Top 10 Verlängerung Kopfhörerkabel – Stereo kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Cuszwee

#ad

1,2 M audio kabel, kabel sluchátek pro sluchátka, stereo zařízení, reproduktor, mobil, bezztrátové audio, jack kabel 3,5 mm jack na 3,5 mm jack pozlacený, PC, auto, Cuszwee Aux kabel, MP3

#ad
Cuszwee #ad - Snadná manipulacenáš kabel je kompatibilní s funkcí plug and play a umožňuje stabilní přenos audio signálu. Dlouhá životnost a nezamotání kabel jack byl podroben 26 000+ testům ohybu a tahu, aby byla zaručena dlouhá životnost.

Zesílené kovové spojky zajišťují těsné spojení a maximální robustnost. Křišťálově čistý zvuk zažijte s kabelem jack 3. 5 nesrovnatelný zvuk. Vysoce pevné nylonové pouzdro zabraňuje zamotání a zajišťuje snadnou manipulaci. Všestranné použití aux kabel je perfektní pro sluchátka, pC, stereo, reproduktory, mobilní telefony, autorádia, MP3 přehrávače a mnoho dalších zařízení.

Každá nota je reprodukována jasně a podrobně, bez nepříjemného bzučení nebo šumu. Jednoduše zasunout a začít! Už žádné obtěžující zapojování a odpojování, ale prostě jen čistý požitek z hudby. Vysoce kvalitní materiálynáš kabel je vyroben z vysoce kvalitního pocínovaného měděného drátu a je ovinut nylonovým pouzdrem s dlouhou životností.
ZnačkaCuszwee #ad
VýrobceShenzhen Boyi Electronic Co.,Ltd #ad
Číslo díluJBY-03

2. Hosa

#ad

Hosa HXMS-010, Pro Headphone Adaptor Cable

#ad
Hosa #ad - 24 awg sauerstofffreies Kupfer OFC Leiter für verbesserte Signalklarheit. Vernickelte rean-stecker für effiziente Signalübertragung und überlegene Haltbarkeit. 90 % ofc-spiralabschirmungen für ein höheres Signal-Rausch-Verhältnis. Leiter: 24 awg x 2 OFC. Anschlüsse: rean 3, 5 mm trs auf 1/4" TRS.
ZnačkaHosa #ad
VýrobceHosa #ad
Výška4
Délka10
Hmotnost0.29
Šířka1
Číslo díluHXMS-010
ModelkaHXMS-010

3. UGREEN

#ad

UGREEN Adaptér jack 6,35 mm jack na 3,5 mm jack, reproduktor atd. 24K pozlacené konektory, dva kusy, jack adaptér podporuje klávesy, kytaru

#ad
UGREEN #ad - 5mm zdířka podporuje audio kabel s Aux konektorem. Zajišťuje maximální vodivost a trvanlivost. Iroké použití: s adaptérem jack můžete zcela jednoduše propojit mobil, kytarou, 5mm zdířkou s klávesnicí, laptop s 3, reproduktorem s 6, 35mm zdířkou.

6, 35 mm jack je kompatibilní s 6, 35mm zařízeními jako klávesnice, kytara, reproduktor atd. Přátelský design: pomocí protiskluzové závitové plochy o 360 stupňů lze adaptér jack jednoduše nasadit a odpojit. Vynikající kvalita zvuku: ugreen 6, 35 mm jack adaptér je vyroben z masivní mosazi a mědi. Je perfektní volbou pro odolnost proti korozi. 24k kontakty: pozlacené kontakty jsou nerezavějící a vydrží tisíce tisíců zasunutí a odpojení. Iroká kompatibilita: 3.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.01
Šířka0
Číslo díluFBA_20503P
Modelka20503P

4. KabelDirekt

#ad

Prodlužovací kabel pro AUX vstupy, Konektory KabelDirekt

#ad
KabelDirekt #ad - Záruka výrobce 36 měsíců. Prodloužení aux s 3, 5 milimetrovými konektory konektor na zdířce prodlužuje kabel jack a přenáší stereo zvukové signály v brilantní kvalitě – ze smartphonů, notebooků, audio přehrávačů a dalších zařízení s konektorem Aux 3, 5 mm.

Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky naleznete níže na stránce s podrobnostmi o produktu. Pájecí místa vysoce kvalitního konektoru jsou obklopena přídavným kovovým pouzdrem – pro maximální odolnost a odolnost proti zlomení.

Průběžné stínění a pozlacené kontakty zaručují nefalšovanou kvalitu signálu. Vysoce čistá měděná vedení jsou optimálně chráněna flexibilním pláštěm z PVC – pro nejvyšší stabilitu a maximální flexibilitu zároveň. Další příslušenství na amazon. De/ kabeldirekt. Perfektně se hodí pro sluchátka s 2 nebo 3pólovými konektory.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška0.98
Délka5.31
Hmotnost0.43
Šířka4.69
Číslo dílu410
Modelka410

5. KabelDirekt

#ad

Konektory KabelDirekt, prodlužovací kabel pro AUX vstupy

#ad
KabelDirekt #ad - Vysoce čisté měděné vedení jsou díky flexibilnímu pvc plášti maximálně chráněno – pro maximální stabilitu a maximální flexibilitu současně. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky jsou uvedeny níže na stránce s podrobnostmi o výrobku.

Záruka výrobce 36 měsíců. Průběžné stínění a pozlacené kontakty zaručují nezkreslenou kvalitu signálu. Prodloužení aux s 3, audio přehrávačů a dalších zařízení s přípojkou aux 3, notebooků, 5 milimetrovým konektorem konektor na zdířce prodlužuje kabel jack a přenáší stereo zvukové signály v brilantní kvalitě – ze smartphonů, 5 mm.

