Top 10 Swatch Herren Uhren – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple Watch řady 6 GPS, sportovní řemínek černý, 44 mm hliníkové pouzdro vesmírně šedé space grey

#ad
Apple #ad - S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy ze zápěstí. Displej always-on retina je venku 2, 5krát jasnější, když je vaše zápěstí dole.

Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí nového senzoru a aplikace. Zachyťte tréninky jako běh, jízda na kole, jóga, chůze, plavání a tanec. Synchronizujte svou hudbu, podcasty a audioknihy. Apple watch vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 14 nebo novějším. Design odolný proti plavání. S6 sip je až o 20 % rychlejší než řada 5. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Zkontrolujte svůj srdeční rytmus pomocí aplikace EKG.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.42
Délka11.65
Hmotnost0
Šířka2.99
Číslo díluM00H3FD/A
ModelkaM00H3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

2. Apple

#ad

Sportovní řemínek pískově růžový, 44 mm hliníkové pouzdro zlaté, Apple Watch řady 6 GPS

#ad
Apple #ad - Displej always-on retina je venku 2, 5krát jasnější, když je vaše zápěstí dole. S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy ze zápěstí.

Apple watch vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 14 nebo novějším. Zachyťte tréninky jako běh, chůze, jízda na kole, jóga, plavání a tanec. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí nového senzoru a aplikace. Design odolný proti plavání. Synchronizujte svou hudbu, podcasty a audioknihy. S6 sip je až o 20 % rychlejší než řada 5. Zkontrolujte svůj srdeční rytmus pomocí aplikace EKG. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.42
Délka11.65
Hmotnost0
Šířka2.99
Číslo díluM00E3FD/A
ModelkaM00E3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

3. Donerton

#ad

Pánské, Chytré hodinky, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, vodotěsné IP68, sportovní hodinky s monitorem pulzního, fitness hodinky pánské, 112+ sportovních režimů, 1,85" chytré hodinky

#ad
Donerton #ad - Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, běh, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z pánských hodinek. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, lehký spánek, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci.

Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qr kódu na Vašich pánských hodinkách nebo si stáhněte aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. 1, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek. Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, abyste ukázali svůj osobní styl.

Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, včetně hluboký spánek, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku. Chytré hodinky t50 noste správně, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů. Vezměte prosím na vědomí: 1.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50HX
Záruka2

4. Donerton

#ad

1,85" chytré hodinky, Donerton Chytré hodinky pánské, 112 + sportovní režimy, fitness hodinky s monitorem pulzního, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, vodotěsné IP68, sportovní hodinky

#ad
Donerton #ad - 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, běh, jógu, horolezectví atd. Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: Chytré hodinky T50 dámské a pánské s HD barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek.

Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, připomenutí sedadla atd. Asovač, ovládání kamery, předpověď počasí, kalendář, ovládání hudby, jako je kalkulačka, stopky, které jsou praktické pro každodenní používání. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl.

Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qr kódu na Vašich pánských hodinkách nebo si stáhněte aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store. Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

5. Donerton

#ad

Pánské, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, Donerton Chytré hodinky, fitness hodinky s monitorem pulzního, 1,85" chytré hodinky, vodotěsné IP68, 112 + sportovní režimy, sportovní hodinky

#ad
Donerton #ad - Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, abyste ukázali svůj osobní styl. Kromě toho mohou tyto pánské chytré hodinky měřit záznamy o spánku, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku.

S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, běh, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, jógu, švihadlo, horolezectví atd. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z pánských hodinek.

Nastavitelný 4stupňový jas obrazovky, bez problémů zobrazuje data i přes den. Chytré hodinky t50 noste správně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů.1, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
Číslo díluT50YB
ModelkaT50YB
Záruka2

6. Csasan

#ad

1,85" palců, vodotěsné, monitorem spánku, 112 sportovních režimů, sportovní hodinky, krokoměrem, plně dotykový HD displej, Csasan Pánské chytré hodinky s funkcí telefonu, chytré hodinky s měřením tepu

#ad
Csasan #ad - S dobou nabíjení pouze 2 hodiny nabízejí hodinky životnost až 7 dní a pohotovostní režim 30 dní. Bluetooth hovory a připomenutí informací: fitness hodinky s funkcí volání bluetooth vám umožní přijímat nebo uskutečňovat hovory na vašich hodinkách pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru. Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako whatsapp, facebook, umožňuje vám zůstat v reálném čase ve spojení se sociálními sítěmi, Instagram, pracovním a soukromým životem a zpříjemnit tak své každodenní aktivity.

Kromě toho má krokoměr hodinky pro vás zajímavé a praktické funkce, ovládání hudby, počasí atd. Sledování zdraví a funkce našich životních funkcí: chytré hodinky nabízejí funkci monitorování zdraví do každého počasí, časovač, vyhledávání telefonu, pro sledování srdeční frekvence 24 hodin, kapesní svítilny, jako je budík, současně mohou podrobně analyzovat stav Vašeho spánku a poskytovat údaje o spánku, abyste lépe porozuměli kvalitě vašeho spánku.11, 85", můžete také využít funkci diy a vytvořit pomocí osobních fotografií nebo oblíbených obrázků jedinečný, jas i dobu vypnutí obrazu lze přizpůsobit potřebám a zajišťují tak jasný výhled při různých světelných podmínkách.

