Top 10 Luftmatratze outdoor Robust – Samonafukovací spací karimatky na kempování

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Therm-a-Rest

#ad

Therm-a-Rest MondoKing 3D plocha k ležení 196 x 64 cm L námořnická modrá

#ad
Therm-a-Rest #ad - Ventilový systém twinlock se skládá ze dvou jednorázových ventilů, jednoho k nafouknutí a druhého pro vypuštění vzduchu, pro snadné a rychlé rozložení a složení nočního tábora.

S novým ventilem twinlock tm. Královsky hebký požitek ze spaní s konstrukcí StrataCore a tloušťkou 3D – hodnota R: 7. Pohodlná látka: měkká, hebká strečová pletená tkanina s maximální prodyšností | Velmi velká spací plocha: Vertikální boční stěny pro ještě větší spací prostor. Stabilní komfort: 11 cm podpůrný loft pro pohodlí jako ve vlastní posteli – všude. L - 64 x 196 cm - 1990 g | velikost xxl 76 x 203 cm - 2500 g.
ZnačkaTherm-a-Rest #ad
VýrobceTherm-A-Rest #ad
Výška4
Délka77
Hmotnost4.39
Šířka25
Číslo dílu040818132258
Modelka040818132258

2. Therm-a-Rest

#ad

Therm-a-Rest Basecamp samonafukovací pěnová podložka na kempování s ventilem WingLock, X-Large – 76,2 x 199,2 cm

#ad
Therm-a-Rest #ad - Hodnota 6 r znamená, že baseCamp celoroční izolace pro táborníky. Kempinková podložka, která nabízí nejvyšší luxus v přední části a samonafukovací komfort pro každý výlet. Rozměry: 195, 7 x 19, 1 cm srolovaný, 78, váží 1, 1 cm, 2 x 5, 6 x 76, 8 kg; včetně obalu; vyrobeno v USA. Podložka je vybavena spolehlivým a robustním ventilem WingLock, nafoukne se 3krát rychleji než klasický ventil a disponuje bleskově rychlým vypouštěním vzduchu. Silná termo pěna nabízí teplé a pohodlné místo, kde si můžete užívat noci pod hvězdami.
ZnačkaTherm-a-Rest #ad
VýrobceCascade Designs Inc. #ad
Výška2
Délka77
Hmotnost4
Šířka30
Číslo dílu040818132838
Modelka040818132838

3. NHOWIN

#ad

Nafukovací matrace,, kempinková matrace, NHOWIN Izolační karimatka, 9 cm, přenosná ultralehká karimatka, zesílená nafukovací matrace, pumpičkou a polštářem, samonafukovací, kempování s nožním lisem

#ad
NHOWIN #ad - Snadné vytvoření dvojité postele naše nafukovací matrace má na okraji knoflíky, které mohou spojit dvě nebo tři matrace do dvoulůžka, ideální pro páry a rodiny na kempování. Pokud nejste spokojeni s naší izolační podložkou na kempování nebo máte otázky, abychom vám posloužili! Perfektní zákaznický servis naše vodotěsná nafukovací matrace jsou vyrobena z extra silného 40d nylonu a vícevrstvého tpu, obraťte se prosím přímo na nás a my uděláme vše pro to, aby nepraskaly ani na nerovném povrchu.

Kompaktní a přenosnýpouze 0, že ji můžete zasunout do batohu, perfektní pro kempování, aniž by zabírala mnoho místa, 9 kg/1, odpovídá hmotnosti láhve vody. Jeden z nejoblíbenějších kempinkových doplňků pro outdoorové nadšence. Kromě toho jsou součástí dodávky 3 nálepky na opravu poškozené nafukovací matrace v případě nouze. Také venku. Rychlé nafouknutí a vyprazdňování během pouhých 45 sekund získáte pohodlnou nafukovací matraci na kempování. Vylepšený design – tloušťka 9 cm pro maximální pohodlí naše vylepšená vodotěsná samonafukovací podložka byla pečlivě navržena, velikost: 196 cm × 68 cm, aby vaše tělo zůstalo na normální teplotě, a TPU nylonová tkanina, což udržuje vaše tělo mimo mokré a nerovné podlahy, aby se zvýšila její tloušťka na 9 cm, abyste mohli pohodlně spát.

