Top 10 Vergrößerungsspiegel für Bad – Nástěnná toaletní zrcadla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Spiegel ID dein.Spiegel.online

#ad

Nástěnné zrcadlo, koupelnové zrcadlo – model: Biella Top, Zrcadlo ID Custom: Nakonfigurujte si své koupelnové zrcadlo s LED osvětlením na míru – koupelnové zrcadlo

#ad
Spiegel ID dein.Spiegel.online #ad - Křišťálové zrcadlo: perfektní odraz světla podle německých zrcadlových norem – pro optimální zrcadlový obraz. ZÁkaznickÝ service: pojištění proti poštovným a následným škodám – řešení problémů orientovaná na zákazníka. Jednoduchá montáž: nejsou nutné žádné řemeslné znalosti – montáž příjemná pro spotřebitele. Vyrobeno v německu: individuálně střižené a zušlechtěné v Severním Porýní-Vestfálsku – zaručena nejvyšší kvalita. Led osvětlení: energeticky úsporná technologie a rychlé zapnutí – splňuje standardy 2023.
ZnačkaSpiegel ID dein.Spiegel.online #ad
VýrobceSpiegel ID dein.Spiegel.online #ad
Výška23.62
Délka1.38
Šířka15.75
Číslo dílu2205503
Záruka5 let na zrcadlové ploše.

2. HOKO

#ad

HOKO® Kulaté LED koupelnové zrcadlo 80 cm Hamburk. Designové zrcadlo s kosmetickým zrcátkem 3násobné, koupelnové zrcadlo LED osvětlení dotykovým spínačem, výměna LED světla – teplá bílá – studená bílá

#ad
HOKO #ad - 5 mm silné zrcadlové sklo. Vhodné pro vlhké prostory do koupelny IP44. Návodu k montáži a příslušenství pro montáž na masivní stěny. Kulaté koupelnové zrcadlo s led osvětlením s integrovaným zvětšovacím zrcadlem, průměr 80 cm. Zrcadlo hamburk je po celém obvodu opatřeno kruhovým výřezem světla a nastavuje zrcadlový obraz v perfektním světle.

Připojení k elektrické síti probíhá pohodlně a v instalovaném stavu není viditelné přímo na stávající nástěnný kabel. Vč. Kulaté led osvětlení, zadní strana satinované světelné pole, leštěné hrany. Opakujte postup pro změnu barvy světla ze studené bílé na teplou barvu. Nízká spotřeba energie, třída energetické účinnosti A+. Díky paměťové funkci dotykového spínače si spínač "pamatuje" aktuální stav světla a aktivuje jej při aktivaci nástěnného spínače.

Dotykový / kosmetické zrcátko / senzorový spínač s led osvětlením reaguje na lehký dotyk. Tak lze toto led světelné zrcadlo pohodlně vypnout a zapnout pomocí vypínače. Změna barvy světla: studená bílá na teplá bílá / teplá bílá na studenou bílou: při zapnutém světle položte prst trvale na dotykový spínač, pak se světlo změní z teplé bílé na studenou bílou. Vysvětlení paměťové funkce: světlo bylo zapnuto na zrcadle = světlo zapnuto a světlo VYP lze ovládat pomocí nástěnného spínače.
ZnačkaHOKO #ad
VýrobcePonteSino GmbH #ad
Hmotnost27.56
Číslo díluORTCI

3. AQUABATOS

#ad

Stmívatelné,, 3násobné zvětšení, digitální hodiny, typ D, AQUABATOS® Koupelnové zrcadlo série ECHOS 100 × 70 cm, kosmetické zrcátko, zrcátko na líčení, dotykový spínač, koupelnové zrcadlo s osvětlením

#ad
AQUABATOS #ad - Potřebné montážní příslušenství je součástí dodávky. Světlo je zcela dostačující k tomu, abyste si mohli nalíčit a holit. Koupelnové zrcadlo s kosmetickým zrcátkem a digitálními hodinami naše zrcadlo je vybaveno kosmetickým zrcátkem o 3násobném zvětšení.