Měří také vaše kroky a spálené kalorie v reálném čase, skákání, jako je běh, běh, abyste mohli trénovat vědecky a efektivněji. Chytré hodinky mají na výběr 100+ online ciferníků, 85" hd obrazovka a 100+ ciferníků: Csasan chytré hodinky dámské a pánské mají obrazovku o velikosti 1, personalizovaný ciferník. 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: chytré hodinky s funkcí telefonu nabízejí 100+ komplexních sportovních režimů, chůze, poskytuje vám přesné tréninkové údaje, basketbal, jízda na kole, fotbal a další na podporu vašich každodenních tréninkových potřeb.
ZnačkaCsasan #ad
VýrobceCsasan #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluY6-001
ModelkaY6
ZárukaCsasan podporuje vrácení peněz v plné výši do 30 dnů a opravu do 24 měsíců. Můžete pohodlně nakupovat!

7. KIPTUMTEK

#ad

Monitorem spánku, pro iOS Android, vodotěsné IP68, Chytré hodinky pro dámy a pány, dotykový displej Smart Watch s Bluetooth hovory, krokoměrem, Vánoce, fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence

#ad
KIPTUMTEK #ad - Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek nebo aplikaci Dafit český jazyk nelze zaručit. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: fitness hodinky mají 300mah baterii, kterou lze rychle nabíjet: 7–10 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu. Vylepšená velká obrazovka: naše dámské pánské chytré hodinky kiptumtek mají 2, která nabízí ultra ostrý a široký zážitek ze sledování.

Je to také velmi dobrý dárek pro rodinu a přátele. S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Aplikace dafit nabízí také více než 100 online personalizovaných pozadí číselníků, 01" Full-Touch TFT obrazovku, můžete si také vytvořit vlastní fotografie, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník. Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako WhatsApp / Facebook / Instagram / Skype atd, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí.

Systém sledování zdraví: fitness tracker je vybaven nejnovější technologií senzoru lc11s, který dokáže 24 hodin denně přesně sledovat srdeční frekvenci 24 hodin denně. Pro lepší pochopení vašeho fyzického zdraví. 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky podporují 100+ sportovních režimů: běh venku, volejbal, basketbal, baseball, jóga, skákání přes švihadlo, fotbal, jízda na kole, badminton, horolezectví atd. Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku. Kompatibilní s Android 5.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

8. KIPTUMTEK

#ad

Vodotěsnost IP68, dámské, fitness tracker, sledovač, KIPTUMTEK Chytré hodinky, tracker s funkcí telefonu, kyslík v krvi/sportovní hodinky, dotykový displej 2,01", fitness hodinky, pánské, hodinky

#ad
KIPTUMTEK #ad - Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek nebo aplikaci Dafit český jazyk nelze zaručit. Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako WhatsApp / Instagram / Facebook / Skype atd, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí.

Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Systém sledování zdraví: fitness tracker je vybaven nejnovější technologií senzoru lc11s, který dokáže 24 hodin denně přesně sledovat srdeční frekvenci 24 hodin denně. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají verzi ble 5. 2, spojte hodinky přes bluetooth s telefonem, můžete volat nebo přijímat přímo z hodinek.

Aplikace dafit nabízí také více než 100 online personalizovaných pozadí číselníků, 01" Full-Touch TFT obrazovku, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: fitness hodinky mají 300mah baterii, kterou lze rychle nabíjet: 7–10 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu. S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Kompatibilní s Android 5. 2 / ios 9.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

9. Apple

#ad

44 mm – hliníkové pouzdro vesmírně šedé space grey, sportovní řemínek temně inkoustový midnight – standardní, Apple Watch SE 2021 GPS

#ad
Apple #ad - A stojí méně, abyste zůstali ve spojení, aktivní, než byste čekali. S výkonnými vlastnostmi, které vám pomohou, zdraví a v bezpečí, pro vás toho mohou Apple Watch SE hodně udělat. Apple watch také rozpozná, že jste utrpěli silný náraz, a pak automaticky zavolá první pomoc.

Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec. Pouzdro, řemínek, usb-c magnetický nabíjecí kabel 1 m. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. S nouzovým voláním sos můžete zavolat pomoc, pokud ji potřebujete.

S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na SMS přímo ze zápěstí. Mějte přehled o svém zdraví a dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci nebo při nepravidelném srdečním rytmu. Přijímat hovory a odpovídat na SMS přímo ze zápěstí. Plaťte nákupy pomocí apple pay přímo a bezpečně ze zápěstí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.5
Délka6.2
Hmotnost0.08
Šířka3.1
Číslo díluMKQ63FD/A
ModelkaMKQ63FD/A
Záruka1 rok

10. Apple

#ad

40 mm – hliníkové pouzdro zlaté, Apple Watch SE 2021 GPS, sportovní řemínek hvězdně bílý starlight – standardní

#ad
Apple #ad - Plaťte nákupy pomocí apple pay přímo a bezpečně ze zápěstí. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Apple watch také rozpozná, že jste utrpěli silný náraz, a pak automaticky zavolá první pomoc.

A stojí méně, zdraví a v bezpečí, abyste zůstali ve spojení, aktivní, než byste čekali. Pouzdro, řemínek, usb-c magnetický nabíjecí kabel 1 m. S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na SMS přímo ze zápěstí. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, jóga, plavání a tanec.

Přijímat hovory a odpovídat na SMS přímo ze zápěstí. S výkonnými vlastnostmi, které vám pomohou, pro vás toho mohou apple watch SE hodně udělat. Mějte přehled o svém zdraví a dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci nebo při nepravidelném srdečním rytmu. S nouzovým voláním sos můžete zavolat pomoc, pokud ji potřebujete.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška6.3
Délka0.35
Hmotnost0.07
Šířka0.35
Číslo díluMKQ03FD/A
ModelkaMKQ03FD/A
Záruka1 year