Pájecí místa vysoce kvalitního konektoru jsou obklopena přídavným kovovým pouzdrem – pro maximální odolnost a odolnost proti rozbití. Perfektně se hodí pro sluchátka s 2pólovými nebo 3pólovými jack.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška0.79
Délka5.12
Hmotnost0.26
Šířka4.72
Číslo dílu327
Modelka327

6. KabelDirekt

#ad

Prodlužovací kabel pro AUX vstupy, Konektory KabelDirekt

#ad
KabelDirekt #ad - Perfektně se hodí pro sluchátka s 2 nebo 3pólovými konektory. Další příslušenství na amazon. De/ kabeldirekt.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška0.75
Délka4.88
Hmotnost0.34
Šířka4.8
Číslo dílu409
Modelka409

7. KabelDirekt

#ad

Konektory KabelDirekt, prodlužovací kabel pro AUX vstupy

#ad
KabelDirekt #ad - Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky naleznete níže na stránce s podrobnostmi o produktu. Další příslušenství na amazon. De/ kabeldirekt.

Záruka výrobce 36 měsíců. Pájecí místa vysoce kvalitního konektoru jsou obklopena přídavným kovovým pouzdrem – pro maximální odolnost a odolnost proti zlomení. Prodloužení aux s 3, notebooků, 5 milimetrovými konektory konektor na zdířce prodlužuje kabel jack a přenáší stereo zvukové signály v brilantní kvalitě – ze smartphonů, audio přehrávačů a dalších zařízení s konektorem Aux 3, 5 mm.

Vysoce čistá měděná vedení jsou optimálně chráněna flexibilním pláštěm z PVC – pro nejvyšší stabilitu a maximální flexibilitu zároveň. Perfektně se hodí pro sluchátka s 2 nebo 3pólovými konektory. Průběžné stínění a pozlacené kontakty zaručují nefalšovanou kvalitu signálu.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška0.35
Délka6.5
Hmotnost0.14
Šířka5.16
Číslo dílu325
Modelka235

8. KabelDirekt

#ad

Konektory KabelDirekt, prodlužovací kabel pro AUX vstupy

#ad
KabelDirekt #ad - Perfektně se hodí pro sluchátka s 2 nebo 3pólovými konektory. Prodloužení aux s 3, 5 milimetrovými konektory konektor na zdířce prodlužuje kabel jack a přenáší stereo zvukové signály v brilantní kvalitě – ze smartphonů, audio přehrávačů a dalších zařízení s konektorem aux 3, notebooků, 5 mm.

Záruka výrobce 36 měsíců. Další příslušenství na amazon. De/ kabeldirekt. Vysoce čistá měděná vedení jsou optimálně chráněna flexibilním pláštěm z PVC – pro nejvyšší stabilitu a maximální flexibilitu zároveň.

Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky naleznete níže na stránce s podrobnostmi o produktu. Pájecí místa vysoce kvalitního konektoru jsou obklopena přídavným kovovým pouzdrem – pro maximální odolnost a odolnost proti zlomení. Průběžné stínění a pozlacené kontakty zaručují nefalšovanou kvalitu signálu.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška0.39
Délka5.51
Hmotnost0.04
Šířka4.92
Číslo dílu326
Modelka326

9. KabelDirekt

#ad

Prodlužovací kabel pro AUX vstupy, Konektory KabelDirekt

#ad
KabelDirekt #ad - Průběžné stínění a pozlacené kontakty zaručují nefalšovanou kvalitu signálu. Perfektně se hodí pro sluchátka s 2 nebo 3pólovými konektory. Další příslušenství na amazon.

De/ kabeldirekt. Vysoce čistá měděná vedení jsou optimálně chráněna flexibilním pláštěm z PVC – pro nejvyšší stabilitu a maximální flexibilitu zároveň. Prodloužení aux s 3, notebooků, audio přehrávačů a dalších zařízení s konektorem aux 3, 5 milimetrovými konektory konektor na zdířce prodlužuje kabel jack a přenáší stereo zvukové signály v brilantní kvalitě – ze smartphonů, 5 mm.

Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky naleznete níže na stránce s podrobnostmi o produktu. Záruka výrobce 36 měsíců. Pájecí místa vysoce kvalitního konektoru jsou obklopena přídavným kovovým pouzdrem – pro maximální odolnost a odolnost proti zlomení.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška0.59
Délka5.11
Hmotnost0.02
Šířka4.33
Číslo dílu453
Modelka453

10. KabelDirekt

#ad

Konektory KabelDirekt, prodlužovací kabel pro AUX vstupy

#ad
KabelDirekt #ad - Pájecí místa vysoce kvalitního konektoru jsou obklopena přídavným kovovým pouzdrem – pro maximální odolnost a odolnost proti zlomení. Průběžné stínění a pozlacené kontakty zaručují nefalšovanou kvalitu signálu.

Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky naleznete níže na stránce s podrobnostmi o produktu. Perfektně se hodí pro sluchátka s 2 nebo 3pólovými konektory. Prodloužení aux s 3, 5 milimetrovými konektory konektor na zdířce prodlužuje kabel jack a přenáší stereo zvukové signály v brilantní kvalitě – ze smartphonů, audio přehrávačů a dalších zařízení s konektorem Aux 3, notebooků, 5 mm.

Záruka výrobce 36 měsíců. Další příslušenství na amazon. De/ kabeldirekt. Vysoce čistá měděná vedení jsou optimálně chráněna flexibilním pláštěm z PVC – pro nejvyšší stabilitu a maximální flexibilitu zároveň.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška0.59
Délka4.33
Hmotnost0.03
Šířka3.9
Číslo dílu323
Modelka323