Top 10 Lebendfallen Mäuse – Prostředky proti zvířatům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Heimwert

#ad

HEIMWERT Past na živá myši, 2dílná sada – se zásobníkem vody + box na návnady + větrací otvory – past na živé myši s rychlým výstupem bez kontaktu s myší I past na myši sada

#ad
Heimwert #ad - Rozsah dodávky: 2 x past na myši, každá cca 19 x 7, 5 x 6, 5 cm extra velký, z materiálu odolného proti povětrnostním vlivům s pružinami a šrouby z ušlechtilé oceli. Snadné čištění: všechny díly jsou zaoblené. Nic nezůstane viset v rozích.

Jednoduše vyčistěte proudem vody a krátce osušte na vzduchu. Extra výstup: zachycené myši se jednoduše pomocí výstupu quick release uvolní bez kontaktů a vesele naskočí do trávy. Pohyblivé části jsou přesně vyrobeny z ušlechtilé oceli a nerezavějící. Tak má myš až do zkoušky pasti i při slunečním záření dostatečnou zásobu vody. Vhodné pro zvířata: s živou pastí domácí hodnoty má ulovená myš dostatek místa, výživy, kyslíku a dostatečné zásoby vody, dokud ji nebudete moci díky výstupu Quick Release opět bezdotykově uvolnit na svobodu.

Mnoho vzduchových otvorů zajišťuje dobrou ventilaci a rychlé sušení. Dodává se v barevném kartonu. S vícejazyčným návodem k obsluze. Tak se vyhnete pohmožděninám a dotykům, které by mohly být spuštěny kolébkou, pokud by myš musela být stejně jako u běžných pastí opět vypuštěna přes vstup. Vysoce vhodné pro vícenásobné použití. S nádržkou na vodu: past na myši je vybavena nádržkou na vodu.
ZnačkaHeimwert #ad
VýrobceHeimwert #ad
Výška2.95
Délka7.48
Šířka2.56
Číslo díluTM22
ModelkaMT22

2. Glovios

#ad

Glovios Past na myši živá 4 kusy, opakovaně použitelná past na živá myš pro venkovní i vnitřní použití, snadné čištění Rat Trap, vhodná pro zvířata

#ad
Glovios #ad - Bezpečné a efektivní: lidská past na myši, pro cirkulaci vzduchu je k dispozici několik větracích otvorů. 2. Zavřete dveře návnady. Vhodné: zahrada, sklep, kuchyň, dům, kancelář, sklad.

Opakovaně použitelné: glovios past na myši je z dobrého materiálu, má dlouhou životnost. Efektivně odstraňte past na myši ve svém životě. 4. Efektivní a bezpečné pro chytání myší. Perte vodou při 100 stupních Celsia. Robustní a s dlouhou životností. Otevřete dvířka návnady a postavte návnadu. Jako návnadu lze použít sušenky, arašídové máslo, maso a sýr, sušenky, abyste rychle vyřešili problém, ořechy, které mají rádi myši.

Jakmile myš vstoupí do prkna návnady, vstup se automaticky uzavře. Vhodné pro domácí mazlíčky a děti. 4 kusy: pasti na myši můžete umístit na více míst doma nebo venku, chléb, že myši narušují váš život. 4 jednoduché kroky: 1. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. 3.
ZnačkaGlovios #ad
VýrobceGlovios #ad
Výška7.76
Délka6.3
Šířka5.51
Číslo díluBSQ
ModelkaBSQ

3. ZZLLKQ

#ad

Odpuzovač myší proti potkanům, 3 režimy, vylepšená ochrana proti komárům, 4dílná sada, ZZLLKQ Ultrazvukový odpuzovač myší, vítěz testu, ideální odpuzovač myší, past na, ultrazvukový odpuzovač škůdců

#ad
ZZLLKQ #ad - Je kompaktní, továrnách a venkovských oblastech. Abyste udrželi život efektivně a trvale v klidu, bytech, snadno se přenáší a je vhodný pro použití ve třídách, kancelářích, měli byste tuto sadu odpuzovače hlodavců a hmyzu používat nepřetržitě déle než dva týdny. Ideální pro použití v různých regionech, aby vás ochránili před obtěžujícími komáry.

