Top 10 Feuchtigkeitsmessgerät Wand Mauerwerk – Vlhkoměry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bosch Home and Garden

#ad

Bosch přístroj na měření vlhkosti UniversalHumid přesné výsledky díky výběru skupin dřeva a LED semaforu pro snadnou interpretaci

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Snadná manipulace se 2 tlačítky: tlačítko pro výběr dřeva pro výběr skupiny dřeva, tlačítko měření pro zapnutí/vypnutí nástroje a uložení aktuální naměřené hodnoty na displej. Použití s různými druhy dřeva: přesné výsledky díky možnosti volby mezi dvěma skupinami dřeva; nálepku s několika příklady pro každou skupinu dřeva ve 12 jazycích lze připevnit na nářadí.

Rozsah dodávky: univerzální humid, dřevěné skupinové nálepky ve 12 jazycích, pásek na zápěstí, 3 AAA baterie, návod český jazyk nelze zaručit. Rychlé měření: kontrola obsahu vlhkosti dřeva pomocí kolíkové techniky jako orientace pro uživatele; tužky lze snadno zasunout do dřeva.

Pohodlná, žlutá – použití ohrožující, jednoduchá obsluha: interpretace výsledků měření pomocí led semaforu pro aktuální měření: červené světlo – nedoporučuje se používat, zelená – připravena k použití. Plus odchylka závislá na použití.
ZnačkaBosch Home and Garden #ad
VýrobceBosch #ad
Výška2.4
Délka7.8
Hmotnost0.35
Šířka5.28
Číslo dílu0603688000
Modelka0603688000
Záruka2 roky výrobce.

2. ALLmeter

#ad

Bez jehly se sondou teploty/vlhkosti, ALLmeter Měřič vlhkosti, funkce alarmu, zdivo, úložný vak na stěny, měřič vlhkosti, LCD barevný displej, 2,7", nulová funkce, dřevo

#ad
ALLmeter #ad - Design bez jehly: allmeter nedestruktivní vlhkoměry v designu bez jehly umožňují přesné a spolehlivé měření vlhkosti, stěn, aniž by došlo k poškození materiálu. Ať už používáte korek nebo tvrdé dřevo, můžete se spolehnout na naše měřicí přístroje, které poskytují přesné hodnoty vlhkosti, abyste dosáhli optimálních výsledků.

Měření teploty: zabudovaný teplotní senzor umožňuje měření okolní teploty během analýzy vlhkosti a poskytuje vám kompletní přehled o okolních podmínkách, které ovlivňují obsah vlhkosti. Lcd obrazovka: vlhkoměr je vybaven velkým podsvíceným 2, 7palcovým barevným lcd displejem, jsou naše vlhkoměry dobře čitelné i za různých světelných podmínek. Vysoká přesnost: allmeter vlhkoměry zajišťují vysoce přesné měření s přesností 4 %. S hloubkou analýzy až 20 mm můžete bezpečně posoudit obsah vlhkosti dřeva, sádrokartonu a jiných stavebních materiálů.

Funkce alarmu: nástěnné hlásiče vlhkosti allmeter mají funkci alarmu, díky které lze rychle rozpoznat potenciální problémy s vlhkostí. Jasné a přesné zobrazení vlhkosti rozsah měření vlhkosti: 0 % až 99, 9 % usnadňuje interpretaci výsledků. Díky včasnému rozpoznání oblastí s vysokým obsahem vlhkosti můžete přijmout včas opatření, abyste zabránili dalšímu poškození a zachování integrity materiálu.
ZnačkaALLmeter #ad
VýrobceALLmeter #ad
Výška1.77
Délka7.87
Šířka3.35
Číslo díluALL010-DEFBA
ModelkaALL010-DEFBA

3. Brennenstuhl

#ad

S LCD displejem, Brennenstuhl detektor vlhkosti MD vlhkoměr / vlhkoměr na dřevo nebo stavební materiály

