Top 10 Mitsubishi Lancer Sportback – Osvětlení poznávací značky do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Recambo

#ad

LED osvětlení registrační značky Recambo kompatibilní s Mitsubishi Lancer Sportback | Typ CX | 2008-2017

#ad
Recambo #ad - Kvalitní světelné jednotky Epistar SMD LED. Studené bílé světlo xenonový vzhled odpovídá cca 6000 K. Vhodné pro sběrnici can bez chybového hlášení v BC. Bez registrace s homologací E. Kvalitní nové zboží od výrobce.
ZnačkaRecambo #ad
VýrobceRecambo #ad
Číslo díluKZB-73602

2. Recambo

#ad

LED boční blinkr vhodný pro Mitsubishi Lancer VIII + Sportback | 2008-2017 | ČERNÝ

#ad
Recambo #ad - Příjemná barva světla a jasné osvětlení. Vhodné pro sběrnici can bez chybového hlášení v BC. Montáž je velmi snadná a trvá jen několik minut technologie Plug & Play. Bez registrace s homologací E. Kvalitní světelné jednotky Epistar SMD LED.
ZnačkaRecambo #ad
VýrobceRecambo #ad
Číslo díluKZB-73604-1a

3. LIGHTDELUX

#ad

LIGHTDELUX LED osvětlení registrační značky Canbus Moduly s E-homologací V-032801

#ad
LIGHTDELUX #ad - Mitsubishi eclipse Cross od 2018. Canbus: žádné chybové hlášení na palubním počítači. Mitsubishi lancer Sportback CX_A od 2008. Schválení: se zkušební značkou E. Mitsubishi outlander ii 2006-2012 cw_w ++++ mitsubishi Otulander III od 2012 GG_W, GF_W.
ZnačkaLIGHTDELUX #ad
VýrobceVinstar #ad
Číslo díluV-032801
ModelkaV-032801

4. Bosch Automotive

#ad

Bosch 3397118907 sada gumiček stěračů Aerotwin náhradní sada AR601S--

#ad
Bosch Automotive #ad - Osvědčená kvalita Aerotwin originálního vybavení. Tiché stírání díky flexibilnímu pryžovému hřbetu. Rychlá a jednoduchá výměna stírací lišty pomocí adaptéru Quick-Clip. Nejvyšší kvalita stírání, vrstva pro lehký chod. Dlouhá životnost díky dvojité stírací hraně. --.
ZnačkaBosch Automotive #ad
VýrobceBosch #ad
Výška1.97
Délka23.62
Hmotnost0.04
Šířka1.57
Číslo dílu3 397 118 907
Modelka3397118907
Záruka2 roky výrobce

5. CGEAMDY

#ad

Tuning auta černý, pro SUV, nákladní automobily, vyrobeno z ABS, anténa FM/AM, nízký odpor větru, CGEAMDY Kryt žraločí ploutve na auto, dodávky

#ad
CGEAMDY #ad - Upozornění: před nalepením dbejte na to, zabudovaná čistá měděná anténa a čip, anténa žraločí ploutve je silná a s dlouhou životností, aby místo instalace bylo čisté a suché! Trvanlivý materiál a stabilní signál: používáme robustní materiál abs, profesionální ošetření pozadí, díky kterým může signál AM/FM lépe přijímat a stabilní a silný.

Cool a sportovnější než originální auto! bezproblémový nákup: 100% záruka spokojenosti! dbáme na to, neváhejte nás kontaktovat, byl vyroben z kvalitních surovin a byl bez vad. Pokud máte jakékoliv dotazy, aby každý produkt, který od nás obdržíte, odpovíme co nejdříve. Je to skvělá dekorace. Iroce použitelné: tato univerzální anténa žraločí ploutve měří 17 cm × 9 cm × 6, 9 cm a je vhodná pro většinu aut na trhu.

