Top 10 Türkamera Mit monitor Kabellos – Video dveřní zvonky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EZVIZ

#ad

EZVIZ WLAN dveřní zvonek se širokým úhlem 166° a PIR senzorem, rozpoznání osob AI, k dispozici dvoucestné videohovory a živé zobrazení,, 2MP dveřní kukla s barevným displejem 4,3", baterie 4600 mAh

#ad
EZVIZ #ad - Existuje dokonce i změna jazyka, kdo je za vašimi dveřmi, pokud chcete zůstat neznámí pro cizince. Můžete také přizpůsobit citlivost detekce. Flexibilní ukládání: záznamy můžete ukládat na platformě ezviz Cloud a podporuje také SD kartu až 256 GB SD karta není součástí dodávky.

Inteligentní detekce pir s varováním v reálném čase: díky funkci detekce pohybu pir obdržíte okamžitě mobilní oznámení o všech návštěvnících u domovních dveří. 4, 3" monitor s dotykovou obrazovkou: kukla nabízí se 166° super širokoúhlým objektivem optimální krytí a umožňuje ostré noční vidění až 5 metrů.

Dvoucestné videohovory a živé sledování: okamžitě víte, proč a jak se situaci vyrovnat, i když nejste doma. Dlouhá životnost baterie: vybaven dobíjecí lithiovou baterií 4600 mAh eliminuje potřebu každé komplikované kabeláže. Je extrémně snadná obsluha, také pro starší lidi a děti.
ZnačkaEZVIZ #ad
VýrobceEZVIZ #ad
Výška0.94
Délka4.53
Hmotnost0.71
Šířka3.35
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaCP4

2. Blink

#ad

S dvouletou výdrží baterie a detekcí pohybu | 1-kamerový systém, Zcela nová Blink Outdoor | Bezdrátová bezpečnostní HD kamera odolná vůči povětrnostním vlivům

#ad
Blink #ad - Provozem na čtyři baterie místo na dvě můžete výkon vybraných kamer Blink prodloužit. Není kompatibilní s kamerami Blink Mini, XT2, XT nebo Blink Indoor první generace. Nastavení je snadné. Obsahuje jeden rozšiřující balíček baterií a čtyři lithiové baterie AA. Kompatibilní pouze s novými kamerami blink indoor a Blink Outdoor. Jednoduše vložte čtyři přiložené baterie a připevněte balíček k zadní části kamery. Získejte 2 roky výdrže navíc s rozšiřujícím balíčkem baterií kamery Blink.
ZnačkaBlink #ad
VýrobceBlink #ad
Výška1.22
Délka2.8
Hmotnost0.2
Šířka2.8
Číslo dílu53-024848
ModelkaBCM01400U

3. COOAU

#ad

IP65, 2022 Upgradovaná monitorovací kamera COOAU 2K WLAN, akumulátorová bezdrátová IP kamera s detekcí pohybu PIR, dlouhá doba pohotovostního režimu s nočním viděním v barvě a 2cestným audio, vnější/vnitřní

#ad
COOAU #ad - Na samotné nahrávky se pachatel nepřijde k tomu. Podpora 128gb sd karet a šifrování soukromých dat podpora až 128 gb šifrované rozšiřitelné paměti, což znamená, že není nutné platit za služby cloud. Optimalizovaná detekce pohybu pir & žádné obtěžující chybné alarmy optimalizovali jsme algoritmy rozpoznávání lidí a pir senzoru.

Kamera je nyní koncipována tak, aby odolala i silným povětrnostním vlivům a byla maximálně vhodná pro použití venku. I když je kamera ukradena, natáčí ještě nahrávky od pachatele a odešle je vám. Kameru můžete používat s více členy rodiny, jak se doma stane. Dodatečné bílé světlo a zabudovaná funkce sirény zesilují odstrašení a několik obranných mechanismů zajišťují, že budete v noci bezpečnější než přes den. To vede k tomu, takže jsou všichni informováni o tom, že chybný alarm způsobený hmyzem nebo větvemi se výrazně sníží, jak se často vyskytuje u jiných kamer.