#ad
Brennenstuhl #ad - Beton, tapety atd. Zařízení pro měření vlhkosti s praktickou funkcí „Hold“ umožňuje měření i na těžko dostupných místech. Rozsah měření 5 - 50% pro dřevo, pro stavební materiály 1, 5 - 33%. Rozsah dodávky: 1 x detektor vlhkosti mD s LCD displejem dodávka bez baterie - ve špičkové kvalitě od brennenstuhl. Robustní a praktický měřič vlhkosti pro stanovení obsahu vlhkosti dřeva nebo stavebních materiálů, potěr, sádrokarton, cihly, jako je B. Měřič s automatickým vypnutím přibližně 3 minuty po posledním použití.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška0.98
Délka5.91
Hmotnost0.35
Šířka2.56
Číslo dílu1298680
Modelka1298680
ZárukaKeine angabe.

4. Valiant

#ad

Digitální měřič vlhkosti FIR421 od Valiant na palivové dřevo, dřevo a zdivo – černý

#ad
Valiant #ad - Teplota se zobrazuje ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. Snadná obsluha a čtení i při slabém osvětlení. Dodává se s ochranným pouzdrem. Barevně kódovaný indikátor vám ukáže vhodnost dřeva k vypalování. Měří obsah vlhkosti palivového dřeva, stavebního dřeva a zdiva.
ZnačkaValiant #ad
VýrobceValiant #ad
Výška4.33
Délka1.97
Hmotnost0.13
Šířka0.79
Číslo díluFIR421
ModelkaFIR421

5. TOPTES

#ad

Trojbarevné podsvícení, velký LCD displej, měřič vlhkosti dřeva s bateriemi – typ pinu, měřič vlhkosti na stěny a dřevo TS-630, TopTes Měřič vlhkosti, 7 kalibračních stupnic

#ad
TOPTES #ad - Praktický přístroj lze použít ke kontrole obsahu vlhkosti v palivovém dříví nebo sádrokartonových deskách a má ukazatel trámů a procenta. Irá obrazovka vás rychle informuje o hodnotách vlhkosti ve dřevě a zobrazuje vlhkost na stěnách. Funkce max/min a ukládání dat zaznamenávají naměřené hodnoty pro jednoduchý záznam dat.

Poskytuje přesné naměřené hodnoty díky fyzickému kontaktu se dřevem a stěnami. Balení obsahuje 1× měřič vlhkosti TS-630, 1× mini klíč. Má vysoce přesný senzor s více materiály, díky kterému je kalibrace zbytečná. Typ pinů a provoz na baterie měřič vlhkosti ts-630 je provozován na baterie a je vybaven ochranným krytem pro ochranu měřicích jehel. Rychle identifikujte vlhkou oblast způsobenou únikem vody, abyste určili potřebný stupeň sanace. Velká lcd obrazovka pro přesné naměřené hodnoty s tímto měřičem vlhkosti získáte přesné naměřené hodnoty na 2, 25" velké obrazovce.

7 kalibračních stupnic a 2 materiálové režimys tímto všestranným vlhkoměrem můžete přesně měřit obsah vlhkosti v sádrokartonu a palivovém dříví. Má 7 kalibračních stupnic a přesnost +-2 %. Přístroj se po 10 minutách nepoužívání automaticky vypne, aby šetřil energii. Tříbarevné podsvícení pro snadné použití měřič vlhkosti toptes ts-630 má tříbarevné podsvícení s vysokým rozlišením, interpretace výsledků měření pomocí LCD obrazovky, která při nízké vlhkosti zezelená, při střední vlhkosti oranžová a při vysoké vlhkosti červená.
ZnačkaTOPTES #ad
VýrobceTOPTES #ad
Výška0.98
Délka5.51
Hmotnost0.33
Šířka2.17
Číslo díluTS-630OR0017
ModelkaTS-630OR0017
ZárukaZáruka 3 roky

