Top 10 Encasing Matratzenbezug 90×200 – Rámy matrace

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Blumtal

#ad

Blumtal 2dílná sada potahů na matrace pro alergiky 90 x 200 x 20 cm vrchní potah – potah na roztoče, ochrana matrace, prodyšný, encasing

#ad
Blumtal #ad - Bez klíšťat – ideální pro výšku 20 cm: ideální tvar po prvním praní – optimální pro matrace s výškou 20 cm. Etrné k alergiku, bez chemického ošetření: potahy jsou vyrobeny z Evolonu, špičkové speciální tkaniny.

Jsou šetrné k pokožce a vhodné pro alergiky. Extrémně prodyšný – žádné pocení: ochranný potah proti roztočům propouští vzduch a vodní páru – zabraňuje nepříjemnému pocení během spánku. Potah matrace bez námahy zvládne i sušičku – perfektní ochrana ložního prádla. Ochrana proti hmyzu: potah matrace vytváří ochrannou bariéru mezi matrací a potahem matrace – účinně chrání proti roztočům a roztočům. Chránič matrace proti alergiím nepraská. Lze prát a sušit v sušičce: potah matrace lze prát při 95 °C.
ZnačkaBlumtal #ad
VýrobceEverbrent #ad
Výška7.87
Délka78.74
Šířka31.5
Číslo dílu4
ModelkaEB0078

2. sleepling

#ad

Bílý, sleepling Komfort 100 Evolon Encasing potah na matraci pro alergiky | ochrana proti alergiím a roztočům pro alergiky na prach | matrace do 20 cm | 95 stupňů vhodný pro vaření | Made in Germany | 90 x 200 cm

#ad
sleepling #ad - Kvalita Made in Germany. Držba: lze prát do 95 stupňů, lze prát v sušičce – před prvním použitím vyprat. Vlastnosti: vysoká propustnost vzduchu a vodní páry díky mikrojemnému rouna evolon, jehož mikrovzduchové kanály dokonale odvádějí vodní páru vytvořenou během spánku.

Materiál: 70 % polyester / 30 % polyamidové rouno, certifikováno podle normy Öko-Tex 100 Innost evolon byla testována a potvrzena známými nezávislými institucemi. Patentovaná technologie: mikrofilamentová struktura od evolon vytváří účinnou bariéru proti alergenům. Trvalá ochrana i po mnoha praních. Kvalita: vysoce kvalitní konfekce se skrytým, vnitřním značkovým zipem jako dodatečná ochrana proti roztočům. Perfektní ochrana proti roztočům díky vynikajícím materiálovým vlastnostem značky Evolon.
Značkasleepling #ad
Výrobcesleepling #ad
Výška7.87
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo díluEVOL090200717002 (SL0)

3. allsana

#ad

90 × 200 × 20 cm | povlečení proti alergiím | ochrana proti roztočům pro alergiky na domácí prach | mezipotah matrace odolný proti alergenům | testováno TÜV, Allsana Potah matrace pro alergiky

#ad
allsana #ad - Zip kompletně uzavřete a přetáhněte přes něj napínací prostěradlo. Roky trvanlivosti díky odolnému základnímu materiálu odolnému proti tření a pečlivému zpracování. Přímo od profesionálního prodejce: výrobky allsana pro alergiky – specialista na produkty pro alergie od roku 1998 – nechte si odborné poradenství u našeho osobního poradenství.

Snadné přetažení: přetáhněte matraci pomocí 2stranného zipu. Plná ochrana pro alergiky: nejen odolná proti roztočům, ale také odolná proti alergenům, ochrana matrace s 2stranným značkovým zipem a bezpečnostní krycí klopou jako dodatečná zábrana proti roztočům. Náš tip: dbejte na to, aby alergikům na roztoče zaručily dostatečnou ochranu pouze kryty s pečetí TÜV. Vynikající kvalita: potah matrace proti roztočům 90 × 200 × 20 cm z mnohonásobně testovaného, 30% polyamid bez chemického ošetření a bez povrchové úpravy, osvědčeného materiálu z mikroflísu 70% polyester, vyrobeno v EU žádný dovoz z Číny.

Potah matrace zvolte minimálně o 1 – 2 cm vyšší než výška matrace. Odolné a odolné vůči vaření: hygienicky omyvatelné při 95 °c a vhodné do sušičky, štěnice, aby spolehlivě usmrtily roztoče, bakterie a plísně. Bezpečná citlivost a ochrana: mezipotahy s certifikací tÜv. Vynikající pro alergiky: materiál získaný nezávislou pečetí kvality Evropské nadace pro výzkum alergií ECARF.
Značkaallsana #ad
Výrobceallsana #ad
Výška7.87
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo dílu10251
Modelka10251

4. Welldora

#ad

Welldora Premium potah na matrace 90 × 200 × 20 cm – chránič matrace testovaný odborníkem na alergiky, se zipem ložní prádlo pro alergiky, ochrana matrace proti roztočům

#ad
Welldora #ad - Naše ložní prádlo pro alergiky zaručuje dlouholetou hygienu: robustní, odolné a pratelné do 95 stupňů, aby zcela zničilo roztoče, bakterie a houby. Velmi dobrý" také v testu zkušebního gelu. Pro nerušený spánek. Ultra hustý materiál působí zcela bez pesticidů žádný permethrin.