E pouze střední část zrcátka je bez zamlžování. Samostatná funkce proti zamlžení vyhřívání zrcadla plochá topná fólie se nanáší přímo na zadní stranu zrcadla a je řízena odděleně dotykovým senzorem. Upevněte jednoduše nástěnný držák na stěnu pomocí šroubů, připojte zrcadlo k síťovému kabelu a zrcadlo nakonec zavěste na nástěnný držák. Paměťová funkcekoupelnové zrcadlo s dotykovým spínačem – světlo můžete zapínat / vypínat pouze lehkým dotykem na spodní straně. Upozornění: funkce proti zamlžení je účinná pouze ve střední části zrcadla a nemůže zakrýt celou oblast zrcadla, bezpečně, tzn.

Zvětšovací zrcadlo je navíc opatřeno led světelnými proužky, abyste měli při své každodenní péči o krásu vždy vždy vždy přehled o detailech. Pokud digitální hodiny vypnete, běží na pozadí. Neobsahuje zástrčku. Snadná montáž montáž našich zrcadel je velmi jednoduchá. Stmívací stav lze uložit, i když je vypnutý proud, takže se naše koupelnové zrcadlo připojí přímo ke stávajícímu zdroji proudu např.
ZnačkaAQUABATOS #ad
VýrobceAQUABATOS #ad
Výška1.77
Délka39.37
Šířka27.56
Číslo díluLM0517D
ModelkaLM0517D

4. WITFAMILY

#ad

LED Magnifying make-up Mirror se 3 světelnými režimy, 360 otočnými dvojitými bočními rozšířitelnými bočními nástavci, dotykovým ovládáním a automatickým vypnutím, WITFAMILY 8" nastavitelné nástěnné zrcadlo s 1X/10X Magnifikací

#ad
WITFAMILY #ad - 360-grad-schwenk-design - verstellbarer und ausziehbarer arm ermöglicht einen freien 360° Drehbar Wandmontage; manövrierbar zu jedem Winkel und bleibt auch nach dem Ausziehen fest; Klapparm ermöglicht es, den Rasierspiegel leicht aus dem Weg zu schwenken und gegen die Wand zu falten, wenn er nicht verwendet wird, um Platz zu sparen.

Beleuchteter badezimmerspiegel und 1x/10x vergrößerung- schminkspiegel mit beleuchtung, die besser reinigen, und 10x vergrößert die Details, Make-up, 1x kann das ganze Gesicht deutlich sehen, Rasieren und Kontaktlinsen tragen können.3 farbbeleuchtungsmodi und touch dimming - der schminkspiegel mit beleuchtung hat weißes, warmes und natürliches Licht. Oder kleben sie doppelseitiges Klebeband auf die untere Folie glatt, dann kleben Sie die untere Folie an die Wand. Zwei installationsmethoden- einfach 2 löcher mit der beiliegenden bohrschablone bohren, dann den beleuchteten Badezimmerspiegel an der Wand montieren.

Schalten sie das led-licht durch den touch-sensor-schalter ein/aus und drücken Sie lange, drücken Sie kurz, um die Helligkeit des Lichts einzustellen, um die Farbtemperatur zu ändern. Aufladbarer led-leuchtspiegel- der badspiegel mit beleuchtung hat eine 2000mAh wiederaufladbare Lithium-Batterie eingebaut, und der Duschspiegel kann in 2 Stunden vollständig aufgeladen werden, Sie müssen nicht über die Notwendigkeit nachdenken, die Batterie zu ersetzen. Folgen sie einfach der Installationsanleitung Schritt für Schritt und es wäre sehr einfach und bequem.
ZnačkaWITFAMILY #ad
VýrobceWITFAMILY #ad
Výška11.81
Délka7.87
Šířka0.79
Číslo díluWITFAMILY001
Modelka‎WITFAMILY001