Díky pokrytí větší plochy čtyřmi přístroji je dosaženo vyšší efektivity. Díky širokému frekvenčnímu rozsahu 22 khz – 85 khz dokáže efektivně pokrýt plochu až 150 metrů čtverečních a představuje tak cenově efektivní a spolehlivé řešení pro hubení škůdců. Navíc můžete přístroje umístit do různých místností, abyste koncentrovali účinek na určité oblasti. Má tři individuálně přizpůsobitelné režimy, včetně vysoké frekvence, nízké frekvence a frekvence míchání a testovacího režimu.

Pečlivě se kontroluje na ztráty proudu a stabilní provoz, aby byla zaručena nejvyšší kvalita. Tento odpuzovač komárů používá pokročilé ultrazvukové a elektromagnetické vlny k boji proti škůdcům skrz stěny. 4dílná sada odpuzovače hlodavců je výhodou na trhu ve srovnání s jednotlivými nebo dvěma díly. Vyšší výkon zlepšuje obranu hmyzu a myší a kombinace bohatých režimů a 4dílných sad pokrývá v podstatě 99 % vašich scénářů použití. Sada nabízí lepší poměr ceny a výkonu a je spolehlivým řešením pro hubení škůdců.
ZnačkaZZLLKQ #ad
VýrobceZZLLKQ #ad
Výška13
Délka7
Hmotnost180
Šířka7
Číslo díluMäusevertreiber
ModelkaZB-TZ

4. Baoduu

#ad

Opakovaně použitelná, 2 kusy velká past na živá myš s návnadou na myši box na střední hlodavce, odhánějí myši uvnitř i venku, Baoduu 2024 prémiová past na myši živá, past na krysy a myši

#ad
Baoduu #ad - Mice mohou přežít 3 až 5 dní v pasti na krysy. Opakovaně použitelné: naše past na myši past na živé myši je z kvalitního materiálu ABS s čisticím kartáčkem, snadno se čistí a znovu používá. Vylepšený design: naše past na myši zvětšuje vzdálenost mezi dveřmi a pedálem, aby měla více místa pro chytání živých krys.

Vhodné pro zvířata: tato past na myši s návnadou nabízí vodu a výživu pro krysy. Tato past na myš je koncipována pro hlodavce. Bezpečné pro děti a domácí zvířata: pasti na krysy na chytání živých myší, aniž by je zabíjely nebo zranily. Tato past na živé myši je velmi humánní, protože zachycuje myši s návnadou na krysy a pak je opět uvolňuje.

Kromě toho má past na myši živá 8krát tolik vzduchových otvorů, které myš lépe dýchá. Ideální past pro použití v interiéru i exteriéru. S touto pastí na živou myš pro myši, nehrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem, lepidlem, jedem na krysy a chemikáliemi.100% účinná past na živá myši: spoušť této pasti na myši je vysoce citlivá, trvá pouze 0, 1 sekundy, když myš spustí pedál, než se pasti na myši uzavřou a myš už nemůže uniknout.
ZnačkaBaoduu #ad
VýrobceBaoduu #ad
Výška3.03
Délka7.6
Hmotnost0.37
Šířka2.76
Číslo díluMAS001-A
ModelkaMAS001

5. FIASON

#ad

FIASON Past na myši živá 2dílná sada, past na myši pro malé hlodavce – uvnitř venku s čisticím kartáčkem zelená, Live Catch and Release Mice

#ad
FIASON #ad - Vysoce citlivý spouštěcí systém: pro spuštění mechanismu je zapotřebí pouze více než 5 gramů hmotnosti, a dokonce i velmi malé myši lze snadno chytit. Opakovaně použitelné a hygienické: pastičky na myši jsou vyrobeny z robustního plastu a během používání zůstávají neporušené a znovu použitelné.