Vylepšená noční ochrana vybaveno vylepšeným kombinovaným světlem můžete volně přepínat mezi režimem nočního vidění nebo infračerveného nočního vidění. Prodleva mezi nahráváním a vaším oznámením byla snížena o dalších 20%. Dvoucestné mluvení & ochrana proti povětrnostním vlivům při příjmu oznámení můžete pomocí aplikace mluvit s tím, kdo je před kamerou, vyděsit nezvané hosty nebo mluvit s vašimi návštěvníky, dětmi a domácími zvířaty. Vybavena baterií a dosahem wlan, která je 1, obtěžující kabelkabelkabelkabelkabelkabelkabelkabeli jako laik je zařízení možné během několika minut.
ZnačkaCOOAU #ad
VýrobceCOOAU #ad
Výška2.09
Délka4.13
Šířka2.24
Číslo díluRKB08K3JN8KB
ModelkaRKB08K3JN8KB

4. SecuFirst

#ad

7palcová dotyková obrazovka, SecuFirst 2K bezpečnostní kamera, AI detektor pohybu,, chůvička pro miminka s monitorováním kamery, venkovní sada s vnitřním monitorem, venkovní bezdrátová práce bez Wi-Fi

#ad
SecuFirst #ad - Tuto bezdrátovou dvr monitorovací sadu můžete používat i bez internetu/wlan/mobilního telefonu/technického know-how. Podporujte také vzdálený přístup k tomuto bezpečnostnímu systému, pokud monitor připojíte k internetu přes internetový kabel nebo Wi-Fi, stáhněte si aplikaci: "Observer HD+", poslouchejte a mluvíte, sledujte živé video, přehrávejte nahrávky přes lokální monitor nebo chytré telefony nebo tablety kdekoli.

Osobní nastavení venkovní kamery bez wi-fi přes monitor: oblasti s detekcí pohybu, hlasitost alarmu monitoru, pokud je aktivován "režim spánku", oznámení aplikace push alarm, atd. Se čtyřmi pohledy, lze rozšířit až na 4 kamery na této obrazovce. Monitor s matně černým povrchem se může dotýkat jako tablet nebo telefon, mohou být elektronické LED stolní digitální hodiny, maskování soukromí, obrazovka se stojanem, zvuk sirény na monitoru, aby se šetřil proud. Dné skryté náklady! může být díky 128gb microsD kartě nebo externímu pevnému disku nebo USB flash disku až max.

Nahrávky se ukládají do 32 gb lokální paměti je součástí dodávky. Nejlepší partner pro vaši firmu. Venkovní monitorovací kamera 2k 3 mp, kovový kryt odolný proti povětrnostním vlivům ip66 žádná plastová kamera, ostré noční vidění, interkom, s ai + pir tepelným detektorem pohybu pro přesné snímky. Dosah od venkovní kamery k monitoru je ve volném prostoru až 300 metrů. Uvolněte ruku pro sledování živých videí z monitorování přes monitor se 7palcovou dotykovou obrazovkou.
ZnačkaSecuFirst #ad
VýrobceALC Electronics B.V. #ad
Výška3.07
Délka7.87
Šířka5.59
ModelkaCWL401S variation

5. ABUS

#ad

Režim alarmu a nahrávání, detekce pohybu, ABUS Bezpečnostní kamera EasyLook BasicSet PPDF17000 – kamera + přenosný monitor s dotykovou obrazovkou – jednoduchá manipulace, noční, funkce interkomu

#ad
ABUS #ad - Flexibilní monitor s kvalitním, kapacitním 7palcovým barevným displejem; pro zobrazení živých obrázků a snímků v případě potřeby cca 2 hod. Počet jednotek: 1. Jasné noční vidění v černobílé pomocí infračervené led až 15 metrů, stupeň ochrany fotoaparátu IP66 odolné proti povětrnostním vlivům; ochrana proti silnému proudu vody, úhel pohledu 82 stupňů, 3megapixelové rozlišení fotoaparátu, funkce zoomu, prachotěsné.

