Top 10 Demon Slayer Schwert – Meče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Duodoyso

#ad

Cosplay Anime Schwert Samurai Katana Agatsuma Zen'itsu kommt mit Gürtel Cosplay Requisiten 29,9 Zoll Anime Aktivitäten Mehrere Stile …

#ad
Duodoyso #ad - Verwendet für rollenspiele, Kampfsport-Training, Dekoration, Sammlung, auch das beste Geschenk für Kinder. Die gesamtlänge beträgt ca.

Der griff ist mit einem weichen seil umwickelt, das perfekt zu Ihrer Handfläche passt, leicht zu greifen ist und Ihnen den größten Komfort während des Gebrauchs bietet. 3. 4. 50, 4 kg. Produktinhalt: Katana + Gürtel. 22, 7 cm, 8 cm, und das gewicht beträgt ca.0, 6 cm, die Scheide ist ca. 73, der griff ist ca. 2. Sorgfältig gefertigtes leichtes Samurai-Schwert, die Klinge ist aus Bambus, und der Rest ist aus Kunststoff. 55, 6 cm, die klingenlänge beträgt ca. 5. 1.
ZnačkaDuodoyso #ad
VýrobceDuodoyso #ad
Hmotnost0.8

2. Skyward Blade

#ad

Das Besondere Messer der Demon Slayer Weiß Samuraischwert, Spielzeug für Kinder, Fans der Anime, Rengoku Kyoujurou Samurai Schwert, Skyward Blade Anime Cosplay Schwert aus Holz

#ad
Skyward Blade #ad - Klingenmaterial: Holz; Mantel: Kunststoff; Griff: Kunststoff. Die produktdetails verschiedener Chargen sind leicht unterschiedlich.

Gesamtlänge: 103 cm; länge des messers: 101, 5 cm; hülsenlänge: 75 cm; Gewicht des Schwertes: 0, 5 cm; Grifflänge: 28, 5 kg. Holzschwerter sind nicht scharf, für rollenspiele geeignet, können keine anderen gegenstände mit Gewalt treffen oder schneiden, gefärbt, auf der Oberfläche gemalt, geeignet für alle Menschen. Der griff passt perfekt in die Handfläche, ist leicht zu greifen und bietet maximalen Komfort bei der Verwendung. Das schwert des Protagonisten Rengoku Kyoujurou im Comic.
ZnačkaSkyward Blade #ad
VýrobceSkyward Blade #ad

3. Epic Swords

#ad

Epic Swords Katana Black Tiger samurajský meč dekorace tupá se stojanem na meče a příslušenstvím

#ad
Epic Swords #ad - Stojan na meče a příslušenství pro péči jsou součástí dodávky. S tupou čepelí pro dekorační účely. Katana, klasický meč samuraje se zahnutou čepelí, jak je obvyklé u samurajských mečů. Krásná replika ve špičkové kvalitě. Tygr znamená v asijské mytologii sílu.
ZnačkaEpic Swords #ad
VýrobceEpic Swords #ad

4. Kimimara

#ad

76 cm dětská velikost, bambusový meč Cosplay Tomioka Giyuu, Demon Slayer Sword

#ad
Kimimara #ad - Je určen pro dětské nebo dospívající cosplayery. Velikost: celková délka cca 76 cm, tloušťka 0, čepel 52 cm, šířka čepele 2, pochva 55 cm, rukojeť 21 cm, 7 cm, 5 cm.

Sbírka: rozhodně kolekce, hraní rolí, která je pro Demon Slayer nezbytná. Rukojeť je ovinutá bavlněným lankem, rukojeť: tvrdý plast ABS, které zabraňuje sklouznutí a absorbuje pot. Pro anime nadšence demon Slayer, uměleckých výstav a cosplay aktivit. Doporučení pro děti a mládež. Materiály: pouzdro: abs tvrdý plast, čepel: bambus.

Bezpečnost: všechny modely mečů se používají pouze jako modelová hračka. Replika: tento meč tomioka giyuu je perfektní replikou katany v japonském Anime Demon Slayer. Celková hmotnost cca 300 g. Pouze dětská velikost, ne dospělá velikost. Používejte dřevěné nebo plastové materiály. Dné ostré hrany a děti nepoškrábou.
ZnačkaKimimara #ad
VýrobceKimimara #ad
Výška1.97
Délka25.2
Hmotnost0.66
Šířka3.54

5. 57 SPECIAL REPLICAS

#ad

57 SPECIAL REPLICAS Meč Katana pravý samurajský meč z oceli s pochvou a stojanem jako dekorace pro sběratele nebo jako dárek SW-319

#ad
57 SPECIAL REPLICAS #ad - Délka s pochvou: cca 103 cm, délka pochvy: 75, 6 cm, 83 kg. Samurajský meč není vhodný pro žádný trénink. Kovová stopka. Na pariérové tyči tsuba se nachází prsten Fuchi, která je na krku koiguchi svázána lanem sageo, které je navlečeno Kuri-Kata. Velká pozornost pro všechny detaily.

Nahoře na rukojeti se nachází obojek habaki z kovové slitiny zvané shakudo. Může se stát zajímavou dekorací, která každému interiéru propůjčí historický charakter. Pouzdro / saya: tvrdé dřevo - lakované bavlněné pletivo ručně gravírované na pochvě, Tsuba s rostlinným motivem, rukojeť: dřevo, bavlněný výplet včetně imitace rejnočí kůže. Pravý meč – samurajský meč – prezentovaný model je přesnou replikou originálu. Ručně kovaná čepel z uhlíkové oceli z ušlechtilé oceli – nevyžaduje žádnou údržbu. Perfektní jak pro děti, tak i pro dospělé sběratele, které se zajímají o historii, kteří oceňují vysokou kvalitu zpracování a reprodukce.