6. Proster

#ad

Bezkolíkový měřič vlhkosti dřeva s barevným displejem pro nedestruktivní detekci vlhkosti na stěně, zdivo, tvrdé a měkké dřevo, Měřič vlhkosti, až 3/4 palce pod povrchem

#ad
Proster #ad - 3. 4. Vyberte si suché dřevo. Přístroj je bezkontaktní měřicí přístroj, který dokáže měřit vlhkost pod povrchem materiálů jako je sádra, cihla, tvrdé dřevo a měkké dřevo do hloubky maximálně 19 mm. Celkový rozsah měření činí 5 – 70 % pro stěny a cihlové konstrukce a 5–75 % pro měkké dřevo a tvrdé dřevo.

Barevný displej tři barvy led – jednoduché rozlišení během ovládání, intuitivní čitelnost. První opatření proti tvorbě plísní. Změřte obsah vlhkosti dřeva, cihel nebo betonu před malováním, sádrokartonu, při opravách poškození vodou, tapetováním nebo zapečetěním. Měření hloubky – vlhkoměr může měřit dokonce bez jehly až 3/4 palce pod povrchem. Například: 1. 2. Najděte netěsnosti nad stropem, pod podlahou nebo za stěnou.

Díky designu bez jehel se hodí pro práci se dřevem, stavební práce a domácí dekorace. Lze jej použít také pro měření vlhkosti v omítce a dokonce i na stropech. Ochrana povrchu – bezkontaktní měřič vlhkosti může bez destrukce měřit obsah vlhkosti tvrdého dřeva, měkkého dřeva nebo stavebních materiálů, odstranění poškození vodou, jako je sádrokarton a cihla. Toto zařízení lze použít pro práci se dřevem, stavební práce a domácí dekoraci.
ZnačkaProster #ad
VýrobceProster #ad
Výška1.12
Délka5.91
Hmotnost0.6
Šířka2.64
Číslo díluPST221-US
ModelkaPST221-PST

7. Voltcraft

#ad

VOLTCRAFT MF-100 Indikátor vlhkosti materiálu

#ad
Voltcraft #ad - Dodatečná funkce hold vám umožňuje krátkodobě uložit výsledek měření. Funkce min/max vám umožňuje rychlé a efektivní měření, i když během měření nemůžete displej odečíst. Detekuje nedestruktivně povrchovou vlhkost u všech druhů stavebních materiálů. Funkce Hold. Nastavitelná funkce MIN/MAX s akustickým alarmem.
ZnačkaVoltcraft #ad
VýrobceVOLTCRAFT #ad
Výška9.45
Délka1.18
Hmotnost0.49
Šířka2.36
Číslo díluMF-100
ModelkaMF-100

8. Tobolin

#ad

TOBOLIN Měřič vlhkosti Tobometer HY – měřič vlhkosti s LCD displejem pro zdivo – měřič vlhkosti pro zdivo, sádru, dřevo, omítku – měření nedestruktivní – hloubka měření 40 mm, stěnu

#ad
Tobolin #ad - Rychlé a jednoduché měření: díky automatické kalibraci změříte rychle a bezpečně po pouhých dvou stisknutích tlačítek. Speciální snímání: integrované stínění v měřiči vlhkosti snižuje vliv okolí a zajišťuje nedestruktivní měření jako skutečná alternativa k levným přístrojům.

Ochranné pouzdro není součástí nabídky. Spolehlivá referenční databáze: zjistěte obsah vlhkosti porovnáním s naší rozsáhlou referenční tabulkou s ověřenými hodnotami. Hloubka: vysokofrekvenční vlny toboMETER HY pronikají cca 40 mm do zdiva bez poškození. Použití: topometr hy funguje spolehlivě pro všechny běžné stavební materiály, duté cihly, jako jsou plné cihly, vápenopískové cihly, beton, vápno, cement, pórobeton, dřevo atd.