Kdykoliv lze rozšířit na celkem 4 kamery přídavná kamera pro abus EasyLook BasicSet; žádné další náklady žádné předplatné, žádný cloud. Jednoduchá manipulace: bez dalších zařízení, monitor zapnutý, bez internetu/WLAN napájení fotoaparátu, po několika sekundách uvidíte první živý obraz; snadno srozumitelné uživatelské menu. Rádiová sada z monitorovací kamery a přenosného monitoru s dotykovou obrazovkou; vysoký dosah, interkom, noční vidění, spolehlivá detekce pohybu, režim alarmu a nahrávání, maskování soukromých zón.0 . Osobní nastavení pomocí dotykové obrazovky; deaktivovat audio/zvuk pro nahrávání DSGVO/ochrana osobních údajů, časové plány, oblasti obrazu s/bez rozpoznání, soukromé zóny.

Pro venkovní i vnitřní použití: bezpečnostní kamera detekuje osoby/zvířata díky chytré detekci pohybu integrovaný detektor pohybu/pasivní infračervený senzor, krátký PIR, rozpozná teplo; kamerový software analyzuje paralelně na pohyb. V režimu baterie a k hovoru 2cestné audio přes reproduktor a mikrofon. Okamžité a automatické přepnutí monitoru do režimu alarmu a záznamu sirénový zvuk lze zcela podle potřeby zapínat/vypnout; pro uložení vložte běžnou microSD kartu až do 128 GB.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška8.11
Délka4.17
Šířka9.65
Číslo dílu96078
Modelka96078
Záruka2 roky výrobce.

6. WOLILIWO

#ad

Dotykové tlačítko, monitor, 1080p, intercom, Video dveřní telefon, 1 rodina, 7palcový kovový materiál, intercom s otvírákem dveří 4 dráty, IR senzor, noční vidění, dveřní zvonek se systémem kamery

#ad
WOLILIWO #ad - Nízký proud a bezpečný a s dlouhou životností: vstup 110–240 v, výstup 15 v 1200 ma, nízká spotřeba energie a vysoké rozlišení, vodotěsná ochrana proti dešti z hliníku pro ochranu před potenciálním vandalismem vodotěsná a odolná proti oxidaci. Dodáváme 4 m 4pólový kabel pro základní instalaci, rvv4 / rvv5 * 1, maximální spojení činí 328 stop cca Kabel: RVV4 * 0 Díky funkci nočního vidění poznáte své návštěvníky i za tmy.

Snadná instalace: video intercom systém jsou namontován na povrchu. 30mm kabel nebo síťový kabel cat pro 30 m 95 stop mezi kamerou a monitorem, RVV4 / RVV5 * 050mm kabel pro 50 m 150 stop, 0 mm kabel pro 100 m 328 stop. 4vodičový vizuální interkom: podpírá dvoucestný interkom, kdo se dostane k vašim dveřím, že pokud někdo stiskne tlačítko volání na venkovní jednotce, můžete vidět a mluvit s ním, aby bylo zajištěno, nabízí praktické monitorování a infračervené noční vidění, abyste je mohli bezpečně a pohodlně otevřít z domova.

Hd monitor a funkce nočního vidění : 7palcový barevný monitor namontovaný na stěnu a integrovaná hd kamera, 700TVL IR kamera pro noční vidění má 1 m dohled a úhel pohledu 90°. Video dveřní telefon 7 hlavních funkcí: podporuje interkom, monitorování, vodotěsnost, odblokování, vyzváněcí tón, noční vidění a 25 vyzváněcích tónů. Monitor se musí zapojit do dveřního zvonku se 4 dráty. Návod si můžete stáhnout a zobrazit v němčině na stránce produktu.
ZnačkaWOLILIWO #ad
Výška3.43
Délka9.53
Šířka9.41

7. XTU

#ad

XTU 1080P HD bezdrátové video doorbell s gongem, podporuje SD & cloudové úložiště, 2cestné audio, PIR rozpoznání osob, chytrý dveřní zvonek s baterií, WLAN video dveřní zvonek s kamerou, noční vidění

#ad
XTU #ad - 1080p full hd & super noční vidění wlan video dveřní zvonek s kamerou vám zajistí křišťálově čisté obrázky a videozáznamy s rozlišením 1920 x 1080 megapixelů a 166° širokým zorným úhlem. Et můžete také sdílet se svými rodinnými příslušníky, může sdílet až 5 uživatelů. Zabudovaná ir světla vám umožňují jasně vidět i ve tmě.

