Top 10 Mülleimer Küche 2 Fächer 60 Liter – Vestavné odpadkové koše

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. simplehuman

#ad

Odolný ocelový rám, vestavný odpadkový koš do kuchyně, výsuvný odpadkový koš, simplehuman CW1124 30 litrů, 5 let záruka

#ad
simplehuman #ad - Zcela jednoduše: předmontovaná, jednodílná kolejnice se dá jednoduše nainstalovat. Ze skříně: vyklouzne zcela ze skříně na kompletně výsuvných kolejnicích, aby byl kbelík snadno přístupný.

Kolejnice s kuličkovými ložisky: jemně klouže na obzvlášť robustních kolejnicích kuličkových ložisek. K dostání náhradní vnitřní kbelík: pokud se váš vnitřní kbelík v průběhu času zašpiní, osvěžte svůj odpadkový koš cenově výhodným vnitřním kbelíkem. Snadno přístupné rukojeti: odpadkový koš rychle vytáhněte ze skříně na velké ocelové rukojeti.
Značkasimplehuman #ad
VýrobceSIMPLEHUMAN #ad
Výška10
Délka20
Hmotnost9.92
Šířka19
Číslo díluCW1124
ModelkaCW1124
ZárukaŽádná záruka.

2. simplehuman

#ad

Obdélníkový recyklační systém, třídění odpadků, Simplehuman CW1830 46 litrů, odpadkový koš do kuchyně, 2 přihrádky, recyklace, záruka 10 let, kartáčovaná ocel, odpadkový koš

#ad
simplehuman #ad - Roztřiďte si svůj odpad a své cenné látky pomocí tohoto dvojitého recyklace. Recyklovat. Silný ocelový pedál: náš odolný ocelový pedál byl navržen pro více než 150 000 ovládacích prvků – to je více než 20 ovládání denně, po dobu 20 let.

Tiché zavírání víka: naše patentovaná technologie lid shox řídí pohyb víka pro pomalé, tiché zavírání. Etrnost k životnímu prostředí tak šetří místo. Protiskluzová základna: protiskluzová základna má gumové výstupky, které chrání vaše podlahy a udržují odpadkový koš stabilní. Víko zůstává otevřené: víko zůstává otevřené tak dlouho, jak si přejete – perfektní pro náročné domácí práce.
Značkasimplehuman #ad
VýrobceSimplehuman #ad
Výška25.7
Délka19.8
Hmotnost17.6
Šířka12.8
Číslo díluCW1830
ModelkaCW1830

3. SONGMICS

#ad

SONGMICS Odpadkový koš se 2 přihrádkami, rukojeti, s 15 pytli na odpadky, uzávěr z měkkosti, 2 vnitřní kbelíky z plastu, 2 x 30 l, stříbrná a černá LTB60NL, pedály z kovu, víko

#ad
SONGMICS #ad - Kbelík v kbelíku oba vnitřní kbelíky můžete jednoduše vytáhnout z nádoby na odpadky pomocí praktických kovových rukojetí. Co dostanete odpadkový koš se dvěma 30litrovými vnitřními kbelíky z plastu, 15 pytlů na odpadky a tichým zavíráním víka pro snadnou likvidaci odpadu.

Pokud by se sáček na odpadky roztrhl, můžete odpadkový koš bez problémů vyčistit. Ukazuje také jemné strany ačkoliv má tvrdou vnější nádobu, má tento odpadkový koš také své jemné strany – díky zabudovanému tlumiči se víko náhle nezavírá, ale zavírá se pomalu a tiše. Hotovo v jednom kroku nášlapný koš je vybaven pedály, a má 2 vnitřní nádoby, které umožňují jednoduché a hygienické otevírání, takže můžete svůj odpad vhazovat odděleně podle materiálů – likvidace a třídění odpadu je tak hračka.

Skutečné požehnání pro vaši kuchyni odpadkový koš sám nemusí vypadat jako odpad; díky elegantní stříbrné a černé barvě a jednoduchému vzhledu bude tento odpadkový koš od SONGMICS středem pozornosti ve vaší kuchyni.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška25.59
Délka23.07
Hmotnost23.15
Šířka12.6
Číslo díluLTB60NL
ModelkaLTB60NL

4. SONGMICS

#ad

Softclose, s nožními pedály a rukojetí, nášlapný koš do kuchyně, vnitřní kbelík z plastu, odpadkový koš, systém třídění odpadu se 2 přihrádkami, 58,5 x 32 x 54,5, SONGMICS Odpadkový koš, černý LTB48BK

#ad
SONGMICS #ad - Perfektně se hodí do každého rohu: obdélníkový odpadkový koš, který zabírá méně místa než kulatý model, můžete zcela jednoduše postavit do rohu nebo na stěnu. Víko při otevření nenarušuje. Skutečné požehnání pro vaši kuchyni: odpadkový koš sám nemusí vypadat jako odpad; díky elegantní černé barvě a jednoduchému vzhledu bude tento odpadkový koš od SONGMICS středem pozornosti ve vaší kuchyni.

