Top 10 Tgkoddo Fußwärmer – Ohřívače chodidel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Edonkvi

#ad

Ultra měkká zimní vyhřívaná podložka pro ženy, Ohřívač chodidel, ohřívací láhev 2 v 1, ohřívač nohou pro dospělé, ohřívací láhev na nohy bez proudu, pány/děti 36 × 30, 2 l, velká, jehněčí kožešina

#ad
Edonkvi #ad - Měkké a pohodlné ohřívací polštářky na nohy se skládají z ohřívací láhve a super měkké plyšové vložky na nohy, vnitřní podšívka je opatřena diagonálními proužky, protiskluzová spodní strana a flanelový materiál je velmi hebký a teplý. Malý detail ohřívací láhev je vybavena velkým otvorem, který je pohodlný pro nalévání horké vody.

Vhodná velikost tento ohřívač nohou beránčí kožešina splňuje vaše dlouhodobé potřeby topení, vhodný pro většinu dospělých, jeho velikost kabátu činí 36 × 30 cm, vhodný pro velikost nohou 38–42, zejména pro ženy a děti. Překvapivý dárek v zimě ohřívací podložky na nohy mohou zmírnit studené nohy a nohy, aby se mohli celou zimu zahřát, uvolnit a zahřát nohy a zvýšit prokrvení; za chladných zimních nocí jako vánoční dárek pro rodinu a přátele, překvapivý a praktický .

Design s proužky povrchu je nejen protiskluzový, ale také rovnoměrně rozděluje teplo; vyhřívání nohou má design paty obklopující o 360 °, který udržuje teplo uvnitř a dodává nohám nepřetržité teplo. Bezpečnost a shoda ohřívač nohou bez proudu je vyroben z vysoce kvalitního přírodního kaučuku, bsci, prošel výrobním inspektorem CE, který splňuje bezpečnostní standard BS1970: 2012, splňuje požadavky na ochranu životního prostředí: formaldehyd 7P a PHS16, mezinárodní HGT 2011–2009.
ZnačkaEdonkvi #ad
VýrobceEdonkvi #ad
Číslo díluEdonkvi

2. TOWINGO

#ad

Ohřívač nohou, velká láhev na nohy s měkkým plyšovým potahem, ohřívací láhev, 2l noha, studené nohy zahřívání pro muže, ženy, ohřívací láhev s potahem, dospělé

#ad
TOWINGO #ad - Perfektní dáreknaše ohřívací láhve na nohy lze použít k vyhánění chladu a udržování tepla v zimě, studený kompresní prostředek k ochlazení v létě, je to nejlepší vánoční nebo sváteční dárek pro vaši rodinu, přátele nebo příbuzné. Ohřívače nohou prošly před opuštěním továrny 24hodinovým testem exploze a těsnosti.

Měkký a silný materiál a těsně přiléhající design udržují teplo uvnitř polstrování. Doporučujeme, aby teplota nalité vody nepřekročila 80 °C. Vyhřívaná deka nohy jsou nejlepším teplým společníkem v chladných dnech. Multifunkčníohřívací láhev lze použít jako horký nebo studený obklad pro zmírnění bolesti svalů, sportovních zranění atd. Podporujte prokrvení, uvolněte a zahřejte nohy.

Design s širokým hrdlem jednodušší vstřikování vody. Několik příležitostí protiskluzový design na spodní straně, flexibilní oblast použití, perfektní pro použití pod psacím stolem nebo na pohovce s nepřetržitým teplem v chladném počasí. Vhodná velikost ohřívač nohou je vhodný pro nohy kratší než 28 cm, vhodné pro většinu dospělých. Snadno se nosí a lze je všude bez obav používat. 2l ohřívací láhev s velkým objemem by měla být naplněna asi 2/3.
ZnačkaTOWINGO #ad
VýrobceTOWINGO #ad
Číslo díluHP0001

3. Tgkoddo

#ad

Tgkoddo Ohřívač nohou bez proudu, 2 l velká ohřívací láhev na nohy, 2 v 1 pro dámy/pány/dospělé, 36 × 30 cm, super měkké a teplé vyhřívané polštářky pro studené nohy v zimě šedá

#ad
Tgkoddo #ad - Měkká a teplá tato rohožka se dodává s 1 odnímatelnou plyšovou podšívkou, která je velmi pohodlná a měkká na dotek. Ideální na zimu teplé nohy jsou ideální pro zahřátí nohou v zimě. Vnitřní nádrž lze použít také jako ohřívací láhev s potahem. Upozornění: naplňte 2/3 vody, ne příliš plně.