Tato katana má tupou čepel. Pravý meč katana kovová rukojeť -tsuka, který zpevňuje rukojeť. Japonský meč, skvělý dárek pro milované nebo pro vás tento model samurajského meče ve tvaru pravého katana je skvělým dárkem pro tatínka, dědečka nebo strýce nebo pro tebe. Hmotnost čepele: cca 0, délka čepele: cca 70, 5 mm, délka rukojeti: cca 26 cm, 62 kg, tloušťka čepele na rukojeti: cca 3, hmotnost s pochvou: cca 0, 5 cm, 5 cm, šířka čepele: cca 2, .
Značka57 SPECIAL REPLICAS #ad
Výrobce57 SPECIAL REPLICAS #ad
Modelka178
Záruka2 roky

6. 57 SPECIAL REPLICAS

#ad

Bambusový anime Katana Cosplay meč, katana inspirovaný Demon Slayer meč 105 cm / 41 palců Hashira Pillars a protagonista Katana, různé styly na výběr Yoriichi Tsugikuni

#ad
57 SPECIAL REPLICAS #ad - Pouzdro a ochrana rukou jsou vyrobeny z tvrdého plastu. Vzhled, čepel a rukojeť jsou modelovány podle originální animace. Zvláštní upozornění: balení obsahuje 1 x meč tanjiro, 1× bílý opasek s mečem a 1× stojan na meč.

Bezpečné použití – absolutně bezpečný model meče katana pro každého uživatele. Materiál – materiál čepele této demon slayer Katana je vyroben z bambusového dřeva. Anime "demon slayer" – yoriichi Tsugikuni Katana JT10672. Perfektní pro cosplay, perfektní pro prezentaci, Skvělý nápad na dárek pro vás nebo vaše blízké. Tento demon slayer katana není vhodný pro krájení předmětů. Rozměry – cca 105, cca celková hmotnost 0, 7 cm, celková délka, 5 kg. Perfektní replika – tato katana je perfektní replikou katany v anime.
Značka57 SPECIAL REPLICAS #ad
Výrobce57 SPECIALREPLICAS #ad
Modelka178
Zárukadva roky

7. kljhld

#ad

Kljhld Anime meč Cosplay Kamado Tanjirous Bůh ohně Katana meč 103 cm/40 palců

#ad
kljhld #ad - Kamado Tanjirous Katana. Používá se na hraní rolí, dekorace, sbírku, trénink bojových umění a také nejlepší dárek pro přátele a rodinu.1. 2. 4. 5. Pečlivě zhotovený, lehký samurajský meč, čepel je z bambusu s dobrou tuhostí a zbytek je z plastu. Rozměry – 99 cm celková délka, 1 libry 0, celková hmotnost 1, 5 kg.3. Rukojeť je ovinutá kůží, která se lépe přizpůsobí vaší dlani, snadno se uchopí a nabízí maximální komfort při používání.
Značkakljhld #ad
Výrobcekljhld #ad
Hmotnost1.1
ZárukaČ

8. Sword Valley

#ad

Sword Valley Dřevěný Blade Anime Samurajský meč, Demon Slayer meč 104 cm, Wooden Cosplay meč omioka Giyuu

#ad
Sword Valley #ad - Epel je vyrobena ze dřeva. 5. Demon slayer katana, tato katana je perfektní replikou katany v anime. Zbytek materiálu je z plastu.

Bezpečné použití – tento meč je nejlepší bezpečnou volbou pro Cosplay, je koncipován pro děti starší 14 let a Cosplayer. Velikost – cca 104 cm celková délka, cca 0, 5 kg. 1. 2. Používá se pro cosplay, dekorace, sběratelství, trénink bojových sportů, stejně jako nejlepší dárek pro přátele a rodinu.4. Tato katana je perfektní replikou katany z anime. Vzhled, čepel a rukojeť jsou všechny stejné jako v originálním stylu.
ZnačkaSword Valley #ad
VýrobceSword Valley #ad
Zárukane

9. caiydramy

#ad

Anime Demon Slayer Sword Keychains Mini Katana Key Chain Tanjiro Japanese Samurai Action nichirin Blade Tiny Weapon Fans Gift, Black14

#ad
caiydramy #ad - Länge 17 cm, mit Aufsteller. Ein schwert, das die Hauptfiguren von Demon Slayer bedeckt. Zinklegierung. Das beste geschenk - kann an schlüsselanhängern, Rucksäcken aufgehängt werden, kann auch im Haus als Dekoration platziert werden.
Značkacaiydramy #ad
Výška0.2
Délka8.66
Šířka0.39

10. CosplayStudio

#ad

CosplayStudio Kimetsu no Yaiba rolovací obraz z látky se stínovým trháním a Katanou | Demon Slayer Kakemono 142 x 33 cm | vč. háčku | motiv: Kyojuro Rengoku

#ad
CosplayStudio #ad - Látkový rolovací obraz se stínovým prasknutím a katanou hrdinů z Demon Slayer. Včetně upevňovacího materiálu 2 x lepicí háčky, 2 x háčky na nehty. Elegantní zavěšení dřevěnou tyčí a šňůrou. Velikost cca : 142x33cm. Motiv: Kyojuro Rengoku.
ZnačkaCosplayStudio #ad
Výška0.2
Délka55.91
Hmotnost0.4
Šířka12.6
Číslo díluCS174084
ModelkaCS174084