Jakmile myš vnikne do pasti na myši a spustí mechanismus, 1 sekundy, než se past na myši úplně uzavře, trvá pouze 0, takže žádná myš nemůže uniknout. Měli bychom dbát na to, aby jiná zvířata nebyla poškozena, protože vás neruší. Past na myši živá má mnoho vzduchových otvorů pro přívod dostatečného množství vzduchu. 100% bezpečná pro děti a domácí zvířata: past na myši živá je bezpečnější než jiné pasti na myši, protože není nutné vykládat smrtící návnadu, takže si nemusíte dělat starosti s náhodným spolknutím a žádné děti nebo domácí zvířata nepřijdou do pasti.

Přátelský ke zvířatům: naše past na myši je velmi vhodná pro zvířata a zajišťuje bezpečnost ostatních zvířat, i když jsou omylem ulovena. Humánní past na myši: chytání myší, aniž by je zranilo. Lze jej vyčistit čisticím kartáčem a po čištění je znovu použitelný.
ZnačkaFIASON #ad
VýrobceFIASON #ad
Výška2.56
Délka6.77
Šířka2.68
Číslo dílumäusefalle-03
Modelkamäusefalle-03

6. Havahart

#ad

Havah Art Lebend Falle Easy Set Falle, malý

#ad
Havahart #ad - Professionell entwofen und im Einsatz bewährt. 41 x 15 x 16. 19 cm l x W x H. Patentierter Entwurf. Für das einfangen von Mardern, Kaninchen, Siebenschläfern und Ratten geeignet. Frei hängende Tür.
ZnačkaHavahart #ad
VýrobceWoodstream #ad
Výška6
Délka16
Hmotnost3.24
Šířka6
Číslo dílu0745
Modelka0745

7. Motel Mouse

#ad

Opětovně použitelná, bezkontaktní uvolnění a vylepšený vysoce citlivý spouštěcí mechanismus, Motel Mouse Past na myši živá – snadná obsluha, snadné čištění

#ad
Motel Mouse #ad - Spora nákladů – chytré, trvanlivé řešení pro živou pasti humánní myši, které vám ušetří peníze. Po uvolnění lapače jednoduše očistěte živou past na myši horkou vodou a mýdlem a jste připraveni na další úlovek. Uvolnění bez doteku – s motel mouse no touch release můžete hlodavce uvolnit, aniž byste s ním museli přijít do kontaktu, takže s pastí na živé myši můžete s důvěrou a lehkostí manipulovat.

S extra větracími otvory a spoustou místa nabízejí tyto živé myši pohodlné prostředí. Bezpečné pro děti a domácí zvířata – naši past na živé myši se rychle a jednoduše nastaví během jedné minuty. Kompletní balíček – dodává se s tipy a triky, v němčině. Bezstarostné chytání a uvolnění – naše past na živé myši jsou koncipovány tak, aby zachytily myši bez stresu a ne krutým způsobem.

Bez dílů, které by mohly svírat nebo způsobit nepohodlí, je tato past na myši ideální a bezstarostnou volbou pro vaši domácnost. S našimi pasti na myši získáte nejen efektivní nástroj, ale také znalosti a podporu, návod český jazyk nelze zaručit a video průvodce, abyste je mohli úspěšně a humánně používat.
ZnačkaMotel Mouse #ad
VýrobceQuihica #ad
Výška2.95
Délka8.86
Hmotnost0.88
Šířka3.15
Číslo dílu8720165749041
Modelka8720165749041

8. RatzFatz

#ad

Past RatzFatz na živé myši, na návnadu, potkany

#ad
RatzFatz #ad - Snadné použití a nejvyšší účinnost – balík rozbalte a past je okamžitě připravena k použití a zachytává zvířata s nejvyšší účinností; malá velikost ok; snadné čištění.

