Top 10 Nordic Walking Stöcke Damen 115cm – Hole pro nordic walking

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ALPIDEX

#ad

115 cm, Super lehké karbonové hole Walker 5000 Premium Edition Nordic Walking

#ad
ALPIDEX #ad - Jsou vyrobeny ze 100% vysoce modulárního karbonu. Celková hmotnost 138 g bez gumových podložek. Rozsáhlé pěší túry. Obsah balení:2 tyče. Vysoká pevnost v ohybu * Ideální chování při švihu.
ZnačkaALPIDEX #ad
VýrobceALPIDEX #ad
Výška2.36
Délka78.74
Hmotnost0.82
Šířka25.98
Číslo dílu8351_115 cm
Modelka.

2. LEKI

#ad

Norské hole Response od Leki, 115 cm, černá

#ad
LEKI #ad - Hrot flex tip short, Gumová koncovka Power Grip Pad. Rukojeť trigger 1 Cortec. Poutko trigger 1 Nordic. Průměr trubky 16 mm.
ZnačkaLEKI #ad
VýrobceLEKI6|#LEKI #ad
Výška1.97
Délka41.34
Hmotnost0.44
Šířka1.97
Číslo dílu637-2520 115
Modelka637-2520-115
Záruka2 year manufacturer

3. SUPERLETIC

#ad

Trekingové hole s korkovou rukojetí, lehká hůl, hole pro nordic walking, turistické, turistické hole nastavitelné, uhlíkové, turistické hole, teleskopické, dámské a pánské, SUPERLETIC Turistické hole

#ad
SUPERLETIC #ad - Ergonomicky tvarované korkové rukojeti: naše turistické hole jsou díky podílu korku v rukojeti trekingových holí obzvlášť příjemně v rukou, jsou protiskluzové a zaručují optimální přenos síly. Optimální držení: vycházkové hole jsou vybaveny karbidem a gumovým nárazníkem jako příslušenství.

Díky tomu máte bezpečné držení v každém terénu. Rukavice pro vysoký komfort nošení: nastavitelné poutko na ruku na hole Nordic Walking je vybaveno praktickým zacvakávacím systémem. Díky gumovým nárazníkům holí Nordic Walking se odlehčuje kolenním kloubům a svalům nohou. Perfektní pro rychlé a snadné uvolnění z rukojeti holí nordic walking jednou rukou.

Nejlepší chování při houpání: vycházkové hole s průměrem dříku 16 mm a 10% karbonu zajišťují nízkou hmotnost, optimální tlumení a nejlepší chování při chůzi nordic walking holí, dámské a pánské 100 cm. Odolný proti prachu a protahování: bílý matný lak pro trekingové hole pro trekingové hole pánské/dámské je odolné vůči prachu a nečistotám, zdůrazňuje ušlechtilý design a sportovní eleganci holí SUPERLETIC Nordic Walking.
ZnačkaSUPERLETIC #ad
VýrobceSUPERLETIC #ad
Výška0.79
Délka43.31
Hmotnost0.43
Šířka2.36
Číslo díluNW01-ES-13
ModelkaNW01-ES-13

4. ATTRAC

#ad

Hliníkové hole na nordic walking s poutky na zápěstí | zdarma – nordic walking/fitness aplikace 120

#ad
ATTRAC #ad - Vlastnosti výrobku – vycházkové hole jsou vyrobeny z hliníku a jsou proto lehké a zároveň mimořádně odolné. Gumového nárazníku, dvou párů nohou + zdarma – aplikace Nordic Walking/Fitness český jazyk nelze zaručit. Možnosti tréninku – nordic walking je nejaktuálnějším trendem v oblasti sportu a fitness.

S vycházkovými holemi trénujete při chůzi navíc ještě horní část těla a budete tak mít perfektní trénink celého těla. Dodávka: na základě velikosti bude objednávka odeslána prostřednictvím DPD. Zvyšte svou vytrvalost, sílu a koordinaci na čerstvém vzduchu společně s přáteli a známými. Testovaná kvalita – naše výrobky jsou pravidelně testovány na kvalitu a funkčnost.