Naši samonafukovací podložku lze složit do malého rozměru, 9 liber, cestování atd. Nemusíte si s sebou brát žádnou další vzduchovou pumpičku, abyste během 1 minuty zcela odstranili vzduch, ale jednoduše šlápněte na zabudovanou pumpu na nohy, pro uložení jednoduše otevřete dvojitý ventil polštáře, což šetří čas a námahu.
ZnačkaNHOWIN #ad
VýrobceNHOWIN #ad
Výška3.54
Délka77.36
Hmotnost1.87
Šířka25.59
Číslo díluCM01
ModelkaCM01

4. NORDMUT

#ad

NORDMUT® Pumpsack pro karimatky s velikostí trysky 12 mm | Kompresní pumpička pro spací podložky šedá

#ad
NORDMUT #ad - Kompatibilní – s velikostí trysky 12 mm je robustní pumpička kompatibilní se všemi aktuálními modely izolačních rohoží od NORDMUT. Všestranný – využijte vak na pumpičku alternativně jako praktický přepravní sáček nebo Drybag pro vaši příští túru nebo dovolenou při kempování.

Rozsah dodávky – v rozsahu dodávky je pumpička a e-kniha s více než 50 geniálními recepty na dobu odpočinku – tak bude venku zábava. Praktický – vak nahrazuje ruční nafouknutí ústy – během několika sekund k použití izolační podložky. Ultralehký – s hmotností pouhých 200 gramů a kompaktními rozměry lze vak snadno uložit do přepravního pytle vaší izolační rohože Nordmut. A to bez toho, aby ti došel vzduch.
ZnačkaNORDMUT #ad
VýrobceNORDMUT #ad
Záruka60 dní.

5. qeedo

#ad

Pohodlná karimatka pro 1 osobu, spací podložka s nosností do 120 kg, na kempování, cestování nebo jako postel pro hosty, qeedo Cloudmat Single – samonafukovací prémiová nafukovací matrace – měkká

#ad
qeedo #ad - Montáž a demontáž: vícenásobný otočný ventil usnadňuje samostatné nafukování a vytlačování vzduchu při demontáži. RozmĚry: cloudmat single je 200 cm dlouhý, 77 cm široký a 7, 5 cm vysoký / hmotnost 3200 g / rozměr balení 82 x 25 x 25 cm.

Ultra pohodlná: prémiová nafukovací matrace s příjemně měkkým povrchem qeedo Soft Touch pro pohodlný pocit při spaní. Skvělé vlastnosti: mnohostranně použitelné / nastavitelný stupeň tvrdosti / jednoduché & praktické uložení / ventil s dvojitou inflací. Vše k dispozici: rozsah dodávky: nafukovací karimatka Cloudmat Single, kompresní popruhy a vak s poutkem na přenášení.
Značkaqeedo #ad
Výrobceqeedo #ad
Výška2.95
Délka78.74
Hmotnost7.01
Šířka30.31
Číslo díluZ3621

6. WARMTUYO

#ad

Pumpičkou a polštářem, samonafukovací, 12 cm, ultralehká, vodotěsná nafukovací matrace, zesílená nafukovací matrace s nožním lisem, protiskluzová podložka na, Izolační karimatka na kempování, outdoor

#ad
WARMTUYO #ad - Systém rychlého nafouknutí a vyprazdňování nemusíte je nafukovat ústy, že za 60 s jednou nohou vstoupíte na přípojku čerpadla, rukama nebo vzduchovou pumpou. Tím jste zcela izolováni od studené podlahy a tvrdých kamenů, ať už skočíte, což je dostatečně silné, sedíte, nebudete se cítit nepříjemně.

Vysoce kvalitní surovina, lepší zatíženíoutdoorová deka je vyrobena ze silného 40d nylonu a tpU kompozitního materiálu, který je vodotěsný, odolný proti propíchnutí a roztržení, a maximální nosnost: 500 kg. Kupte si ji nyní pro své nejmilejší! Vypouštěcí ventil a nafukovací ventil se nacházejí v různých polohách, aby se zabránilo úniku vzduchu. Proto se tato karimatka perfektně hodí pro outdoorové aktivity nebo horské túry, cyklistiku, turistiku nebo kempování.

Neočekávané překvapení s knoflíky na boku můžete zcela jednoduše propojit jednu nafukovací matraci s druhou a proměnit ji v dvoulůžko. Nikdy si nemusíte dělat starosti s poškozením. Tuto nafukovací matraci lze nafouknout vzduchem tím, což je pohodlné a praktické. Otevřete vypouštěcí ventil, vzduch zcela vytéká za 10 s. Balíček váží pouze 1 kg a proto se snadno nosí. Perfektní pro celou rodinu nebo pár.
ZnačkaWARMTUYO #ad
VýrobceWARMTUYO #ad
Výška4.72
Délka78.74
Hmotnost2.2
Šířka26.77
Modelka55066

7. Therm-a-Rest

#ad

63,5 x 195,6 cm, Therm-a-Rest Samonafukovací karimatka Prolite Apex, velká, s ventilem WingLock, ultralehká

#ad
Therm-a-Rest #ad - Patentovaná, trojúhelníková jádrová matice poskytuje teplo pomocí průběžné vrstvy tepelné pěny, která je vložena mezi střídajícími se drážkami vzduchu a pěny.

