Top 10 Original Apple Watch Armband – Náhradní pásky k chytrým hodinkám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WOHAVING

#ad

Leopardenmuster, 8, weiches Silikon, 6, 9, kompatibel mit Apple Watch-Armbändern, 5, 42 mm, Armband mit Geparden-Gravur, laserbedruckt, Zubehör für iWatch Serie 1, SE, 7, 2, 45 mm, 4, 3, 44 mm

#ad
WOHAVING #ad - Dieses dünne, flexibel, weich und bequem, elegante ersatz-armband ist kompatibel mit allen serien von Apple Uhren Modell 1–9 & SE; Smart Watch iWatch Serie 1/2/3/4/5/6/SE/7 erhältlich in allen Größen 42 mm, schmutzabweisend, stilvoll, 44 mm und 45 mm. Flexibel und leicht.

Einfach zu installieren: ein-Knopf-Installation und Entfernung. Dies ist sicher ein geschenk, hier ist eine super süße Art, die alles haben oder vielleicht einfach alles wollen. Einfache installation und Schnellverschluss, es ist verstellbar für verschiedene Handgelenkgrößen. 42 mm/44 mm/45 mm passt für handgelenke von 13, 4 cm bis 17, mit 12 Löchern auf dem Band, um die meisten Handgelenke zu passen. Wasserdicht und hautfreundlichdas smartwatch-Armband besteht aus weichem und glattem Silikon, das langlebig und leicht ist.

Angenehme haptik, um Ihre Handgelenke zu befreien, wenn Sie mit dem Silikon-Sportarmband. Kein aufwand und einfach, das Mädchen oder Jungen gefallen wird, Ihre Uhr zu verschönern. Größe: 38 mm/40 mm/41 mm band passt für handgelenke von 12, 8 cm. Einige von uns lieben einfach unsere regulären alten Silikon-Uhrenarmbänder. Hinweis: nur sportarmband, keine Uhr im Lieferumfang enthalten. 3er-pack schmale sport-bänder - personalisieren sie mit iwatch mit diesen lustigen Farbbändern, wie es atemberaubend ist.
ZnačkaWOHAVING #ad
VýrobceWOHAVING #ad

2. Apple

#ad

45 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli grafitové, Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu, grafitový milánský tah

#ad
Apple #ad - Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Udělejte si ekg. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání.

Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb.

Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu. Vždy a všude. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluMKL33FD/A
ModelkaMKL33FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

3. Apple

#ad

45 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli ve zlaté barvě, Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu, zlatý milánský tah

#ad
Apple #ad - Nemusí být dostupné ve všech zemích. Vždy a všude. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec.

S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Udělejte si ekg. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat.

Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluMKJY3FD/A
ModelkaMKJY3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

4. Apple

#ad

Grafitový milánský tah, 41 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli grafitové, Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu

#ad
Apple #ad - Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma.

Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu. Udělejte si ekg. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec.

Vždy a všude. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.36
Délka10.47
Hmotnost0.09
Šířka2.99
Číslo díluMKJ23FD/A
ModelkaMKJ23FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

5. Apple

#ad

Stříbrný milánský tah, 41 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli ve stříbrné barvě, Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu

#ad
Apple #ad - Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Vždy a všude. Udělejte si ekg. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu.

Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, jóga, plavání a tanec. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat.

Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluMKHX3FD/A
ModelkaMKHX3FD/A
ZárukaAuf ein (1) Jahr beschränkte Apple-Garantie – (Deutschland)

6. Lerobo

#ad

Série, Lerobo Kompatibilní s náramkem Apple Watch 44 mm, měkký silikon, pro dámy a pány, 38 mm, 40 mm, náhradní náramek pro iWatch SE série 7, 42 mm, kov, pohodlný, 45 mm, prodyšný, 41 mm, série 6

#ad
Lerobo #ad - Volná velikost, které přesně a bezpečně zapadnou na rozhraní iwatch. Elegantní a módní štíhlý vzhled podtrhuje váš jedinečný vkus a osobně vás osobní. Kompatibilní modelylerobo 6dílné měkké, 49 mm, 40 mm, 44 mm, série 5, série 2, série 4, série 7, série 6, série 8, 42 mm, 45 mm, tenké a vodotěsné sportovní náramky jsou kompatibilní s apple watch 38 mm, vhodné také pro apple watch se, 41 mm, série 1, iWatch Ultra, všechny verze iWatch jsou perfektní a bebebebebebeZkontrolujte prosím velikost na zadní straně hodinek, série 3, abyste zvolili správnou velikost.

Módní štíhlý a tenký design → udělejte vaše hodinky ženštější: tyto pásky jsou pouze 1, tenký design činí pásek tenčí a menší, užší než váš originální díl. Z kvalitního silikonu → měkké, užší šířka a větší flexibilita, příjemné na dotek a pohodlné: náhradní pásky pro iwatch jsou z měkkého, lehký náramek s dlouhou životností, nejlepší volba pro sport nebo pohyb.

Neváhejte se na nás obrátit. Perfektní pro malá zápěstí žen a dívek, úzký, 4 cm široké, propůjčí vašim chytrým hodinkám elegantní, ženský vzhled a mnoho komplimentů. Nabízíme roční záruku a 24/7 přátelskou podporu. S očky na hodinky na obou koncích, snadná instalace a bezpečnost: Nastavitelná velikost pro všechna zápěstí. Velikost 38 mm/40 mm/41 mm, aby pásek vypadl z pásku. Vodotěsný, odolného silikonového materiálu, příjemně se nosí a je šetrný k životnímu prostředí pro lidskou pokožku, který se snadno čistí, flexibilního, skvělá cenově dostupná volba pro vaše příslušenství Apple Watch.
ZnačkaLerobo #ad
VýrobceHina-US #ad

7. Apple

#ad

Apple Watch 45 mm sportovní náramek, Midnight – standardní

#ad
Apple #ad - Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L.

Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.24
Šířka19.69
Číslo díluMKUQ3ZM/A
ModelkaMKUQ3ZM/A
Záruka1 rok

8. Apple

#ad

Apple Watch 41 mm sportovní náramek, polární hvězda – standardní

#ad
Apple #ad - Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L.

Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo díluMKU93ZM/A
ModelkaMKU93ZM/A
Záruka1 rok

9. Apple

#ad

Jetel, Regular, Apple Hodinky 41 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost.

Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo díluMKU73ZM/A
ModelkaMKU73ZM/A
Záruka1 rok

10. Apple

#ad

Apple Pásek k hodinkám – sportovní náramek – 45 mm – olivově zelený – jedna velikost

#ad
Apple #ad - Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.47
Délka11.5
Šířka2.91
Číslo díluMR2T3ZM/A
ModelkaMR2T3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)