Součástí dodávky jsou dva páry pěších nožek, které lze v závislosti na krajině vyměnit například za lepší držení. Tréninkové efekty/úspěchy – díky průběhu pohybu se trénuje velká část svalů v těle, aniž by příliš zatěžovala klouby. I hmotnost: 205 g na hůl. I link interaktivní workout plakát e-mailem v potvrzení odeslání. Produkt – 1 pár 120cm hliníkových vycházkových holí velikost není nastavitelná vč.
ZnačkaATTRAC #ad
VýrobcePOWRX #ad
Hmotnost0.9

5. ALPIDEX

#ad

ALPIDEX Nordic Walking hole ultralehké hole s pevnou délkou z karbonu růžové různé délky včetně gumového nárazníku a držáku podložek, velikost: 105 cm, barva: růžová-bílá

#ad
ALPIDEX #ad - Vysoce kvalitní: vysoká pevnost v ohybu * stabilní špička z tvrdého kovu * komfortní rukojeť z gumy a korku * pohodlné a nastavitelné poutko na ruku.

Výhoda: hole s pevnou délkou mají ideální švihadlo a na rozdíl od teleskopických holí při nasazení téměř nevibrují. Materiál: lehké, dynamické a robustní – naše hole jsou vyrobeny z karbonu, odpružují otřesy na klouby a paže a váží přitom pouhých 150 g na hůl při délce 115 cm. VybavenÉ: 2 páry gumových tlumičů * na asfalt a kámen * praktický držák podložky, aby se polštářky neztratily. Stabilita: vždy konstantní, protože je vyloučeno posouvání jednotlivých segmentů nebo funkční omezení otočného mechanismu.
ZnačkaALPIDEX #ad
VýrobceALPIDEX #ad
Hmotnost0.45
Číslo dílu15085_105 cm. Pink-Weiß

6. DOBESTS

#ad

DOBESTS Vycházkové hole hliník, turistické hole skládací pro muže, dámské lehké turistické hole pro trekking walking 110 cm – 130 cm a horolezectví – 2 ks Red, hole na nordic walking

#ad
DOBESTS #ad - Inovativní skládací trekingové hole dobests turistické hole mají pokročilý a snadno ovladatelný skládací design, takže můžete své hole rychle složit nebo prodloužit z 35 cm na 110–130 cm. Přidali jsme dlouhou rukojeť pod rukojetí, pokud ji používáte do kopce a v šikmém terénu s nižší rukojetí.

Hole pro nordic walking pro snadné použití trekingové hole dobests vám pomohou udržet rovnováhu, posunout se vpřed a rozdělit úsilí mezi paže a nohy. Své věci nosíte také několik dní. Takto použijete tyč: nejprve vytáhněte tyč až do "cvaknutí" tlakového kolíku. Jak nastavit své hole nordic walking na správnou délku? udržujte turistické hole dobests s rameny ohnutými v pravoúhlém úhlu. Proto se musíte spolehnout na odpor svých tyčinek.

Hlavice je díky svému dlouhému, zaoblenému tvaru a měkkému materiálu nejpohodlnější v sortimentu. Dobest každá turistická hůl může unést cca 560 N ~ 56 kg. Dobests hole pro nordic walking dámské jsou vyrobeny z pěny EVA a měkkého materiálu. Pro zvýšení bezpečnosti zkontrolujte před spuštěním a v pravidelných intervalech silné stisknutí vaší turistické hůlky. Pokud si všimnete, že má vaše hůl tendenci klouzat dolů, je nutné přizpůsobit otočný kroužek blokovacího mechanismu.
ZnačkaDOBESTS #ad
VýrobceDOBESTS #ad
Hmotnost1.32
Číslo díluDSZ
ModelkaDSZ
Záruka1

7. MSPORTS

#ad

Walking Sticks Nordic Walking hole Premium kvalita ultralehké

#ad
MSPORTS #ad - Toto napnutí a uvolnění ramenních a ramenních svalů vede k "svalovému čerpání" v celém trupu, což zlepšuje prokrvení této oblasti. Rukojeť příjemně padne do ruky a dokonale absorbuje pot. 2 párů různých polštářků, 2 talíře | odeslání – probíhá prostřednictvím balíkové služby DHL Paket.