Hodnota r 3, 8 znamená, že s apex můžete ve třech ročních obdobích vzdorovat jakémukoli chladu. Ultralehká karimatka apex nabízí nesrovnatelnou rovnováhu mezi teplem a hmotností a je vrcholem rychlého a lehkého, samonafukovací pohodlí. Velikost l: nafouknuté: 195, 0 x 17, 5 x 5, 6 x 63, 1 cm; balení: 33, 8 cm; hmotnost: 850 g; vč. Podložka je vybavena spolehlivým a robustním ventilem WingLock, nafoukne se 3krát rychleji než klasický ventil a disponuje bleskově rychlým vypouštěním vzduchu. Obalu; vyrobeno v USA.
ZnačkaTherm-a-Rest #ad
VýrobceCascade Designs Inc. #ad
Výška2
Délka77
Hmotnost1.87
Šířka25
Číslo dílu040818132586
Modelka040818132586

8. Therm-a-Rest

#ad

Samonafukovací karimatka, normální, Cayenne, Therm-A-Rest Unisex Prolite Plus WingLock

#ad
Therm-a-Rest #ad - Obalu; vyrobeno v USA. Podložka je vybavena spolehlivým a robustním ventilem WingLock, nafoukne se 3krát rychleji než klasický ventil a disponuje bleskově rychlým vypouštěním vzduchu.

Rozměry: 182, 8 x 3, 9 x 17, 9 x 50, 8 cm, balení: 27, hmotnost: 652 g, 3 cm, vč. Rozšiřující se samonafukovací pěnová hmota pro komfort a pohodlí při dobrodružstvích v terénu. Hodnota 3, 2 r znamená, že prolite nabízí dodatečné teplo a komfort při kempování a cestování s batohem. Samonafukovací izolační podložka prolite plus je perfektní pro kempování a batůžky v každém ročním období a nabízí spolehlivý, lehký komfort.
ZnačkaTherm-a-Rest #ad
VýrobceCascade Designs Inc. #ad
Výška1.5
Délka72
Hmotnost1
Šířka20
Číslo dílu040818132609
Modelka040818132609

9. Veapoot

#ad

Praktická pro kempování venku, elastická houba, rychlé a automatické nafouknutí během 20 sekund, Veapoot Samonafukovací karimatka, cestování s batohem, samonafukovací matrace

#ad
Veapoot #ad - Dotyk spaní se neliší od postele doma, je velmi pohodlný a může být venku stejně pohodlný jako doma. Pohodlné kempovánívnější strana karimatky se skládá z 30d pletené tkaniny a 8 hedvábného polyuretanového materiálu a vnitřní strana je z 26D pěnového materiálu s vysokou hustotou.

Standardní velikost velikost karimatky v rozloženém stavu činí: 194 cm * 68 cm * 6 cm, kempování na pláži, velikost po srolování je 66 cm * 25 cm * 25 cm. Rychlé samonafukování vylepšená verze kempingové podložky se automaticky rychle nafoukne za 20 sekund, není nutné foukat ústy, není nutné nafukovat vzduchovou pumpičkou, po otevření vzduchového ventilu se automaticky nafoukne, což je velmi praktické. Je velmi robustní, je velmi tichý, kameny a větve mu nemohou ublížit, je perfektní karimatka pro vaše venkovní použití.

Tichý – ripstopsamonafukovací kempování vám nabízí nejpohodlnější spánek, i když se otočíte a pohybujete se svým tělem, je také vodotěsná, není slyšet žádný zvuk. Vhodné pro všechny outdoorové aktivity jako cestování s batohem, cestování po lese nebo kempování atd. Pokud máte dotazy, obraťte se prosím na nás. Kvalitní servis pro zajištění bezpečnosti našich výrobků rozhodnout se pro naše výrobky, nabízíme 6měsíční bezpodmínečné vrácení a 12měsíční bezplatnou výměnu.
ZnačkaVeapoot #ad
VýrobceVeapoot #ad
Výška2.36
Délka76.38
Šířka26.38
Číslo díluTTM004
ModelkaTTM004

10. Sea to Summit

#ad

Colchoneta autohinchable CAMP RW

#ad
Sea to Summit #ad - Menší vertikální delta core-v jádrové otvory v bodech kontaktu s tělem jako ramena, boky a nohy zajišťují co nejlepší teplo. Vyrobeno z robustního, trvanlivého polyesteru 75D s laminovaným TPU. Větší vertikální jádro delta core-v v méně namáhaných oblastech snižují hmotnost a rozměry po sbalení. Multifunkční ventil.
ZnačkaSea to Summit #ad
VýrobceSea to Summit #ad
Výška1.5
Délka72
Hmotnost2.46
Šířka25
Číslo dílu968
Modelka968
Záruka2 roky výrobce.