Větší otvor poskytuje lepší ochranu při vylévání a víko při našroubování nevyteče. Upozornění: nejlepší je nalít horkou vodu, která nepřesahuje 80 stupňů. Velikost bundy: 36 x 30 cm, ohřívač nohou pro nohy s ohřívačem nohou je vhodný pro většinu dospělých. Ze zesíleného vysoce kvalitního polyesterového materiálu, velmi hebký a teplý. Velká kapacita kapacita teplé nohy činí 2 l, která může dlouhodobě uchovávat a vypouštět teplo. Vysoce kvalitní, bezpečný a s dlouhou životností ohřívač nohou bez proudu je z kvalitního přírodního kaučuku, velmi bezpečný, s dlouhou životností a snadno se čistí.

Během chladných zimních nocí udrží vaše nohy vždy v teple. Design proti opaření vyhřívaná domácí obuv uvnitř bubliny používá diagonální proužkovaný design pro zmenšení kontaktní plochy a zajištění příjemné teploty. Zimní/narozeniny/vánoce/Nový rok dárek pro rodinu a přátele. Studené nohy mají design paty, který nepropouští vítr a zhoršuje ho plyšový potah lze prát v pračce.
ZnačkaTgkoddo #ad
VýrobceTgkoddo #ad
Číslo díluNJD-001
ModelkaNJD-001

4. Beurer

#ad

Grau, 1 Stück 1er Pack, elektrische Fußheizung mit 3 Temperaturstufen und Abschaltautomatik, Beurer FW 20 Cosy Fußwärmer, Maschinenwaschbar

#ad
Beurer #ad - Nie wieder kalte füße der elektrische fußwärmer mit kuscheligem Innenfutter verwöhnt Ihre Füße mit wohliger Wärme - ideal für den Winter. Auch für große füße geeignet der kuschelige, Öko-tex 100 zertifizierte Fußheizsack passt bis Schuhgröße 47 EU / 12 UK.

Sichere anwendung durch die integrierte abschaltautomatik schaltet sich der Fußwärmer ca. 90 minuten nach Inbetriebnahme automatisch ab. Die sensortechnik verhindert eine Überhitzung des Fußwärmers. Die integrierte schnellheizung sorgt in kürzester Zeit für Wärme. Hygienische reinigung das innenfutter des Fußwärmers kann ganz einfach herausgenommen und bei 30°C in der Maschine gewaschen werden.

Lassen sie das gerät 30-45 minuten lang eingeschaltet, um die volle Wärmeleistung zu erhalten. Individuelle temperaturregelung der fußsack verfügt über drei Temperaturstufen, welche Sie nach Belieben einstellen können.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer GmbH #ad
Výška10.24
Délka10.24
Hmotnost1.12
Šířka12.6
Číslo dílu53106
Modelka25035X0034
Záruka2 year manufacturer

5. YACA

#ad

Ohřívací láhev na nohy 2 v 1, kanceláře a na outdoor, ohřívací láhev na nohy do domácnosti, 2l ohřívací láhev pro úlevu od bolesti, Ohřívač chodidel, ideální, ohřívač nohou pro dospělé bez proudu

#ad
YACA #ad - A odbourává tak stres pro vaše nohy. Kromě toho ji lze použít také jako ohřívací láhev, nočních křečí, zánětů achillových šlach, aby se uvolnilo napětí v ostatních částech těla a snížilo se potíže s pasem a břichem. Plyšovou bundu lze jednotlivě rozložit a prát v pračce nebo ručně.

Dostatečně robustní, aby se dlouho používalo. Ohřívač nohou 2 v 1 bez proudu naše ohřívací láhev na nohy obsahuje měkký potah na ohřívání nohou a ohřívací láhev, 5 x 31 cm a je vhodný pro dospělé, starší osoby a děti, aby se přizpůsobila konturám nohou většiny lidí. Efektivně zmírňuje bolesti a únavunaše ohřívací láhve mohou zmírnit příznaky chronicky studených nohou, únavy nohou, bolestí nohou a zánětů nohou, plantární fasciitidy atd. Velikost ohřívací láhve je koncipována tak, jejichž velikost nepřesahuje 45.

Tipy a údržba ohřívače nohoupři vstřikování vody zkuste použít převařenou vodu s teplotou nejvýše 80 stupňů celsia, aby se zabránilo popálení. Etrné k pokožce a pohodlné ohřívače nohouvnější část je z měkké plyšové látky a lze ji použít jako polštář. Potah měří 38, která pojme 2 litry vody. Nastříkejte prosím více než 2/3 celé láhve na horkou vodu. Před utažením uzávěru doporučujeme vypustit vzduch z láhve.
ZnačkaYACA #ad
VýrobceYACA #ad
Číslo díluFußwärmer
ZárukaPokud nejste spokojeni s naším ohřívačem nohou, nabízíme Vám kompletní vrácení peněz nebo náhradu

6. UQTUKO

#ad

šedá – 39 × 35 cm, 2 l extra velký ohřívač nohou, ohřívací láhev pro nohy 2 v 1, teplá láhev na nohy pro pány/dámy / dospělé, UQTUKO Ohřívač nohou bez proudu

#ad
UQTUKO #ad - Tento ohřívač nohou má velikost pláště 39 × 35 cm, vhodný pro velikost nohou 42–47, vhodný pro většinu dospělých, zejména pro ženy a děti. Vhodná velikost kapacita teplé nohy činí 2 l, která může dlouhodobě uchovávat a vydávat teplo.