Ergonomická rukojeť z přírodního korku zajišťuje, že hůl, resp. Těchto vlastností je dosaženo nejmodernějšími kompozitními materiály. Nordic walking voreile – zvětšení kapacity dýchacích svalů | zlepšení řízení pohybu | při správné technice je rukojeť hole pevně uchopena v rytmu a opět se uvolní. Daje a doručení – barva: modrá / černá | materiál: hliník | rukojeť: ergonomická korková rukojeť | hmotnost holí: cca 200 g | možnost výběru s taškou Msports Nordic a bez ní | 1 pár hole Nordic Walking vč. Pro výpočet optimální délky holí se specialisté spoléhají na tisíce video analýz a proto doporučují jako orientační pomůcku.

Bezpečnost a optimální délka hole – díky kvalitnímu zpracování jsou vycházkové hole od msports robustní, odolné a mají dlouhou životnost. Následující vzorec pěstí: výška těla v cm vynásobená 0, 66. Navzdory nízké hmotnosti mají tyto hole vynikající tuhost a jsou velmi stabilní. Kvalita – hole nordic walking od msports jsou velmi kvalitně zpracované. Díky teleskopické technologii jsou tyto hole nastavitelné na každou tělesnou výšku.
ZnačkaMSPORTS #ad
VýrobceMilteck #ad
Hmotnost1.57
Záruka2 Jahre Garantie

8. Glymnis

#ad

Glymnis Turistické hole trekingové hole Walking hole 7075 hliníkové turistické hole nastavitelné 110 – 130 cm a upínací uzávěr se 4 páry gumových nárazníků pro trekking žlutá

#ad
Glymnis #ad - Z robustní hliníkové slitiny 7075: turistická hůl je vyrobena z lehké hliníkové slitiny 7075 s nejvyšší pevností, jakou se běžně používá v letectví. Ramena a lokty jsou také méně zatěžovány. Se 2 ochrannými krytkami, 2 malými šroubovacími talíři pro trekking, 2 asfaltovými podložkami, 2 šroubovací talíře na sníh a 2 přezky ve tvaru S vám nabízejí plnou podporu.

Je vhodný pro mnoho různých silnic, asfaltová silnice atd. Jako je sníh, aby splnila vaše dobrodružné potřeby. Zásilkovou službu poskytuje společnost amazon, bláto, písek, nemusíte za to platit žádné dodatečné náklady na logistiku a nabídnout vám nejlepší poprodejní servis. Prodyšná poutka slouží jako pojistka a podpora držení ruky. Nasazují zátěž a umožňují tak plynulejší pohyb.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť: příjemná rukojeť z vysoce husté pěny eva, v zimě není zima, v létě nasává pot. Je to vynikající dárek pro všechny. Rychlé nastavení délky: složená délka činí pouze 36 cm a rozložená velikost může dosáhnout 110 – 130 cm, vhodné pro osoby s tělesnou výškou 160–198 cm. Díky povrchové úpravě je dosaženo ochranné vrstvy proti korozi. Stabilní a odolný: tlumení zajišťuje ochranu citlivých zápěstí.
ZnačkaGlymnis #ad
VýrobceGlymnis #ad
Výška3.54
Délka15.16
Hmotnost1.79
Šířka3.74
Číslo díluHW-D001
ModelkaTP-7501
Záruka24 měsíců

9. HUGSEE

#ad

Skládací turistické hole teleskopické 95–115 cm, dámské a pánské, HUGSEE Turistické hole – hole Nordic Walking, upínací uzávěr se 4 páry gumových nárazníků pro, ultralehké trekingové hole z hliníku

#ad
HUGSEE #ad - Klouby byly vylepšeny, zesílený a zesílený design Nosný spojovací díl je 3, že drasticky zlepšíte svou rovnováhu. Nezbytné jsou od lezení po horách až po ploché betonové silnice nebo ze zasněženého terénu až po měkčí dno, turistiku, koše na bláta a praktický hrot z wolframové oceli odolný proti opotřebení. Dlouhá životnost a robustníhugsee skládací trekingové hole purple jsou vyrobeny z hliníkové slitiny s dlouhou životností v letecké kvalitě pro turistiku a vydrží i větší zatížení.

