Top 10 Gaskocher 4 Flammig Für Gasflasche – Horní panel sporáku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Phönix germany

#ad

Plynový vařič Phönix PS2 se 2 plameny propan 8 kW skleněná varná deska plynový sporák se zápalnou pojistkou vč. sady regulátoru plynové hadice

#ad
Phönix germany #ad - Kvalitní skleněný plynový vařič Phoenix se 2 žárovkami. Celkový výkon 8, 0 kW. Vhodné pro propanovou láhev např. Vč. Sada regulátorů plynové hadice 80 cm/50 mbar. Rozměry d × š × v: cca 73 x 37 x 9 cm. 11 kg / 5kg plynová láhev. S termoelektrickou pojistkou proti zapalování a piezo zapalováním. Vč. 5 nástavců a 3 nástavců pro malé hrnce/konvice.
ZnačkaPhönix germany #ad
VýrobcePhönix #ad
Výška14.57
Délka28.74
Hmotnost24.25
Šířka3.54
Číslo díluPS-2

2. Hermitlux

#ad

Bez zástrčky, vhodné pro všechny pánve, dotykové ovládání, 9 stupňů topení, dětská pojistka, 4 desky s duálními a oválnými zónami, Hermitlux varná deska 59 cm, 7200 W, časovač

#ad
Hermitlux #ad - Díky tomu je varná zóna flexibilnější a dělá z ní všestrannou sklokeramickou varnou desku, kterou lze použít pro hrnce a pánve různých velikostí. 4 zóny a 9 stupňů výkonu: varná deska hermitlux 7200w je vybavena čtyřmi varnými zónami pro současné vaření a disponuje nezávislým ovládáním zón pro 1–9 výkonnostních stupňů.

Vybaveno bezpečnostní dětskou pojistkou a ochranou proti přehřátí, kompletní bezpečnost: Citlivé dotykové ovládací panel, aby se zabránilo náhodnému dotyku. Citlivé dotykové ovládání, během vaření se ho jednoduše dotkněte prstem, elektrická sklokeramická deska vám poskytne rychlou zpětnou vazbu. Oválná varná zóna a varná zóna s dvojitým kroužkem: speciální design oválné varné zóny o šířce 21 cm; kombinace vnitřního a vnějšího kroužku umožňuje samostatný ohřev vnitřního kroužku nebo synergicky kombinovat do varné zóny "s dvojitým kroužkem".

Kompatibilita: tato sklokeramická varná deska od hermitlux je perfektně kompatibilní s varnými deskami z různých materiálů a v různých velikostech, což je praktické a pohodlné. Estetický a kompaktní: hermitlux vestavný sporák sklokeramická varná deska se perfektně hodí do pracovní desky, velmi snadno se čistí a udržuje. Dosáhne rychlejšího a efektivnějšího ohřevu a je skvělým partnerem při vaření.
ZnačkaHermitlux #ad
VýrobceHermitlux #ad
Výška2.01
Délka20.47
Hmotnost20.72
Šířka23.23
Číslo díluHVC4S01
ModelkaHVC4S01

3. Phönix Germany

#ad

Phönix PS-603T vestavba plynové varné desky ušlechtilá ocel plynový vařič 4 plotýnky propan/zemní plyn vč. regulátoru plynové hadice sada pro propanové lahve + litý WOK nástavec + kříž na sporák

#ad
Phönix Germany #ad - Vhodné pro propanovou plynovou láhev nebo zemní plyn. Sady regulátorů plynové hadice 80 cm / 50 mbar pro venkovní použití jako dárek. Phönix ps-603t ušlechtilá ocel plynová varná deska, 4 hořáky. Vhodné jako vestavné nebo volně stojící. Elektrické zapalování a se zážehovou pojistkou. Vč.
ZnačkaPhönix Germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Výška20.28
Délka23.03
Hmotnost24.25
Šířka2.36
Číslo díluPS-603T

4. Phönix Germany

#ad

Propan / zemní plyn vč. redukce tlaku plynové hadice, kříž na plynový sporák, nástavec WOK, skleněná varná deska, plynový sporák, Phönix PG-604L vestavná plynová varná deska se 4 žárovkami