Použití a interpretace kousnutí nožem je tak velmi snadné. Srovnávací tabulka slouží k tomu, aby bylo možné přímo odečíst stupeň vlhkosti a byla vyvinuta speciálně pro TOBOMETER HY.
ZnačkaTobolin #ad
VýrobceMARAWE #ad
Číslo dílu03-07-00050

9. Einhell

#ad

Ochranný kryt, Einhell Měřič vlhkosti dřeva LCD displej, pevné látky 0,2–2,9 %, výstraha při nízkém nabití baterie, poutko na nošení, funkce automatického vypnutí, rozsah měření dřeva 6 – 60 %

#ad
Einhell #ad - Lcd displej s výstražným symbolem – na reagujícím lcd displeji lze přehledně odečíst výsledky měření. Měření vlhkosti – přesné měření vlhkosti ve dřevě, 2 až 2, papíru, beton, jako je malta, kartónu rozsah měření 6 až 60 % a v pevných látkách, sádra rozsah měření 0, 9 %.

Vestavěný teploměr – s měřicím přístrojem lze díky zabudovanému teploměru měřit okolní teplotu 0 až 40 °C. To šetří baterii a prodlužuje životnost. Funkce automatického vypnutí – po 15 sekundách doby odpočinku se měřič vlhkosti automaticky vypne. Pokud přístroj zrovna nepoužíváte, chrání kryt elektrody před poškozením. Ochranný kryt pro elektrody – pro měření vlhkosti se dvě elektrody vtlačují do materiálu. Při nízkém stavu baterie se na displeji objeví výstražný symbol.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška1.73
Délka4.8
Hmotnost0.24
Šířka1.97
Číslo dílu4501622
Modelka4501622

10. DURFICST

#ad

Dřevo, pro všechny stavební materiály, zdivo, Měřič vlhkosti, DURFICST 3palcový HD barevný velkoplošný vlhkoměr s látkovým sáčkem, měřič vlhkosti, hloubková analýza 20 – 40 mm, stěny, omítky

#ad
DURFICST #ad - Kovy nelze měřit! Měřič vlhkosti s vysoce přesnou slitinovou sondou a vysoce výkonným čipem zpracování, rozsah měření až 000, přesné měření, rozlišení: 0, 0-10, 0, rychlá reakce, 1 %.100% nedestrukční měření: stěnový měřič vlhkosti durficst vysílá vysokofrekvenční vlnu, která cca 40 mm proniká do zdiva a měření vlhkosti nikdy nepoškodí povrch předmětu.

Iroké spektrum použití: vhodné pro kontrolu obsahu vlhkosti dřeva a stavebních materiálů, břidlice, lepenka, jako jsou nástěnné panely, beton a malta, kontrola obsahu vlhkosti stěn ložnice, dlaždice, jakož i k opravě netěsností vody, omítka, podlahových dlaždic nebo obytných vozů atd. 3palcová hd barevná obrazovka: měřič vlhkosti pro stěny je vybaven 3palcovým hd barevným displejem se třemi barevnými analogovými pruhy a zobrazuje stav "DRY", "žluté" a "červené", "RISK" a "WET" díky "zelené", které jsou velmi pěkné a intuitivní a velmi snadno čitelné za špatných světelných podmínek.

Komfortní & snadné nošení: strana vlhkoměru je opatřena měkkou gumou, že se při měření snažíte udržet spodní část měřiče, která se pohodlně nosí a skladuje. V balení je látková taška, jinak by mokré ruce mohly ovlivnit výsledky měření. Automatická kalibrace a vysoce přesné měření: stiskněte tlačítko "meas" po zapnutí měřiče vlhkosti dřeva durficst a dokončení automatické kalibrace a zahájení měření musí počkat pouze 3 sekundy. Vezměte prosím na vědomí, která je příjemná na dotek. Měřič vlhkosti vám pomůže rychle rozpoznat plíseň a chránit stavební materiál vašeho domu nebo bytu.
ZnačkaDURFICST #ad
VýrobceDURFICST #ad
Výška9.06
Délka2.36
Hmotnost0.77
Šířka1.18
Číslo díluWM710A
ModelkaWM710A