Naše potahy jsou sotva elastické, aby neovlivnily ochranný účinek. Díky vysoce prodyšné ochranné tkanině navíc zůstanete příjemně chladní, bez nepříjemného pocení. To je nyní konec: naše mikrovlákno, známé také jako imitace hedvábí, nabízí nádherně měkký pocit. Znalosti a triky pro dobrý spánek. Dné praskání! s naším mezipotahem zažijete nerušený spánek. Zdarma obdržíte e-knihu se 131 S. Alergie znají nepříjemný pocit tuhých ochranných potahů.

Proto si potah vždy vyberte tak, aby odpovídal výšce vaší matrace nebo topperu. Náš encasing se zipem securezip obklopuje matraci až do výšky 20 cm a spolehlivě chrání roztoče, prach a šupiny pokožky. Splňuje vysoké požadavky Öko-tex standard 100: testováno také na neregulované látky, které by mohly poškodit zdraví. Nejprve uzavřete matraci naším mezipotahem a upravte si prostor na spaní podle svých preferencí tak, že nad ni položíte ložní prádlo.
ZnačkaWelldora #ad
VýrobceGalleryLab GmbH #ad
Výška7.87
Délka78.74
Šířka35.43

5. Utopia Bedding

#ad

Ochrana matrace proti štěnicím a roztočům, prémiový chránič matrace, Utopia Bedding Vodotěsný potah matrace 90 × 200 × 20 cm se zipem

#ad
Utopia Bedding #ad - Nepromokavá & proti mlzám: kvalitní zadní strana TPU na všech 6 stranách víka je velmi vodotěsná a odpuzuje roztoče a bakterie. 360° ochrana: pružná a zajištěná o 360° díky mini zipu na ochranu před nejmenšími štěnicemi. Potah matrace: perfektně se hodí k velikosti matrace 90 × 200 cm, vybaven hlubokými kapsami pro hloubku matrace 20 cm. Jednoduchá údržba: lze prát v pračce a sušit v sušičce pro snadnou údržbu. Dlouhá životnost a kvalitní: silný polyesterový úplet je nejen měkký a prodyšný, ale také velmi odolný.
ZnačkaUtopia Bedding #ad
VýrobceUtopia Bedding #ad
Výška7.87
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo díluEU0041
ModelkaEU0041

6. Sensalou

#ad

90 x 200 cm, Sensalou Potah matrace se zipem Encasing pro alergiky

#ad
Sensalou #ad - Lze prát – tento ochranný potah matrace můžete prát při 90 °C a poté uschnout. Ochranný potah na matraci je vodotěsný. Pro boxspring postel, obytný vůz, dvoulůžko, cestování. Výška: až 20 cm – z froté bavlny – spodní strana: vodotěsná polyuretanová vrstva. Matrace Öko-tex vhodné proti alergiím – ochrana proti roztočům, moči a potu. Trvanlivý ochranný potah matrace jako ochrana proti vlhkosti pro inkontinenci, péče a potah proti alergiím.
ZnačkaSensalou #ad
VýrobceSensalou #ad
Výška0.16
Délka78.74
Hmotnost1.32
Šířka35.43
Číslo díluMH11209020
ModelkaMH11209020

7. Third of Life

#ad

Chránič matrace 90 x 200 cm vodotěsný | prodyšný potah na matraci | potah matrace proti roztočům | vodotěsný potah na matraci nepropouštějící vodu | hygienický potah 90 x 200

#ad
Third of Life #ad - Optimální ochrana – kvalitní 90 × 200 cm potah matrace lisa chrání proti znečištění a výrazně prodlužuje životnost vaší matrace. De note 1, 3 07/22 – jako součást sortimentu společnosti Third of Life rovněž vítěz ceny za inovaci ergonomie 2021 a 2022.

Díky vysoké elasticitě a výšce můstku 30 cm se hodí na taštičkové pružinové jádro, viskózové pěny, latexové matrace nebo matrace ze studené pěny. Vítěz testu. Současně tenká vložka propouští vzduch a zajišťuje vynikající klima a optimální hygienu během spánku. Vodotěsná a prodyšná – díky pu membráně je matrace účinně chráněna před tekutinami, jako je pot, moč nebo krev.