Zajíce, vyvinuto v německu; velikost 31, králíky, potkany atd. A je přitom hygienická a bez chemie, morčata, křečky, myši, hraboše, 5 * 13 * 13 cm. Dlouhá životnost – extra robustní, odolná vůči povětrnostním vlivům, ušlechtilá ocel, která je ideální na několikanásobné použití a boj proti škůdcům a může se trvale používat také bez údržby; mřížka z extra silných drátů.

Humánní a všestranná – nejúčinnější všestranná ochrana od ratzfatz na nejrůznější zvířata, mj. Boj proti hlodavcům 2v1 - vhodné pro venkovní a vnitřní použití; vhodné na používání dlouhodobých návnad, porcovaných návnad, přírodních návnad, zeleniny a jiných lákadel.
ZnačkaRatzFatz #ad
VýrobceRatzFatz #ad
Výška5.12
Délka12.6
Hmotnost1.41
Šířka5.12
Číslo díluDE-MTBSL20
ModelkaDE-MTBSL20

9. RatzFatz

#ad

Malá zvířata, bezpečný pro domácí zvířata, uvnitř, model Rambo,, Prémiová past na myši živá od RatzFatz® – se stanicí pro trvalou návnadu – past na živé myši opakovaně použitelná venku, bez dotyku

#ad
RatzFatz #ad - Opakovaně použitelná a odolná proti povětrnostním vlivům – past ratzfatz "rambo" se dá snadno čistit a je vhodná pro všechny oblasti použití, ať už v nepříznivém počasí nebo v tmavém sklepě.

Kromě toho lze past jednoduše vyčistit a pachy lze efektivně odstranit. Vysoce citlivý mechanismus proti úniku – inovativní, vysoce citlivý mechanismus efektivně zachycuje myši a podobně velká zvířata. Unikátní a neškodná pro lidi – tato past se hodí do opravdu každého prostoru a je navíc bezpečná pro domácí zvířata a lidi. Německý vývoj – název je program: tato ratzfatz past na živá, byl vyvinut v Hamburku a velmi efektivně zachycuje myši, model: rambo MBC-01, malé krysy a podobná malá zvířata naživu.

Absolutně přátelský ke zvířatům díky antistresovému designu – extra mnoho vzduchových otvorů, ne příliš úzkých a díky maskování je vnitřní oblast mírně zatemněna, takže uvězněná zvířata zůstávají uvolněnější.
ZnačkaRatzFatz #ad
VýrobceRatzFatz #ad
Výška3.15
Délka10.24
Hmotnost0.71
Šířka3.54
Číslo díluc01
Modelkac01

10. FORMIZON

#ad

Premium past na krysy, 2 kusy pasti na krysy, FORMIZON Past na past na myši, klec na zvířecí pasti s citlivým spouštěčem pro vnitřní i venkovní použití jednoduchá 2 ks, znovu použitelná

#ad
FORMIZON #ad - Který je ideální pro opakované použití a likvidaci škůdců. Snadné čištění – snadné čištění, jednoduše opláchněte vodou a osušte pro další past. Můžete návnadu upevnit přímo na tyči nebo na kolébku. Dlouhá životnost a opakované použití – dlouhá životnost odolná proti povětrnostním vlivům, korozi, plně pozinkovaná / nerezová ocel, opakovaně použitelná, s extra silnou drátěnou mřížkou pro dlouhou životnost a rezivění je vyloučeno.

Může být široce používán v domech nebo otevřených prostorách, restaurace, jako jsou garáže, dvorek, podkroví, kuchyně, terasy, zemědělské půdy atd. Hustý design sítě a design ruky mohou zabránit tomu, aby zvířata poškodila lidi.

Vyřešte své problémy s malými hlodavci, křečci, myšími, hraboši a stužkovými verkami humánním způsobem. Pokud se past na krysy jednou zaklapne, pak už neunikne. Iroké použití – ideální pro vnitřní i venkovní použití. 100% úspěšnost – instalace je velmi jednoduchá, ovládání jen pár kroků. Lidská – je přitom hygienická a bezpečná, bez chemie.
ZnačkaFORMIZON #ad
VýrobceFORMIZON #ad
Hmotnost1.43