5. AQUABATOS

#ad

Zrcátko na líčení, 6400 K,, nástěnné zrcadlo, AQUABATOS® Koupelnové zrcadlo 100 x 70 cm s LED osvětlením, studená bílá, koupelnové zrcadlo proti zamlžení s kosmetickým zrcátkem, 3násobné zvětšení

#ad
AQUABATOS #ad - Stmívací stav lze uložit, i když je vypnutý proud, takže se naše koupelnové zrcadlo připojí přímo ke stávajícímu zdroji proudu např. Stropní svítidlo a lze je zapnout a vypnout pomocí nástěnného spínače. Proto jsou naše zrcadla velmi vhodná pro vlhké prostory, jako jsou koupelny nebo WC.

E pouze střední část zrcátka je bez zamlžování. Třída ochrany ip 44 první číslice přitom znamená stupeň ochrany proti vniknutí cizích těles. Upozornění: funkce proti zamlžení je účinná pouze ve střední části zrcadla a nemůže zakrýt celou oblast zrcadla, bezpečně, tzn. Zapněte a vypněte funkci proti zamlžení podle potřeby, ekologicky a energeticky úsporně. Druhá 4 se vztahuje na ochranu proti vodě a znamená, že koupelnové zrcadlo je chráněno proti stříkající vodě. Pokud digitální hodiny vypnete, běží na pozadí.

Zvětšovací zrcadlo je navíc opatřeno led světelnými proužky, abyste měli při své každodenní péči o krásu vždy vždy vždy přehled o detailech. Dokonce i jako osvětlení prostoru stačí toto zrcadlo, pokud máte rádi pohodlí. 4 zde znamená, že koupelnové zrcadlo a elektrické přístroje jsou chráněny proti pevným cizím tělesům, které jsou větší než 1 milimetr. Koupelnové zrcadlo s kosmetickým zrcátkem a digitálními hodinami naše světelné zrcadlo je vybaveno kosmetickým zrcátkem o 3násobném zvětšení.
ZnačkaAQUABATOS #ad
VýrobceAQUABATOS #ad
Výška1.77
Délka39.37
Šířka27.56

6. TUSHENGTU

#ad

Nástěnné zrcadlo na holení 22 cm pro koupelnové zrcadlo s 10× zvětšením a úložným boxem, LED dobíjecí, TUSHENGTU Kosmetické zrcadlo s osvětlením

#ad
TUSHENGTU #ad - Wandmontierter schminkspiegel mit verstellbarem schwenkarm für perfektes Make-up: Der Schminkspiegel kann 360° gedreht werden für die optimale Position. Kosmetikspiegel wandmontage:1x/10x vergrößerungsspiegel für präzises Schminken: Der Schminkspiegel verfügt über einen normalen Spiegel mit 1x Vergrößerung und einen 10x Vergrößerungsspiegel zum Schminken auch kleinster Details.

Auch die Helligkeit ist stufenlos dimmbar. Kosmetikspiegel mit beleuchtung wandmontage:dimmbare led-beleuchtung für das perfekte Licht: Die LED-Beleuchtung kann auf 3000K, 4000K und 6000K eingestellt werden für warmes, neutrales oder kaltes Licht.

Edles design und hochwertige Verarbeitung:Ein elegantes Accessoire für jedes Badezimmer. Schminkspiegel led:praktischer usb-anschluss zum aufladen von Kleingeräten: Der USB-Anschluss ermöglicht das bequeme Aufladen von Smartphones oder anderen USB-Geräten direkt am Schminkspiegel. Der schwenkarm ist in der Höhe verstellbar für eine individuelle Einstellung.
ZnačkaTUSHENGTU #ad
VýrobceZhongshan Tu Shengtu Mirror Co., Ltd #ad
Výška12.7
Délka17.3
Hmotnost1.05
Šířka9
Číslo dílu8CB-B-10X
Modelka8CB-B-10X

7. HOKO

#ad

Teplá bílá, neutrální, studená bílá, HOKO® Velké LED koupelnové zrcadlo 100 x 60 cm. S hodinami + funkce proti zamlžení + zrcadlo na líčení + dotykový spínač + střídání LED

#ad
HOKO #ad - Xl koupelnové zrcadlo 100 x 60 cm. Dotykové/senzorové spínače s LED osvětlením reagují na lehký dotyk. Tato bílá bezpečnostní fólie váže střepy při zlomení a zvyšuje bezpečnost a stabilitu. Návodu k montáži a příslušenství pro montáž na masivní stěny.