Vyrobeno v jednom kroku: nášlapný koš je vybaven pedály, které umožňují snadné a hygienické otevírání, a má 2 vnitřní nádoby, takže můžete svůj odpad vhazovat odděleně podle materiálu. Co dostanete: 48litrový odpadkový koš se 2 přihrádkami, který je vybaven praktickými pedály a vyjímatelnými vnitřními kbelíky.

Likvidace a třídění odpadu tak bude hračka. Zobrazuje také jemné strany: ačkoliv má tvrdou vnější nádobu, má tento kbelík také své jemné strany – díky zabudovanému tlumiči se víko zavírá pomalu; díky vzduchotěsnému uzávěru budete chráněni před nepříjemným zápachem.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška8.45
Délka9.07
Hmotnost17.64
Šířka4.96
Číslo díluLTB48BK
ModelkaLTB48BK

5. SONGMICS

#ad

Nášlapný koš, SONGMICS Odpadkový koš do kuchyně, pro žlutý pytel, 2 přihrádky, pro malou rodinu, ocel,, systém třídění odpadu, vnitřní kbelík, 2 x 15 litrů, bio odpad, víko Softclose, odpadkový koš

#ad
SONGMICS #ad - Snadné třídění odpadu 2 přihrádky tohoto systému třídění odpadu mají vždy vyjímatelný vnitřní kbelík, nožní pedál a víko, abyste mohli přihrádky jednotlivě otevírat a zavírat a třídit odpady. Barva zeleno-šedá propůjčuje pedálovému kbelíku moderní vzhled, aby se hodil k různým stylům zařízení.

Nožní pedály & víko softclose víčka tohoto 2násobného odpadkového koše lze otevřít jedním krokem, aniž byste se museli ručně dotýkat odpadkového koše. Obalový odpad a bioodpad, abyste si mohli uložit odpadky, bytů nebo malých domků, hravě jednoduché třídění. Snadné čištění a moderní odpadkový koš z oceli je odolný proti korozi a otiskům prstů a snadno se čistí.

Praktické rukojeti pokud chcete vyčistit kuchyňskou podlahu, přesuňte tento odpadkový koš jednoduše pomocí bočních rukojetí na jiné místo. Kromě toho se víka zavírají tiše a jemně se nezavírají. Perfektní pro malé kuchyně tento kompaktní odpadkový koš se dvěma 15litrovými přihrádkami se perfektně hodí do malých kuchyní, např.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška18.5
Délka16.14
Hmotnost11.24
Šířka14.17
Číslo díluLTB30GS
ModelkaLTB30GS

6. SONGMICS

#ad

15 pytlů na odpadky, kuchyňský odpadkový koš, softclose,, nášlapný koš, vnitřní kbelík z plastu, SONGMICS Odpadkový koš, 2 x 30 l, z kovu, sklopné víko, systém třídění odpadu, 2 přihrádky

#ad
SONGMICS #ad - Pokud by se sáček na odpadky roztrhl, můžete odpadkový koš bez problémů vyčistit. Co dostanete: odpadkový koš se dvěma 30litrovými vnitřními kbelíky z plastu, 15 pytlů na odpadky a tiše uzavíratelnými víčky pro snadnou likvidaci odpadu.

Postaráno v jednom kroku: nášlapný koš je vybaven pedály, které umožňují jednoduché a hygienické otevírání, a má 2 vnitřní nádoby, takže můžete svůj odpad vhazovat odděleně podle materiálů. Díky zabudovanému tlumiči se víko náhle nezavírá, ale zavírá se pomalu a tiše. Ukazuje také jemné strany: ačkoliv má tvrdou vnější nádobu, má tento odpadkový koš také jemné strany.

Kbelík v kbelíku: oba vnitřní kbelíky můžete jednoduše vytáhnout z nádoby na odpadky pomocí praktických rukojetí. Skutečné požehnání pro vaši kuchyni: odpadkový koš sám nemusí vypadat jako odpad; díky své elegantní černé barvě a jednoduchému vzhledu bude tento odpadkový koš od SONGMICS středem pozornosti ve vaší kuchyni. Odstranění a třídění odpadu bude hračka.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška25.67
Délka23.23
Hmotnost30.38
Šířka12.8
Číslo díluLTB60BK
ModelkaLTB60BK

7. simplehuman

#ad

Rozměry: 51 x 62,6 x 26 cm, Simplehuman Úzký nášlapný koš z bílého plastu, kapacita: 40 l, CW1392

#ad
simplehuman #ad - Prostorově úsporný tvar: Úzký pedálový koš byl speciálně navržen tak, aby se vešel do úzkých oblastí jako mezi skříněmi.