Je vhodný pouze pro ploché střechy a ne pro zakřivené střechy. Odstraňte anténu původního auta a setřete boční polohu; 2. Vyjměte anténu a nálepku a nalepte pásek na spodní stranu antény; 3. Stylové dekorace: design žraločích ploutví ve tvaru aerodynamického tvaru může nahradit původní dlouhou anténu, hezčí a módní, okamžitě zlepšuje třídu vašeho auta. Pomocí nástroje utáhněte šroub antény; 4. Snadná instalace: 1.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Výška2.64
Délka6.69
Šířka3.54
Číslo díluCGEAMDY-Signal
ModelkaCGEAMDY-Signal

6. NSLUMO

#ad

NSLUMO 2 Stueck Weiss Kennzeichenleuchte Für Mtsubishi Lancer Sportback 2008-2012 Outlander XLCW 2006-2012

#ad
NSLUMO #ad - Einfache installation: gleiche größe und form wie die alten teile, zusammengebautes Formdesign, keine Schraube erforderlich. Verbessern sie die Fahrzeugidentifikation und erhöhen Sie den Sicherheitsfaktor bei Nacht. Hohe qualität: ersatz und upgrade für ihr altes gelbes nummernschild-rücklicht.

Feature: 6000k reines weißes led-licht, kein fehler des bordcomputers, 0 W Leistung, 3, Eingebauter CAN-Bus-Controller, es kann spritzwasser widerstehen, 12 v gleichspannung, es ist an regnerischen Tagen sicher. Cw0# 2006-2012;outlander eur/nedCAR-PROD. Bertrifft die Erstausrüsterqualität und kann normal lange verwendet werden. Paket: 2 stück weiße led-kennzeichenbeleuchtung für Mitsubishi Lancer Sportback, E4-Zulassung, 1 Jahr Garantie.

Sie müssen nur die alte Lampe entfernen, den Stromkabelstecker in die Lampe stecken und mit der Originalschraube befestigen. Ausgestattet mit superhellem Xenon-Weiß-LED-Licht mit Straßenzulassung. Cw0# 2008 -2012. Ausstattung: passend für mitsubishi lancer sportback eur cx0# 2008-2012;mitsubishi outlander eur/mmc-PROD. Die installation ist sehr einfach. Bieten sie eine bessere sichtbarkeit für das Nummernschild, eine beliebte Möglichkeit, die Heckbeleuchtung anzupassen.
ZnačkaNSLUMO #ad
VýrobceNewsun #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluNS-032801

7. maxtron

#ad

Maxtron Sada osvětlení interiéru pro Auto Lancer Sportback 6000K studená bílá osvětlení vnitřní světlo kompletní sada

#ad
maxtron #ad - Německý prodejce – obdržíte fakturu s vykázanou německou dph. Vhodné pouze pro vozidla s normálními žárovkami ze závodu / studená bílá / snadná výměna plug & play díky perfektnímu tvaru a velikosti / napětí dc 9-14, 8 v / žádný zásah do elektroniky vozidla a lze kdykoliv demontovat / perfektní osvětlení interiéru vašeho vozidla v barvě světla: studená bílá / žádné dosvícení blikání a blikání a žádné další odpory nejsou nutné / studená bílá.

Speciálně vyvinuto pro vnitřní prostor vašeho vozidla / osvětlovací prostředek s optimálním tvarem konstrukce a vyzařovacím úhlem pro příslušné místo instalace / jasnější než běžné žárovky / nezávislé na pólu, nemusíte při montáži dávat pozor na plusy a mínusy. Maxtron sada interiérů osvětlení interiéru sada 6000 K studená bílá pro Mitsubishi Lancer Sportback Set.

Dné dosvícení blikání a blikání – bezúdržbový provoz díky vysoké životnosti – perfektní osvětlení a ideální jas pro interiér vašeho vozidla – vnitřní osvětlení, vnitřní osvětlení, vnitřní osvětlení, vnitřní osvětlení, vnitřní osvětlení, vnitřní osvětlení, vnitřní osvětlení, vnitřní světlo. Kvalita od letronix - všechny moduly jsou jednotlivě zabaleny a popsány příslušným místem instalace pro rychlou a snadnou výměnu.
Značkamaxtron #ad
VýrobceLETRONIX #ad
Číslo díluLT-MT-8000501

