzavka s dvojitou vlnou – velká skluzavka s přípojkou na vodu, s protiskluzovým výtokem, pro děti od 3 let, vyztužení, délka 2,30 m

#ad
Smoby #ad - Pokud chcete přezimovat skluzavku v dětském pokoji, je demontáž stejně jednoduchá. Jednoduchá montáž a demontáž – zahradní skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích.

Díky zavlažování je klouzání na zahradě v horkých letních dnech ještě zábavnější. Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku. Pro děti od 3 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a hlubokému těžišti je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 3 let.

S přípojkou na vodu – integrovaný vývod vody dělá skluzavku na xl vodní skluzavku. Xl dětská skluzavka – volně stojící obrovská skluzavka se svým dvojitým hřídelem postará o velkou a pestrou zábavu při uklouznutí. Velký protiskluzový výtok zajišťuje měkké a bezpečné přistání.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška23.43
Délka73.43
Hmotnost30.86
Šířka12.8
Číslo dílu310261
Modelka310261
Záruka1 rok.

6. Feber

#ad

Centrum aktivity se skluzavkou na hračky, FEBER, Hřiště, pro děti od 2 do 7 let, Famosa 800009597

#ad
Feber #ad - Může lézt, plazit se, sklouznout po skluzavce, schovávat se, šplhat po žebříku. Pro chlapce a dívky od 3 let. Nabízí dítěti více aktivit. Jednoduchá montáž.
ZnačkaFeber #ad
VýrobceFamosa #ad
Výška23.82
Délka42.91
Hmotnost37.7
Šířka21.26
Číslo dílu800009597
Modelka719015
Záruka2 roky

7. YOLEO

#ad

YOLEO Dětská skluzavka, modrá, Fun-Slide s basketbalovým košem, zahradní skluzavka pro malé děti na 1-3 roky, skládací dětská skluzavka, vnitřní a venkovní protiskluzová dráha s protiskluzovým výtokem

#ad
YOLEO #ad - Vzdálenost 12 cm mezi každým protiskluzovým pedálem efektivně vyvíjí při lezení dítěte sílu nohou vašeho dítěte. Design celé kluzné lišty je hladký a bez otřepů, takže nepoškodí citlivou pokožku dítěte ani nepoškrábe látku oblečení. Děti běhají, lezou a střílejí koš, zatímco si hrají se skluzavkami.

Když děti na skluzavce sklouznou, gravitace se rozdělí na obě strany na dno skluzavky a nachází se blíže k zemi, čímž je zajištěna bezpečnost a stabilita protiskluzového zařízení. Pokud jej nepoužíváte, můžete jej během několika sekund složit a uložit do rohu. Malé děti, které často hrají skluzavky, jsou agilnější a pozitivnější a také se více zajímají o sport. Přiměřený design: 30 × 34 cm oblast přípravy nabízí prostornou oblast aktivity pro miminka. Praktické vysoké madlo zajišťuje, že děti při hraní nesklouznou a nekloužou, a prodloužená opěrka ocasu chrání hýždě a páteř.

S maximální nosností 25 kg, 4 zářivými barvami a roztomilým vzhledem bude mít vaše dítě nekonečnou zábavu, ať už uvnitř nebo venku. Bezpečné materiály: yoleo skluzavka pro malé děti je vyrobena z ekologického pe materiálu a neobsahuje žádné škodlivé látky, aby byla zajištěna bezpečnost vašich dětí. Skládací montáž bez nářadí: dětskou skluzavku lze sestavit během několika minut bez dalšího nářadí. Robustní konstrukce: dětská skluzavka yoleo byla vyvinuta s trojúhelníkovým strukturálním systémem a je silnější a stabilnější.
ZnačkaYOLEO #ad
VýrobceYOLEO #ad
Výška25.98
Délka49.21
Hmotnost9.92
Šířka12.99

8. MAMIZO

#ad

Dětská skluzavka, zahradní skluzavka, dětské zábavné skluzavky s basketbalovým košem, dětská skluzavka od 1-6 let, MAMIZO dětská skluzavka pro vnitřní i venkovní použití

#ad
MAMIZO #ad - Délka skluzavky: 160 cm. Snadné čištění: speciální materiál odpuzuje nečistoty, abyste odstranili prach z povrchu, pravidelně otírejte měkkým hadříkem, udržujte skluzavku čistou a dbejte na zdraví dětí. Po mnoha testech je stabilní a má dlouhou životnost.