Silný ocelový pedál: ocelový pedál byl navržen pro dlouhou životnost a nabízí spolehlivou obsluhu. Materiál a kapacita: nášlapný koš je vyroben z bílého plastu a s kapacitou 40 litrů je funkční i esteticky příjemný. Upínací okraj z ušlechtilé oceli: praktický upínací okraj umožňuje snadný přístup k sáčku na odpadky a poté se uzavře přes sáček, aby se upevnil a řádně zakryl. Technologie lid shox: inovativní technologie zajišťuje pokaždé jemné a tiché zavírání víka.
Značkasimplehuman #ad
VýrobceSimplehuman #ad
Výška24.6
Délka20.1
Hmotnost7.69
Šířka10.2
Číslo díluCW1392
ModelkaCW1392

8. Curver

#ad

Recycling-Abfalleimer, Rauchgrau mit hellgrauem Deckel, CURVER Ready to Collect 100% recyceltes Küchenzubehör

#ad
Curver #ad - Deckel mit vollständiger Öffnung, einfach zu befüllen und mit einem Beutelhalter, um Ihren Kotbeutel an Ort und Stelle zu halten. Eine ideale modulare recycling-mülllösung für Zuhause oder am Arbeitsplatz, die leicht, strapazierfähig und einfach zu reinigen ist. Platzsparend mit modularem stapelbarem Design und auch mit einer Wandhalterung zum Aufhängen an einer Wand oder einer Schranktür. Maße: 24, 6 x 36, 7 x 55, 1 cm l x B x H. Hergestellt aus 100 % recyceltem Harz.
ZnačkaCurver #ad
VýrobceCurver #ad
Výška21.65
Délka14.57
Hmotnost3.42
Šířka9.84
Číslo dílu253338
Modelka253338

9. Amazon Basics

#ad

Amazon Basics 50 l odpadkový koš do kuchyně s pedálem z ocelových trubek – jemně uzavíratelný s víkem, 13,2 galonů, obdélníkový, koupelny nebo kanceláře, do kuchyně, saténový/niklový

#ad
Amazon Basics #ad - Hygienický: odpadkový koš amazon basics s víkem odpuzující nečistoty je odolný proti otiskům prstů. S odolnou nádobou uvnitř: robustní černá vnitřní nádoba z plastu z plastu je vyjímatelná, dá se snadno setřít a umožňuje pohodlnou likvidaci odpadu.

Velký, obdélníkový odpadkový koš: moderní 50litrový odpadkový koš z kartáčované ušlechtilé oceli s ručním šlapáním nožním pedálem. Design víka: jemně uzavírací víko odpadkového koše snižuje hluk při zavírání a minimalizuje opotřebení. Rozměry: velký odpadkový koš s rozměry 42, 2 x 65, 5 x 37, 7 cm D x Š x V. Všestranný: tento odpadkový koš vhodný pro kuchyňský odpad nebo papír lze použít v ložnici, kuchyni nebo v kanceláři.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška25.87
Délka16.73
Hmotnost13.2
Šířka14.65
Číslo díluC-10074FM-50L
ModelkaC-10074FM-50L

10. Amazon Basics

#ad

Koupelny nebo kanceláře, do kuchyně, ušlechtilá ocel, Amazon Basics Odpadkový koš 40 l s pedálem z ocelových trubek – jemně uzavíratelný s víkem, obdélníkový

#ad
Amazon Basics #ad - Design víka: jemně uzavírací víko odpadkového koše snižuje hluk při zavírání a minimalizuje opotřebení. Obdélníkový odpadkový koš: moderní 40litrový odpadkový koš z kartáčované ušlechtilé oceli s nožním pedálem s manuálně šlápnutím.

Všestranný: tento odpadkový koš vhodný pro kuchyňský odpad nebo papír lze použít v ložnici, kuchyni nebo v kanceláři. Rozměry: velký nášlapný koš s rozměry odnímatelné 37, 5 x 34, 5 x 67 cm D x Š x V. S odolnou nádobou uvnitř: robustní černá vnitřní nádoba z plastu je vyjímatelná, dá se snadno setřít a umožňuje pohodlnou likvidaci odpadu. Hygienické: odpadkový koš amazon basics odpuzující nečistoty a odolný proti otiskům prstů je odolný vůči otiskům prstů.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška29.53
Délka16.73
Hmotnost12.65
Šířka14.76
Číslo díluB-10108FM-40L
ModelkaB-10108FM-40L