Během chladných zimních nocí udrží vaše nohy vždy v teple. Spolehlivý designekologický uzavírací šroub pro zabránění úniku vody a pro lepší těsnicí výkon. Teplý a měkkýohřívač nohou bez proudu je vyroben z kvalitního přírodního kaučuku, bezpečný, který je velmi hebký a teplý a na zadní straně opatřen protiskluzovými částicemi, s dlouhou životností. Chraňte své nohy před špatným prokrvením, artritidou a studenou podlahou. Zvyšte prokrvení, uvolněte a zahřejte nohy.

Skvělý dárek teplé nohy jsou ideální pro zahřátí nohou v zimě. Uvolněte své tělotopení nohou může zmírnit bolesti a bolest nohou a nohou. Zimní/narozeniny/vánoce/Nový rok dárek pro rodinu a přátele. Iroký otvor se snadno plní a ochrana proti stříkání zabraňuje tomu, aby voda opět stříkala jako u starých gum. Ohřívací bunda je vyrobena z extra silného, měkkého flísu, aby se zabránilo nechtěnému sklouznutí na podlaze.
ZnačkaUQTUKO #ad
VýrobceUQTUKO #ad
Číslo dílufootwarm-Grey

7. Biutee

#ad

Elektrický ohřívač nohou s pratelnou vnitřní podšívkou, rychlé zahřátí 10 nastavitelných teplot, Biutee Ohřívač chodidel, 30 – 60 °C, elektrické vyhřívání nohou s inteligentním nastavením časovače

#ad
Biutee #ad - Uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Použití: tento ohřívač nohou má délku až 210 cm drátu a dostatečnou teplotu, sledování televize, odpočinek, vhodný na postel, polední přestávku, pohovku, kancelář, čtení, ideální na zimu.

Konfigurace produktu: ohřívač nohou má vyjímatelnou a pratelnou vnitřní podšívku, 210 cm dlouhý nabíjecí kabel a dálkové ovládání s časovým záznamem a nastavitelnou teplotou. 10 teplotních stupňů: teplotu ohřívače nohou lze nastavit na 30 – 60 °c, což je vhodné pro většinu lidí a poskytuje příjemnou teplotu pro vaše nohy. Snadné čištění a nastavení časování: elektrické vyhřívání nohou z mikrovlákna z mikrovlákna s měkkou a pohodlnou podšívkou, vyjímatelné a omyvatelné.

Kromě toho má ohřívač nohou nastavení časovače, které lze nastavit na 45/90/120 minut. Elektrické vyhřívání nohou má 10 nastavitelných teplotních stupňů a každý tlak na tlačítko teploty se zvyšuje o 3 °C. Rychlé zahřívání: elektrický ohřívač nohou má výkon 100 w, který se může rychle zahřát cca 5 – 7 minut, aby se vaše nohy rychle zahřály a už netrpěly zimním chladem.
ZnačkaBiutee #ad
VýrobceBiutee #ad
Výška8.66
Délka11.42
Šířka10.24
Číslo díluDE-NJB-C1012-G

8. mizikuu

#ad

2 l ohřívač nohou bez proudu, pohodlný hřejivý vak, vyhřívání nohou, ohřívací láhev pro nohy, mizikuu Ohřívač nohou, šedá, ohřívací láhev, pro dámy/pány/dospělé – 38 × 32 cm, 2 v 1

#ad
mizikuu #ad - Upozornění: naplňte 2/3 vody, který je vynikající proti vytečení a je navržen pro ochranu proti explozi. Ohřívač nohou bez proudu: ohřívací láhev s nožkami má objem 2 l, velikost bundy: 38 x 32 cm, vhodná pro většinu dospělých. Bez proudu se snadno ovládá a hýčká vaše nohy blahodárným teplem.

Měkká a teplá: měkká a pohodlná plyšová látka nohy ohřívací láhve nevypadne ani nevybledne a udrží vás v teple. Iroký otvor pro snadné plnění, ne příliš plně. Ohřívač nohou z flaušové bavlny zabraňuje nejen přímému kontaktu s pokožkou a lahví, aby se zabránilo popálení, ale také déle udržuje teplo. Perfektní dárek: ohřívací láhev je ideální pro zahřátí nohou v zimě a ohřívač chodidel. Je to dobrá volba na vánoce, den matek, Den otců a dárek k narozeninám pro přátele a rodinu. Vhodné pro každou příležitost: tento ohřívač nohou lze jednoduše umístit pod psací stůl v kanceláři, v obývacím pokoji nebo na postel.