Dveřní dveřní zvonky se dají 100% bezdrátově instalovat a propojit 2, takže si užijete pohodlí se zásuvkami nebo zamotaným nepořádkem drátů. Vzdálenost nočního vidění až 32 ft. Snadná instalace a vodotěsnost ip66 chytrý dveřní zvonek můžete nainstalovat během 5 minut, aniž byste museli používat komplikované nářadí. Pomáhá vám zajistit vaši bezpečnost tím, že vidíte, díky poskytnutí jasného dvoucestného audia v reálném čase můžete přímo přes aplikaci Cloud. 100% bezdrátová & dobíjecí baterie wi-fi dveřní zvonek s kamerou vestavěný akumulátor může trvat až 2 – 3 měsíce, 4 ghz wi-fi připojení 5 ghz wi-fi, takže baterie nebudete muset příliš často nabít a vždy okamžitou situaci baterie přes váš telefon CloudEdge.

Edge viděviděvidě, kdo je před vašimi dveřmi, slyšet pokud jsou přítomni návštěvníci. Funguje dobře při teplotách od -20 °C ~ 50 °C. Bezplatné místní paměť a sdílení rodiny bezdrátový dveřní zvonek s kamerou podporuje až 128 g micro sd není součástí dodávky paměť a cloudová paměť zkušební verze na 7 dní. Je bezpečné, používat za všech povětrnostních podmínek, které jsou ideální pro použití po celý rok.
ZnačkaXTU #ad
VýrobceXTU #ad
Výška5.28
Délka2.2
Hmotnost0.42
Šířka1.38
Číslo díluXTU-J7
ModelkaJ7

8. Somikon

#ad

Monitorovací kamera s monitorem, Somikon Dveřní kamera: bezdrátový dveřní telefon s video přenosem; funkce otevírání dveří; 135° rádiový dveřní zvonek s kamerou, bezdrátový zvonek s kamerou

#ad
Somikon #ad - Venkovní jednotka odolná proti povětrnostním vlivům 5 bílých led pro noční osvětlení přenos videa až 25 metrů přes rádiový přenos mobilní přijímač s LCD obrazovkou automatické a manuální snímání fotografií kompatibilní s běžnými mechanismy zavírání dveří. Video přenos rádiem 2, dosah až 25 m v interiéru odolný proti povětrnostním vlivům: ip55 snadná instalace i pro laiky Napájení nabíjecí stanice: 230 V síťový zdroj Rozměry mobilní jednotky: 85 x 115 x 26 mm, 4 ghz, hmotnost: 179 g s baterií.

Rádiový zvonek s kamerou – kromě toho relevantní nebo vhodný pro: monitorovací kameru s monitorem, sada, dveřní kupec, domovní dveře Cena 329, bezdrátový, noční vidění, bezdrátový, nabíjecí stanice, síťový zdroj, zvonek bez kabelu, video sluchátko s baterií, 90 EUR odpovídá dříve. Mhmh-akumulátor s 8800 mah 3, mikrofon a reproduktor 5 bílých LED pro noční osvětlení, 6 voltů. Hel obrazu: 135° jednotka lze umístit o 30° doprava nebo doleva mobilní přijímač s lcd obrazovkou, čas a datum, 5" s rozlišením 320 x 240 pixelů doplňky: automatické a manuální snímání fotografií během hovoru, 9 cm / 3, úhlopříčka obrazu 8, venkovní jednotka kompatibilní se všemi běžnými mechanismy zavírání dveří Napájecí zdroj vnější části : 4 baterie typu AA / Mignon objednejte prosím zvlášť nebo přes 12voltovou zvonkovou jednotku.