Opakujte postup pro změnu barvy světla ze studené bílé na teplou barvu. Integrované: funkce proti mlžení, 3násobné zvětšovací zrcadlo a digitální hodiny. Ochranná fólie na zadní straně zrcátka. Vysvětlení paměťové funkce: světlo bylo zapnuto na zrcadle = světlo zapnuto a světlo VYP lze ovládat pomocí nástěnného spínače. Díky paměťové funkci dotykového spínače si spínač "pamatuje" aktuální stav světla a aktivuje jej při aktivaci nástěnného spínače.

Změna barvy světla: studená bílá na teplá bílá / teplá bílá na studenou bílou: při zapnutém světle položte prst trvale na dotykový spínač, pak se světlo změní z teplé bílé na studenou bílou. Vhodné pro vlhké prostory do koupelny IP46 Nízká spotřeba proudu. Tak lze toto led světelné zrcadlo pohodlně vypnout a zapnout pomocí vypínače. Leštěné hrany, 5 mm silné zrcadlové sklo. Led podsvícení kolem koupelnového zrcadla, kosmetické zrcadlo s LED osvětlením.
ZnačkaHOKO #ad
VýrobcePonteSino GmbH #ad
Výška0.01
Délka39.37
Hmotnost12.57
Šířka23.62
Číslo díluHK018

8. FUNTOUCH

#ad

Dimmbarer Rasierspiegel 3 Farben, Touchscreen, 1X 10X Spiegel Vergrößerung Wandmontage, Schminkspiegel für Badezimmer, FUNTOUCH Wiederaufladbar Kosmetikspiegel mit LED Beleuchtetung, 360° Drehbar

#ad
FUNTOUCH #ad - 4. 360 ° drehbares und faltbar designder beleuchtete schminkspiegel mit vergrößerung ist an der Wand montiert und mit einem ausziehbaren Arm ausgestattet. 3. 3 lichtfarbe dimmbar kosmetikspiegeldieser schminkspiegel wandmontage bietet 3 lichtfarben: weißes licht, um die Lichtfarbe auszuwählen, warmes licht und kühles licht.

5. Hohe qualität & einfach zu installierenspiegelfläche: 20cm, 2 x schrauben, 2kg. Es kann bei Nichtgebrauch platzsparend an die Wand geklappt werden. Berühren sie den sensorschalter, wie genau Ihr Make-up in verschiedenen Blitzsituationen wie tagsüber, um zu sehen, drücken Sie lange, um die Lichthelligkeit einzustellen. Die oberfläche des spiegelhalters ist verchromt, 1 x USB-Kabel, Gewicht: 1, glatt, stabil und langlebig.

Laden sie den kosmetikspiegel ganz einfach über das USB-Kabel ein Ladekabel ist im Lieferumfang enthalten, Ladegerät nicht per Powerbank, PC usw. Dieser schminkspiegel mit beleuchtung ist aus hochwertigem Edelstahl und Excellent Glas gefertigt. Paket enthalten: 1 x funtouch Spiegel, 1 x Kunststoffanker, 1 x Bedienungsanleitung. 𝐖𝐚𝐫𝐦 𝐇𝐢𝐧𝐰𝐞𝐢𝐬: 𝐁𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐡𝐚𝐥𝐭𝐞𝐧 𝐬𝐢𝐞 𝐛𝐞𝐢 𝐯𝐞𝐫𝐰𝐞𝐧𝐝𝐮𝐧𝐠 𝐝𝐞𝐬 𝐯𝐞𝐫𝐠𝐫öß𝐞𝐫𝐮𝐧𝐠𝐬𝐬𝐩𝐢𝐞𝐠𝐞𝐥𝐬 𝟏𝟎𝐜𝐦 𝐚𝐛𝐬𝐭𝐚𝐧𝐝. Kosmetikspiegel beleuchtet wandmontage benötigt ca. 1.
ZnačkaFUNTOUCH #ad
VýrobceFuntouch #ad
Výška56.4
Délka183.6
Hmotnost2.2
Šířka147.6
Modelkawall mounted makeup mirror