Robustní konstrukce: skluzavka pro děti je vybavena trojúhelníkovým strukturálním systémem, který je robustnější a stabilnější a děti si mohou s jistotou hrát. Cvičení: skluzavka pro malé děti je opravdu skvělá hračka pro běh, lezení a střelbu, zatímco hrají skluzavku, které pravidelně hrají skluzavky, může zlepšit jejich rovnováhu a koordinaci svalů. Bezpečnostní materiál: tato dětská skluzavka je vyrobena z ekologických materiálů, rodiče se cítí pohodlněji, chrání zdraví vašeho dítěte.

Snadná montáž: dětská skluzavku lze namontovat během několika minut bez dalšího nářadí, dětská skluzavka se dodává se stojánkem na míče, vaše dítě bude mít nekonečnou zábavu uvnitř nebo venku. Celý design skluzavky je hladký a bez otřepů, bez rušivého zápachu, nepoškodí citlivou pokožku dítěte a nepoškrábe oblečení. Malé děti, jsou pohyblivější a aktivnější a více se zajímají o pohyb.
ZnačkaMAMIZO #ad
VýrobceMAMIZO #ad
Výška40.94
Délka76.77
Hmotnost26.46
Šířka17.72
Číslo díluZW63
ModelkaKinderrutsche

9. AuAg

#ad

AuAg Dětská skluzavka, pro vnitřní a venkovní použití, skládací, dětská skluzavka,, dětská skluzavka s basketbalovým košem, dětská zábavná skluzavka pro malé děti pro 1 – 6 let, 180 x 80 x 145 cm

#ad
AuAg #ad - Vědecká velikost: skluzný uvnitř široký pedál zajišťuje, že se každý krok dítěte cítí dobře, a vzdálenost může trénovat svaly dítěte. Fyzická kondice: dětské skluzavky jsou kombinovány s basketbalovým košem pro trénink dítěte při lezení, skákání a rovnováze, což podporuje vývoj kostí dítěte, podporuje pohyblivost dítěte od útlého věku a podporuje intelektuální rozvoj.

Bezpečnost materiálu: skluzavka uvnitř od 1 roku je vyrobena z hdpe vhodného pro potraviny, takže si nemusíte dělat starosti, že ji vaše dítě použije k prořezávání zubů. Musíte pouze dotáhnout plastové díly, aniž byste si poranili ruce. Trojúhelníková struktura: dětská skluzavka od 1 roku má jako celek trojúhelníkovou strukturu, která je stabilní a lze ji hrát venku nebo uvnitř bez strachu ze slunečního světla a deště.

Díky skluzavce v dostatečně velkém čekárně a delší nárazníkové zóně je zahradní skluzavka vašeho dítěte bezpečnější. Dětská skluzavka je skládací a šetří spoustu místa, když ji nepoužíváte. Instalace bez kovu: dětská skluzavka s basketbalovým košem se snadno instaluje a nemá žádné kovové díly.
ZnačkaAuAg #ad
VýrobceAuAg #ad
Hmotnost1.72
Číslo díluHAO01
ModelkaKT-CS11

10. Feber

#ad

FEBER, Slide plus, Famosa 800009001, vodní skluzavka pro děti od 2 let

#ad
Feber #ad - Díky kontaktu dítěte s přírodou mohou prožít svůj vztah k vnějšímu světu svými pěti smysly a podporovat tak tělesný vývoj a emoční dítě.

Zábavná vodní skluzavka k ochlazení v létě. Zábavná vodní skluzavka k ochlazení v létě. Zářivé barvy, které jsou odolné vůči slunečnímu záření a teplotním výkyvům. Díky kontaktu dítěte s přírodou mohou prožít svůj vztah k vnějšímu světu svými pěti smysly a podporovat tak tělesný vývoj a emoční dítě. Zářivé barvy, které jsou odolné vůči slunečnímu záření a teplotním výkyvům.
ZnačkaFeber #ad
VýrobceFeber #ad
Výška47.24
Délka16.54
Hmotnost14.99
Šířka11.02
Číslo dílu0719021
Modelka800009001
Záruka2 roky