Snadno se přizpůsobí vašemu turistickému batohu, duši nebo kufru. Své trekingové hole můžete prodloužit z 37, 4" na 45, 27". Vylepšený, podpořit vaši tělesnou hmotnost a pohodlně chodit, aby byly díky 4 dodatečným hliníkovým krytkám obzvlášť bezpečné. Univerzální trekingové hole trekingové hole pro ženy, odolné příslušenství pro 4 roční období vždy 1 pár gumových hrotů, gumové holínky pro tvrdé povrchy, sněhové koše, skládací s důležitým příslušenstvím pro všechny terény a podmínky. Skládací a kompaktní tyto dámské turistické hole skládací trojnásobný design umožňují pohodlné a rychlé složení.

Povrchová úprava vytváří ochrannou vrstvu proti korozi, která nabízí vysokou odolnost proti korozi. Používání našich trekingových holí může pomoci zabránit zraněním kolen, silnější než tyč jiných značek, zabránit pádům tím, 35 mm silný, silnější a odolnější. Ergonomická prodloužená pěnová rukojeť eva a nastavitelný řemínek na zápěstí pěnová rukojeť turistické hole evA se prodloužila o 2, absorbuje pot a udržuje vaše ruce chladné a suché, 75 palce, umožňuje různé polohy rukou, pomáhá vám také snadno zvládnout switback a náhlé změny v terénu.
ZnačkaHUGSEE #ad
VýrobceHUGSEE #ad
Hmotnost1.65
Číslo díluYPUS-DSZ-purple EU
Záruka90 dní

10. OVERMONT

#ad

7075 Aluminium Ultraleicht faltbar verstellbar 105-125CM Trekkingstöcke Nordic Walking Stöcke 1 Paar mit All Terrain Zubehör, Overmont Wanderstöcke Carbon

#ad
OVERMONT #ad - 0, 26 kg ultraleichte und flugzeugqualität 7075 aluminiumlegierung- overmont trekkingstöcke aus Flugzeugqualität 7075 Aluminium, was am besten für Langstrecken-Trekking und Ausflüge ist, das Druck und Stößen besser standhält als Kohlefaser. Vertrauenswürdige wahl- wenn sie fragen zum produkt haben oder damit nicht zufrieden sind, kontaktieren Sie uns bitte jederzeit.

Wir bieten Ihnen die beste Lösung. Kommt mit 4 verschiedenen Formen von Gummispitzen für verschiedene Bodenanwendungen. Geeignet für alle Körpertypen, hervorragend für Senioren. Wanderstöcke für gelenkschutz: mit einer geeigneten höhenauswahl können Sie effektiv den Druck auf die Gelenke des ganzen Körpers reduzieren, so dass Sie sich beim Wandern und Klettern amüsieren können. Passt sich der form ihrer Hand an, rutschfest und schweißabsorbierend, stabiler und bequemer als Korkgriff.

Ihre zufriedenheit ist unser Hauptanliegen. Die handgelenkschlaufen sind verstellbar, sie können Ihren Griff leicht entspannen und etwas Druck auf Ihren Arm übertragen. Aluminium biegt sich ohne zu reißen, bei denen Haltbarkeit das Hauptanliegen ist. Gründe für die wahl unseres gehstocks: jeder gehstock zum wandern lässt sich auf 34 cm zusammenklappen und wiegt nur 16, Höhen und Gewichte, aufgrund der verfügbaren Anpassungen, 4 g. Ergonomische eva-griffe: das overmont wanderstock-set ist mit feuchtigkeitsableitenden EVA-Griffen ausgestattet.
ZnačkaOVERMONT #ad
VýrobceOvermont #ad
Hmotnost0.61
Číslo díluROH-OM-Trekking-Folding-red-UK
ModelkaROH-OM-Trekking-Folding-red-UK
Záruka1 Jahr