#ad
Phönix Germany #ad - Vhodné jako vestavné nebo volně stojící. Vč. Nástavce z litiny wok + kříže na plynový sporák. Vč. Elektrické zapalování a se zážehovou pojistkou. Přednastaveno na propanový plyn. Skleněná plynová varná deska phoenix PG-604L, 4 hořáky, 60 cm. Redukce tlaku plynové hadice 80cm/50mbar. Vhodné pro propanovou plynovou láhev nebo zemní plyn.
ZnačkaPhönix Germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Hmotnost24.25
Číslo díluPG-604L

5. K&H

#ad

K&H® Domino 2zónová skleněná varná deska propan autark Eibau 2Z-KHGX-LPG

#ad
K&H #ad - Lze přestavět na zemní plyn 20 mbar trysky pro přestavbu jsou součástí dodávky. Kvalita a oprava️ kvalita našich výrobků se neustále zlepšuje a snažíme se zajistit maximální životnost našich výrobků.

8mm tvrzené bezpečnostní sklo se silným hořákem. Kromě piezo zapalování lze zapalovat také zapalovačem. Automatické vypnutí při odchozím plameni. Díky tomu jsme firma se sídlem v německu, jsou u nás všechny opravy prováděny v mzdách přímo na místě. Použitelné se zemním plynem nebo kapalným plynem️ tovární nastavení na plynovou láhev – zkapalněný plyn 50 mbar.

Výkonné plynové pole s výkonem 4200 w. Ekologické️ekologické balení v papírové papírové krabici + automatické vypnutí při odchozím plameni. Otočný knoflík ovládání roubíku. Vhodné pro každé kuchyňské nádobí ️ kompatibilní s každým druhem nádobí. Vhodné pouze pro montáž.
ZnačkaK&H #ad
VýrobceK&H #ad
Výška11.81
Délka20.08
Hmotnost11.02
Šířka1.77
Číslo dílu2Z-KHGX-LPG

6. NJ

#ad

NSD-3C vysoce kvalitní nerezový plynový vařič se 3 plameny s víkem s pojistkou zapalování propan kempingový vařič plynový sporák stolička vč. sady regulátoru plynové hadice

#ad
NJ #ad - S turbo efektem a se zážehovou pojistkou. Rohy lze postavit nahoru / funkce WOK. Kempingový plynový vařič – piezo zapalování. Plynové hadice + redukce tlaku + nástavce pro malé konvice. Vč. Plynový vařič z ušlechtilé oceli se 3 žárovkami s víkem.
ZnačkaNJ #ad
VýrobceNj #ad
Výška4.72
Délka26.77
Hmotnost22.05
Šířka15.35
Číslo díluNSD-3C
ModelkaNSD-3C

7. Phönix Germany

#ad

Phönix PS-905L plynová varná deska vestavná varná deska ušlechtilá ocel plynový vařič 5 plotýnek soběstačný volně stojící/vestavná plynová varná deska vč. regulátoru plynové hadice sada pro

#ad
Phönix Germany #ad - Vč. Sady regulátorů plynové hadice 80 cm / 50 mbar + nástavec na litinový WOK + kříž na plynový sporák. Montážního materiálu. Sady trysek na zemní plyn. Phönix ps-905l ušlechtilá ocel plynová varná deska 5 hořáků 11, 3 kW. Elektrické zapalování a se zážehovou pojistkou. Vč. Vhodné jako vestavné nebo volně stojící. Přechodového adaptéru 1/2"R na 1/4" lks. Vhodné pro propanovou plynovou láhev přednastavenou nebo zemní plyn. Vč. Vč.
ZnačkaPhönix Germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Výška20.08
Délka2.36
Šířka33.86
Číslo díluPS-905L

8. Sunmaki

#ad

Indukční varná deska Sunmaki indukční varná deska, indukční varná deska 2000 W s 10 stupni výkonu a 10 nastaveními teploty, dětská pojistka a funkce časovače, samostatná s dotykovým ovládáním

#ad
Sunmaki #ad - Také osoby, které vaří poprvé, jsou plně kompetentní. Lepší kvalita. Podporuje zásuvku 15a 220 V / 240 V. Bohaté funkce. Speciální design. Nejlepší volba pro ohřev mléka, přípravu těstovin, pečení steaků, grilování párků a přípravu různých lahůdek.