Dveřní videotelefon včetně samostatné přihrádky na baterie, dveřní zvonek, montážní příslušenství a německý návod. Jednotka fsa-300 s tlačítkem zvonku, fotoaparát, integrovaný senzor soumraku jednoduché ovládání pomocí ovládacího kříže a 5 tlačítek pro menu, přijetí a ukončení hovoru, fotografování formát: JPEG a funkce otvírání dveří kompatibilní jednotka otvírání dveří není součástí dodávky Napájení mobilu: Nikl. Doporučená VK dodavatele.
ZnačkaSomikon #ad
VýrobceSomikon #ad
Výška1.02
Délka3.35
Hmotnost0.49
Šířka4.53
Číslo díluNX4396-944

9. SIMBAILAI

#ad

Noční vidění, intercom systém, barva bezdrátová s obrazovou stanicí, SIMBAILAI 7palcový bezdrátový videotelefon, dveřní zvonek, snímek se senzorem pohybu, 500 m, IP55, video intercom

#ad
SIMBAILAI #ad - Všechny obrázky, které jsou navíc uloženy datem a časem, lze kdykoliv prohlédnout. Vezměte prosím na vědomí, že hliníkové dveře a jiné WiFi signály mohou snížit efektivní dosah mezi oběma zařízeními. Baterie vnitřního přístroje a venkovního zařízení jsou stejné.

Dosah se může lišit podle prostředí. Mějte však na paměti, že interkom může pracovat dvěma různými způsoby: 1. 2. Funkce snímání momentu lze provádět také ručně. Náš bezdrátový interkom může fungovat až 500 metrů do otevřeného pole bez stěn nebo kovových stěn. Jakmile se osoba nachází před dveřmi, venkovní příležitost automaticky vyfotí a uloží ji. Připomínka na cizí kvízy zazní ve všech vnitřních a venkovních stanicích zvukový alarm.

Stanice má vnější kameru nejvyšší kvality, s vyzařovacím úhlem 100°. Vnější stanice má funkci otevírání dveří, takže je možné otevřít dveře na vnitřní stanici, lze připojit stávající otvírač dveří. Zařízení můžete také připojit do zásuvky, takže je napájení stabilnější a provozní vzdálenost je dále vzdálená. Pokud je aktivována paměťová funkce, snímek obrazu návštěvníka. Venkovní přístroj může nastavit funkci mobilního detekce.
ZnačkaSIMBAILAI #ad
VýrobceSGYY #ad
Výška0.67
Délka9.06
Hmotnost2.2
Šířka5.91
Číslo díluTL-A701A
ModelkaTL-A701A

10. Burg Wächter

#ad

Pro tloušťku dveří od 38 do 110 mm, barevný displej, BURG-WÄCHTER, eGuard DG 8100, digitální dveřní špion

#ad
Burg Wächter #ad - Vše v kostce: elektronická kukátka s velkým pozorovacím úhlem pro vnitřní použití - pro tloušťku dveří 38 - 110 mm. Snadná samostatná montáž: snadná výměna stávající optické kukátka, instalace do stávajícího otvoru průměr 14 až 22 mm, montáž v oblasti chráněné proti povětrnostním vlivům.

Optimální bezpečnost: velké zorné pole díky detekčnímu úhlu 105 stupňů, detekci procesů a skrytým lidem u dveří, bez vnějšího pozorování. Barevná obrazovka, 2 palcovému tft monitoru, velké zorné pole díky 3, zobrazení obrazu po jedné sekundě, automatické vypnutí obrazu po 10 sekundách, bez vestavěného infračerveného LED. Rozsah dodávky: 1x digitální dveřní špion burg-wÄchter, dveře eguard DG 8100, včetně 2 baterií, hmotnost: 100 g, rozměry: 68 x 125 x 15 mm.
ZnačkaBurg Wächter #ad
VýrobceBurg-Wächter #ad
Výška0.59
Délka2.68
Hmotnost0.22
Šířka4.92
Číslo díluDoor eGuard DG 8100
ModelkaDoor eGuard DG 8100