Top 10 Make Up Fasching – Barvy na obličej

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Snazaroo

#ad

6 barev a třpytivý gel se 3 štětci, 2 houbičkami a líčidly, Snazaroo Kufr na líčení pro začátečníky

#ad
Snazaroo #ad - Bezpečnost a kvalita – barvy na líčení jsou hypoalergenní a vhodné i pro citlivou pokožku, barvy neobsahují žádné parfémy. Aqua make-up – barva na líčení šetrná k pokožce je na vodní bázi, prodyšná, příjemně schne na kůži a nelepí se – aby pokožka mohla volně dýchat.

Všechny přísady odpovídají kosmetickému schválení a nařízením EU pro hračky a kosmetiku. Lze je zcela jednoduše nanést štětcem nebo vlhkou houbičkou, po zaschnutí jsou odolné proti rozmazání a lze je také snadno odstranit z obličeje. Vyrobeno v evropě – snazaroo je dimenzován pro potřeby dětí a vyrábí líčidla podle vysokých kvalitativních standardů ve svých vlastních evropských výrobních závodech.

Ablony na líčení – v každé sadě jsou podrobné návody s motivy příšer až po pohádkovou princeznu – online najdete vždy nejaktuálnější předlohy pro komiksové superhrdiny a tipy a triky pro masopust, Halloween nebo přestrojení. Silná krycí schopnost – barvy na líčení jsou vysoce pigmentované a barevně intenzivní.
ZnačkaSnazaroo #ad
VýrobceSnazaroo #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost2.01
Šířka5.71
Číslo dílu1172018
Modelka1172018

2. Eulenspiegel

#ad

Eulenspiegel paleta na líčení, 21 barev, 3 třpytky a 3 štětce

#ad
Eulenspiegel #ad - Velmi výnosné. 3 třpytky 3 x 2 g. Neobsahují žádné parfémové látky. 3 profesionální štětce. 21 ve vodě rozpustných barev na líčení 21 x 5 g.
ZnačkaEulenspiegel #ad
VýrobceEulenspiegel #ad
Výška1.02
Délka8.9
Hmotnost0.99
Šířka3.54
Číslo dílu8215375
Modelka8215375

3. Jsvacva

#ad

Základní barvy, třpytkami, 17 barev, štětci a houbami pro děti, profesionální barvy na líčení, Sada dětských líčidel, větší kapacita, barvy na obličej, Split Cake se šablonami

#ad
Jsvacva #ad - Když zábava skončí, lze omyvatelnou barvu na obličej snadno odstranit jemným mýdlem a vodou nebo vlhčenými ubrousky. Připojte se k nám a získejte plnou záruku na tuto profesionální sadu líčidel pro děti. Vaše spokojenost je zaručena – jsme přesvědčeni o kvalitě našich barev na obličej.

Naše kosmetická barva na obličej je 100% netoxická, hypoalergenní a neobsahuje parabeny, což je bezpečné pro každé dítě a dospělé osoby s citlivou pokožkou. Perfektní sada líčidel pro dětské párty! . Je snadné vytvořit dokonce velmi děsivý make-up. Perfektní pro zábavu a barvu na každou party nebo školní akci. Vše, 32 šablon, 1 arch nálepek s drahokamy, 4 houby, 3 štětce, co potřebujete a všestranné – obsahuje: 17 barev, 2 třpytky, uživatelskou příručku a 3barevný rozdělovací koláč.

Posuňte svůj halloweenský kostým na další úroveň s halloweenskou sadou líčidel. Bezpečná a profesionální kvalita – vhodné pro citlivou pokožku. Vysoce rozšířená – naši prémiovou barvu na obličej lze nanášet rovnoměrně s vynikající krycí schopností. Snadné použití a omytí – vysoce kvalitní receptura zajišťuje, že se živé barvy snadno nanášejí a nevyblednou ani se nemažou.
ZnačkaJsvacva #ad
VýrobceJsvacva #ad

4. Snazaroo

#ad

3 štětce, 2 houbičky a sešit na líčení v angličtině tříděné, 6 barev a třpytivých gelů, Snazaroo Kufřík na líčení pro začátečníky

#ad
Snazaroo #ad - Etrné k pokožce, hypoalergenní barvy na vodní bázi, bez parfémů. Sada kufrů na líčení: 6 barev po 18 ml bílá, černá, zářivě červená, zářivě žlutá, nebeská modrá a trávově zelená. Snazaroo dětské líčidlo odpovídá nařízení eu o hračkách a kosmetice a obsahuje pouze přísady s kosmetickým schválením. Lze jednoduše odstranit vodou a mýdlem. Divadelní líčidla – dětské líčidla pro animaci, karneval, Halloween, školy a školky.
ZnačkaSnazaroo #ad
VýrobceSnazaroo #ad
Výška5.75
Délka11.5
Hmotnost0.16
Šířka7.75
Číslo díluSZ1194010
ModelkaSZ1194010

5. Snazaroo

#ad

Paleta barev se 2 štětci, Snazaroo sada barev na líčení na večírek

#ad
Snazaroo #ad - Silná krycí schopnost – barvy na líčení jsou vysoce pigmentované a barevně intenzivní. Všechny přísady odpovídají kosmetickému schválení a nařízením EU pro hračky a kosmetiku. Ablony na líčení – v každé sadě jsou podrobné návody s motivy příšer až po pohádkovou princeznu – online najdete vždy nejaktuálnější předlohy pro komiksové superhrdiny a tipy a triky pro masopust, Halloween nebo přestrojení.