8. K&N

#ad

2006-2017 VIII, Outlander, Evolution, náhradní filtr, Lancer Raliart, prémiový, K&N 33-2392 vzduchový filtr: vysoce výkonný, omyvatelný, ASX, vysoký výkon

#ad
K&N #ad - Snadná instalace: naolejované a připravené pro montáž do vašich sériových vzduchových filtrů. Jedna z nejjednodušších a nejúčinnějších dovybavení vašeho vozidla pro rychlé zvýšení výkonu. Vyvinutý výkon: poslední stav techniky při filtračním materiálu nabízí až o 50 % větší propustnost vzduchu než jeden filtr pro jednorázové papírové filtry pro zvýšení výkonu a zrychlení.

Světová třída ochrana: jde na ochranu motoru tím, že chrání váš motor před škodlivými nečistotami. Jeden k a n filtr vydrží déle než 10 jednorázových filtrů. Vozidla pro tento produkt jsou vhodná v popisu výrobku. Etrné k životnímu prostředí: tím, že používáte voskovatelný a opakovaně použitelný produkt, pomohou se vyhnout výměnnému filtračnímu odpadu.

Etří peníze: k a n high-flow výměnný vzduchový filtr vám ušetří 250 eur více než 10 let tím, že se zabrání jednorázovému papíru. Ultimativní dlouhá životnost: 10 let/1, 6 milionů kilometrů omezená záruka je zárukou pro životnost vozidla. Nízká údržbová konstrukce: 80 000 km až k první čistotě při jízdách za normálních podmínek.
ZnačkaK&N #ad
VýrobceKN Filters Inc. #ad
Výška5.98
Délka0.96
Hmotnost1.65
Šířka4.37
Číslo dílu33-2392
Modelka33-2392
Záruka1.6 Millionen Kilometer Garantie

9. Mossa

#ad

Mossa rohož do zavazadlového prostoru – ideální tvarová přesnost – nejvyšší kvalita – bez zápachu – 5902538551168

#ad
Mossa #ad - Provedení: přesné přizpůsobení na kulatý z přes laserové snímání prováděných zaměření interiéru vozidla. Moderní design v matně provedení.

Tpe umělá hmota s Kautschukaehnlichen vlastnosti. Auto rohož do zavazadlového prostoru pro: Mitsubishi Lancer hatchback 2008-. Bez a se zvukovým systémem. Další výhody: dá se srolovat/přídavných zařízení. Vlastnosti: nepropustné pro vodu, odolná proti vysoké a nízké teploty, oleje a chemikálií. Protiskluzové na celém povrchu. Vysoký okraj chrání interiér vozidla před vodou a nečistotami. Kvalita a bezpečnost: produkt obsahuje žádné pro zdraví škodlivé látky. Je zcela Recyclierbar.
ZnačkaMossa #ad
VýrobceMossa #ad
Výška2.36
Délka52.17
Šířka34.65
Číslo dílu5902538551168

10. J&J AUTOMOTIVE

#ad

Vpředu a vzadu, protiskluzové neporušené základy, zesílené v oblasti pedálů, přesný tvar, s upevněním, J&J AUTOMOTIVE | Velurové rohože Auto piche vhodné pro Lancer od roku 2008

#ad
J&J AUTOMOTIVE #ad - Díky použití vysoce kvalitních materiálů si zachováte svůj tvar a zvukově izolační vlastnosti, tloušťka autokoberce je 5-6 mm, hmotnost 550 g/m².

Velurové rohože kompatibilní s Mitsubishi Lancer od 2008. Látkový okraj, který zdůrazňuje tvar a působí sportovně elegantně. Rohože do auta se skládají ze dvou vrstev, horní části polyamidových vláken a spodní vodotěsné protiskluzové části. Ištění autokoberců je jednoduché vodou a běžnými čisticími prostředky. Rohož řidiče je zesílena dvojitou vrstvou koberce pod pedály. Protiskluzová vrstva na spodní straně rohože zabraňuje sklouznutí během jízdy.
ZnačkaJ&J AUTOMOTIVE #ad
VýrobceJ&J AUTOMOTIVE #ad
Číslo díluVMMI015