Certifikovaná kvalita – šetrný k pokožce lisa je testován na škodlivé látky podle standardu 100 od Öko-Tex a dermatologicky testován a vynikající. Velmi měkký a flexibilní použití – horní strana se skládá z měkké látky bez záhybů a lze ji použít také jako napínací prostěradlo. Výroba je certifikována podle ISO 9001 a ISO 14001.
ZnačkaThird of Life #ad
VýrobceThird of Life #ad
Výška0.39
Délka35.43
Šířka78.74
Číslo dílu211.298.100
ModelkaTOMPOL-ES-0211-552

8. allsana

#ad

90 × 200 × 24 cm | povlečení proti alergiím | ochrana proti roztočům pro alergiky na domácí prach | mezipotah matrace odolný proti alergenům | testováno TÜV, Allsana Potah matrace pro alergiky

#ad
allsana #ad - Mezipotahy allsana sensitive care pro alergiky vás bezpečně ochrání před roztoči a jejich alergeny trus roztočů. Vynikající kvalita: potah matrace proti roztočům 90 × 200 × 24 cm z mnohonásobně testovaného, osvědčeného materiálu z mikroflísu 70% polyester, 30% polyamid bez chemického ošetření a bez povrchové úpravy, vyrobeno v EU žádný dovoz z Číny.

Příjemný komfort spánku: optimální prodyšnost a regulace vlhkosti zabraňuje zbytečnému pocení. Měkký materiál bez praskání a šustění po prvním praní. Zip kompletně uzavřete a přetáhněte přes něj napínací prostěradlo. Náš tip: dbejte na to, aby alergikům na roztoče zaručily dostatečnou ochranu pouze kryty s pečetí TÜV. Vynikající pro alergiky: materiál získaný nezávislou pečetí kvality Evropské nadace pro výzkum alergií ECARF. Bezpečná citlivost a ochrana: mezipotahy s certifikací tÜv.

Nejvyšší schopnost zadržovat částice i těch nejmenších alergenů 1–5 µm a současně vysoká prodyšnost certifikována nezávislým institutem TÜV Rheinland ID 0000045143. Potah matrace zvolte minimálně o 1 – 2 cm vyšší než výška matrace. Odolné a odolné vůči vaření: hygienicky omyvatelné při 95 °c a vhodné do sušičky, štěnice, aby spolehlivě usmrtily roztoče, bakterie a plísně. Přímo od profesionálního prodejce: výrobky allsana pro alergiky – specialista na produkty pro alergie od roku 1998 – nechte si odborné poradenství u našeho osobního poradenství.
Značkaallsana #ad
Výrobceallsana #ad
Výška9.45
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo dílu10252
Modelka10252

9. TAURO

#ad

Nepropouští výkaly roztočů, výška 16 cm, Potah na matraci kolem dokola

#ad
TAURO #ad - Snadno udržovatelný ochranný potah na matrace proti roztočům se skládá ze 100 % z mikrovlákna. Kvalita testovaná proti škodlivým látkám. Povlečení je vhodné pro alergiky. Prodyšný materiál. Celoplošný potah na matraci od společnosti Tauro, nepropouští roztoče a alergeny, slouží jako bariéra mezi prostěradlem a matrací.
ZnačkaTAURO #ad
VýrobceTAURO #ad
Výška6.3
Délka78.74
Šířka7.48
Číslo díluTAU24536
ModelkaTAU24536

10. allsana

#ad

90 × 200 × 16 cm | povlečení proti alergiím | ochrana proti roztočům pro alergiky na domácí prach | mezipotah matrace odolný proti alergenům | testováno TÜV, Allsana Potah matrace pro alergiky

#ad
allsana #ad - Příjemný komfort spánku: optimální prodyšnost a regulace vlhkosti zabraňuje zbytečnému pocení. Zip kompletně uzavřete a přetáhněte přes něj napínací prostěradlo. Plná ochrana pro alergiky: nejen odolná proti roztočům, ale také odolná proti alergenům, ochrana matrace s 2stranným značkovým zipem a bezpečnostní krycí klopou jako dodatečná zábrana proti roztočům.

Měkký materiál bez praskání a šustění po prvním praní. Náš tip: dbejte na to, aby alergikům na roztoče zaručily dostatečnou ochranu pouze kryty s pečetí TÜV. Přímo od profesionálního prodejce: výrobky allsana pro alergiky – specialista na produkty pro alergie od roku 1998 – nechte si odborné poradenství u našeho osobního poradenství. Vynikající kvalita: potah matrace proti roztočům 90 × 200 × 16 cm z mnohonásobně testovaného, 30% polyamid bez chemického ošetření a bez povrchové úpravy, osvědčeného materiálu z mikroflísu 70% polyester, vyrobeno v EU žádný dovoz z Číny.

Snadné přetažení: přetáhněte matraci pomocí 2stranného zipu. Nejvyšší schopnost zadržovat částice i těch nejmenších alergenů 1–5 µm a současně vysoká prodyšnost certifikována nezávislým institutem TÜV Rheinland ID 0000045143. Vynikající pro alergiky: materiál získaný nezávislou pečetí kvality Evropské nadace pro výzkum alergií ECARF. Odolné a odolné vůči vaření: hygienicky omyvatelné při 95 °c a vhodné do sušičky, štěnice, aby spolehlivě usmrtily roztoče, bakterie a plísně.
Značkaallsana #ad
Výrobceallsana #ad
Výška6.3
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo dílu10250
Modelka10250