Bezpečnost a kvalita – barvy na líčení jsou hypoalergenní a vhodné i pro citlivou pokožku, barvy neobsahují žádné parfémy. Aqua make-up – barva na líčení šetrná k pokožce je na vodní bázi, prodyšná, příjemně schne na kůži a nelepí se – aby pokožka mohla volně dýchat.

Vyrobeno v evropě – snazaroo je dimenzován pro potřeby dětí a vyrábí líčidla podle vysokých kvalitativních standardů ve svých vlastních evropských výrobních závodech. Lze je zcela jednoduše nanést štětcem nebo vlhkou houbičkou, po zaschnutí jsou odolné proti rozmazání a lze je také snadno odstranit z obličeje.
ZnačkaSnazaroo #ad
VýrobceSnazaroo #ad
Výška10.63
Délka1.3
Hmotnost0.53
Šířka7.87
Číslo dílu1172008
Modelka1172008

6. Eulenspiegel

#ad

10barev, 2 štětce, 2 druhy třpytek, Kovová paleta s líčidly

#ad
Eulenspiegel #ad - Velmi vydatné. Divadelní šminky. Vodou smývatelná líčidla 10x 5 g. Dva profesionální štětce. Neobsahuje žádné parfémy.
ZnačkaEulenspiegel #ad
VýrobceEULENSPIEGEL #ad
Výška0.79
Délka9.06
Hmotnost0.51
Šířka3.94
Číslo dílu212202
Modelka212202
Záruka---

7. Eulenspiegel

#ad

10 Schwämme, Eulenspiegel 299548, Schmink-Koffer Einsteiger, 1 Bart-Stoppel-Schwamm, 24 Profi-Aqua Farben, 3 Pinsel, 6 x Glitzer

#ad
Eulenspiegel #ad - 24 barev, kovová paleta se 3 profesionálními štětci. Dětské šminky. Kufr s líčením pro začátečníky s vkládací přihrádkou. Třpytky v barvách: perleťová, zlatá, stříbrná, nebeská modř, smaragdově zelená a královsky červená.10 jemně porézních houbiček a 1 hrubá houba.
ZnačkaEulenspiegel #ad
VýrobceEulenspiegel #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost3.19
Šířka0
Číslo dílu8240085
Modelka8240085
Záruka0

8. ZOPALY

#ad

Dárek na Halloween a masopust, omyvatelná, ZOPALY Sada dětských líčidel, třpytky, šablony, hřebenová křída, větší kapacita černo-bílá, 19 profesionálních barev na obličej

#ad
ZOPALY #ad - Vhodné pro všechny druhy aktivit naše sada dětských líčidel na obličej pro děti na obličej je velmi praktická a hodí se na Halloween, Velikonoce, cosplay a další. Pro kreslení můžete postupovat podle kroků uvedených v návodu. Profesionální sada pro dětské líčidlozopaly sada barev na obličej obsahuje 19 barev větší kapacita pro černou a bílou, krycí a výrazná, barvy vydrží dlouho, 2 houby, 4 duhové barvy, 3 štětce, 2 hřebeny na vlasy, 2 třpytky, 1 knížky o líčení a 30 šablon.

Snadno se učí a poskytne vám více inspirace. Skvělá krycí schopnost a bez rozmazání vydrží několik hodin. 30 šablon nabízí více vzorů, které byste měli používat, také znovu použitelná. Existují krásné návody a nekonečně mnoho možností být kreativní.

Pak je namalujte štětcem nebo houbičkou. Knihy o líčení a šablony s nálepkamisnadno se učí učebnice malování. Paleta barev je pěkná, dobrá konzistence pro malování. Lze jej snadno čistit vodou, mýdlem a dětskými ubrousky. Kniha líčidel nabízí 5 různých stylů líčení, barvy, snadno se aplikuje a sundává, a 3 kroky. Bezpečné a šetrné složky sada na malování na obličej je bezpečná profesionální kosmetika pro děti a dospělé s citlivou pokožkou.
ZnačkaZOPALY #ad
VýrobceZOPALY #ad
Výška1.18
Délka8.86
Šířka5.91
Číslo díluZO-FP-01
ModelkaZO-FP-01

9. Snazaroo

#ad

Snazaroo 1118481 Kinderschminke, 18ml Topf, Türkis schillernd, wasservermalbar, parabenfrei, hautfreundliche hypoallergene Gesichtschminke auf Wasserbasis

#ad
Snazaroo #ad - Snazaroo černá barva na obličej – prodej jednotlivě. Překvapte své hosty novým vzhledem. Fantastická pro všechny večírky s převleky. Množství: 18 ml/plechovka. Upozornění: barvy se mohou u jiných vhodných výrobků stejné barvy lišit.
ZnačkaSnazaroo #ad
VýrobceSnazaroo #ad
Výška0.59
Délka2.95
Hmotnost0.04
Šířka2.95
Číslo dílu1118481
Modelka1118481

10. Jofrika

#ad

Jofrika Aqua Schminke Easy Creative Set 16 barev

#ad
Jofrika #ad - 15 barev + třpytky + štětec. Příjemný pocit pokožky. Na bázi vody. Odolná proti setření. Vodní líčidlo pro karneval, narozeniny, party.
ZnačkaJofrika #ad
VýrobceJofrika #ad
Číslo dílu708795