9. Beurer

#ad

Beurer BS 89 LED kosmetické zrcátko, osvětlené, 5násobné zvětšení, k montáži na stěnu

#ad
Beurer #ad - S 5násobným zvětšením je ideálním make-up zrcátkem, obzvláště vhodné pro líčení, ale také pro péči o pleť nebo ke kadeřnictví. Vysoce kvalitní chromované zrcadlo s plochou 16 x 16 cm má optimální velikost pro vaše kosmetické použití, 4 x 20 x 23, rozměry výrobku DxŠxV: 36, 75 cm.

Díky provozu na baterie lze bs 89 umístit kdekoliv a nevyžaduje připojení k napájení, s automatickým vypínáním po 10 minutách. Nástěnné zrcadlo s extra jasným led světlem nastavitelné ve třech stupních umožňuje každodenní péči o obličej i ve špatně osvětlených koupelnách. Kosmetické zrcátko lze namontovat na stěnu, díky praktickému kloubovému rameni lze zrcadlo flexibilně použít a skladně složit. Rozsah dodávky: kosmetické zrcadlo beurer BS 89 LED, 3 x 1, 5 V baterie AA.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer #ad
Výška9.35
Délka14.37
Hmotnost1.7
Šířka7.87
Číslo díluBS 89
Modelka585.12

10. STARLEAD

#ad

Horizontální, energeticky úsporné, koupelnové zrcadlo s dotykovým spínačem a odkládáním, IP44, STARLEAD Koupelnové zrcadlo s osvětlením 120 x 70 cm, 5× zvětšovací zrcadlo se světlem, nastavitelný jas

#ad
STARLEAD #ad - Ovládejte hlavní osvětlení zrcadla, aktivujte funkci odmlžení a zapněte osvětlení zvětšovacího zrcadla. Zažijte individuální osvětlení a funkčnost zcela jednoduše dotykem. Vodotěsný led pásek s hodnocením ip65 a vodotěsné zrcátko s hodnocením IP44 chrání před vlhkostí. Jednoduchá instalace a prodloužená záruka horizontální umístění a pevné zapojení zajišťují snadnou instalaci.

Intuitivní dotykové ovládání koupelnové zrcadlo se třemi dotykovými spínači, upravte jas, navigujte bez námahy se třemi centrálně umístěnými dotykovými spínači. Bezpečnost a dlouhá životnost díky promyšlenému designu skleněná zadní strana led zrcadla je opatřena fólií proti výbuchu, aby se v případě poškození zabránilo roztříštění. Pětinásobná zvětšovací lupa koupelnového zrcadla se nachází na pravé straně zrcadla, pětinásobně zvětšující zrcadlo s okolním LED osvětlením nabízí přesnost pro vaši rutinu péče.

Starlead se dodává s velkorysou 24měsíční zárukou, která podtrhuje náš závazek ke kvalitě výrobku. Vychutnejte si pohodlí při ukládání osvětlení – zrcadlo si zachová naposledy nastavený jas při opětovném zapnutí. Vylepšená viditelnost díky zvětšení a osvětlení okolního prostředí. Okamžitě vám nabídneme uspokojivé řešení. Moderní design a všestranná funkčnost kombinované pozvedněte estetiku a funkčnost své koupelny s osvětlením starlead na novou úroveň.
ZnačkaSTARLEAD #ad
VýrobceGeli #ad
Výška0.01
Délka27.6
Šířka47.2
ModelkaSLD111A12070