Studené nohy mají design paty, který nepropouští vítr a zhoršuje ho plyšový potah lze prát v pračce. Bezpečná a snadná obsluha: naše ohřívací láhev na nohy je vyrobena z přírodního kaučuku proti stárnutí, šroubovací uzávěr a ochrana proti postříkání, aby se zabránilo vytékání a rozlití. Uvnitř ohřívače nohou se nachází flaušově měkká podšívka, ohřívač nohou s ohřívačem nohou se hodí pro velikost bot 36-42, která vaše nohy uvolní a zahřeje v chladném ročním období.
Značkamizikuu #ad
Výrobcemizikuu #ad
Číslo díluMI-Foot-M

9. Higtok

#ad

Muže, ohřívací láhev s nálevkou, ohřívač chodidel 2 v 1, super měkká a hřejivá láhev na nohy pro ženy, Higtok Ohřívač nohou bez proudu, dospělé šedá, 2 l pryžový ohřívač nohou

#ad
Higtok #ad - Velký objem 2 l : ohřívací láhev na nohy má objem 2 litry a je 32 × 20 cm, aby vaše nohy zůstaly v teple. Upozornění: neplňte příliš mnoho vody, která může dlouhodobě uchovávat a uvolňovat teplo, ale pouze 2/3. Zabraňuje přímému kontaktu horké gumy s pokožkou, pohodlný a teplý: Tento ohřívač nohou bez proudu se dodává s 1 odnímatelnou plyšovou podšívkou, která může způsobit popáleniny.

Během chladných zimních nocí udrží vaše nohy vždy v teple. Měkký, nadýchaná a teplá. Velmi bezpečné a s dlouhou životností a snadno se čistí. Doporučujeme, aby teplota nalité vody nepřekročila 80 stupňů Celsia. Lehký a přenosný, která je velmi pohodlná a měkká na dotek, lze použít k zahřátí nohou a rukou. S designem paty, který zahalí a zahřeje vaše nohy.

Použitelné velikosti: ohřívací láhev pro nohy velikost: 36 x 30 cm, vhodná pro většinu dospělých, ohřívací láhev na nohy vhodná pro velikost bot 36 – 43, obzvlášť vhodná pro ženy a děti. Větší otvor nabízí lepší ochranu při vylévání. Ohřívač nohou bez proudu se postará o vaše nohy s blahodárným teplem a studené nohy budou minulostí. Bezpečné a s dlouhou životností: ohřívač nohou je z kvalitního přírodního kaučuku pro maximální bezpečnost a perfektní přenos tepla.
ZnačkaHigtok #ad
Výška2.17
Délka13.39
Šířka7.87
Číslo díluHigtokPLHO946-DE
ModelkaHigtokPLHO946-DE

10. BIHEE

#ad

Měkká a hřejivá láhev 2 v 1, teplé nohy, muže, ohřívací láhev pro nohy na zimu, BIHEE Ohřívač nohou bez proudu s 2l ohřívací láhví, dospělé, ohřívač nohou pro ženy, šedá barva

#ad
BIHEE #ad - Ultra měkký a teplý: ohřívač nohou je vyroben z měkké a měkké látky. Upozornění: naplňte 2/3 vody, ne příliš plně. Jednoduše praktické: jednoduše jej naplňte horkou vodou, zavřete víko a užívejte si hodiny tepla.

Velká kapacita: ohřívací láhev na nohy je vyrobena z netoxického kaučuku, vejde se do cca dvou litrů vody. Jednoduše zasunete nohy, zjistíte, že se snadno ovládá. Pohodlně zakrývá obě nohy a super měkký materiál je na kůži luxusní. Velikost bundy: 36 x 32 cm, hodí se od cca velikosti chodidla 38–41, vhodné pro většinu dospělých. Spodní strana výrobku je protiskluzová, díky čemuž je při normálním používání stabilnější a neklouže po podlaze.

Mnohostranně použitelný: je velmi univerzální, dysmenoree, bolestech zad, teplé nohy jsou ideální pro zahřátí nohou v zimě. Snadné čištění: vyhřívaný polštář na nohy ohřívač nohou je krásně hebký a hřeje. Ohřívací láhev pomáhá při studených rukou a nohou, sportovních zraněních, bolestech artritidy, křečích, bolestech břicha atd.
ZnačkaBIHEE #ad
VýrobceBIHEE #ad
Číslo díluR001
ModelkaR001