Kompatibilní nádobí a záruka: indukční varná deska je kompatibilní s litinovými hrnci, smaltovanými hrnci a nerezovými hrnci nebo horkými mléčnými hrnci s magnetickým dnem. Velmi pohodlné a rychlé. Upgrade 2022. Můžete nastavit čas mezi 1 min a 4 kusy a automaticky se vypne, jakmile je dosaženo odpočítávání. Odolné vůči vysokým teplotám, nárazům a snadno se čistí. Lze zvolit 10 výkonů a 10 teplotních stupňů.

Indukční varná deska dokáže vše pro ohřev, vaření, pečení a dušení. 10 výkonových rozsahů: 200 W-2000 W. Je to nejlepší volba pro vaření v malých kuchyních, kempování a obytných vozech. 8 dotykových tlačítek splní všechny vaše potřeby. Přenosná indukční varná deska sunmaki 1 deska používá nejnovější generaci mikrokrystalických desek. 10 teplotních rozsahů: 60 °C – 240 °C.
ZnačkaSunmaki #ad
VýrobceSunmaki #ad
Výška2.56
Délka13.78
Hmotnost5.82
Šířka10.63
Číslo dílu313
Modelka313
Záruka24 měsíců.

9. NJ The right choice

#ad

PS-1 plynový vařič s 1 žárovkou, kempingový vařič se zážehovou pojistkou + sada redukčního ventilu plynová hadice, 4,2 kW, skleněný propan

#ad
NJ The right choice #ad - Vč. Odnímatelný držák hrnců z litiny, vhodný pro WOK. Plynový vařič 1 žárovka, 4, 2 kw, skleněná varná deska se zápalnou pojistkou a piezo zapalováním. Vč. Rozměry d × š × v: cca 40 x 31 x 7, 5cm. Sady regulátoru plynové hadice pro LPG 80cm/50 mbar. 5 nástavců pro malé hrnce + nástavec pro malou konvici.
ZnačkaNJ The right choice #ad
VýrobceFontron LTD. #ad
Výška12.2
Délka15.75
Šířka2.95
Číslo díluPS-1

10. GASLAND

#ad

Montáž plynu autark plynový varný panel, Gasland Chef GH60SF vestavná plynová varná deska ušlechtilá ocel 4 plameny, LPG/zemní plyn

#ad
GASLAND #ad - Vestavěný plynový sporák šetří místo pro vás. Kuchyně bude vždy čistá a pořádná. Vařit, od 1, 0 kw do 3, vařit, smažit, dušit, dusit, roztavit nebo karamelizovat. Každá varná zóna ukazuje, která zóna je provozována. Snadná instalace – standardně vyvinutý pro zemní plyn, jako jsou menší obytné prostory, můžete přepnout na zkapalněný plyn trysky PG jsou součástí dodávky.

Elegantní design pro kompaktní prostory, studentské ubytování a nájemní byty atd. Velikost výřezu Š x H: 56 x 48 cm. Povrch z ušlechtilé oceli usnadňuje čištění a údržbu. Prémiová kvalita – těžké držáky pánví z litiny poskytují trvalý základ pro vaše pánve. Zapalování je řízeno tlačítkovým otočným spínačem, který může zabránit nechtěnému dotyku dětí.

Přátelský provoz – 4 otočné knoflíky se samozapalováním umožňují flexibilní a přesné nastavení plynu. 4 výkonné hořáky – celkový výkon 8 kw, které splní vaše různé požadavky na různé chutné pokrmy současně, 4 kw, např. Bezpečnost & spolehlivost – ochranné zařízení ffd umístěné na každém hořáku přeruší přívod plynu při náhodném výbuchu plamene, čímž se zamezuje riziku úniku plynu, aby byla zajištěna bezpečnost v domácnosti.
ZnačkaGASLAND #ad
VýrobceGASLAND #ad
Výška3.94
Délka22.83
Hmotnost19.18
Šířka20.47
Číslo díluGH60SF
ModelkaGH60SF